Novo pri Simobilu V.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
ja to sem slišal ja, ampak je malo predrag.....

upal sem, da ga bo simobil imel in da lahko primerjam ceno
smile-1.gif


hvala in lp
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
waw....živimo v skrivnostni dobi :D

nisem vedel...zakaj pa ne bo povedal? kaj je to kaj takega? pač kupujem nov telefon in se zanimam za iphona in bi šel tudi na simobil če bi ga imeli v ponudbi.


svašta

Zbilja svašta, najbolje, da kar odprejo svoje strežnike, za vse, da mal pregledamo njihovo poslovanje. Pač se odločam za menjavo operaterja in hočem to vedeti. Hočem vedeti, koliko za kaj plačajo, da vidim, če so pošteni. Marer so čudaki, da niti poslovnih skrivnosti ne izdajo.
hysterical-1.gif
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
poslovne skrivnosti ni potrebno izdajat
smile-1.gif
če pa je to poslovna skrivnost potem pa res ne vem :D

no sej vseen..ko in če bo bomo že vedeli, sem pa mislil, da je kdo že kej zvrtal glede te info
 

ArmanI

Pripravnik
27. okt 2007
608
0
16
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
poslovne skrivnosti ni potrebno izdajat
smile-1.gif
če pa je to poslovna skrivnost potem pa res ne vem :D

no sej vseen..ko in če bo bomo že vedeli, sem pa mislil, da je kdo že kej zvrtal glede te info

Kaj drugega pa je to kot poslovna skrivnost???
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
ko , če bo podatek za javnost bo verjetno najprej objavljeno tu,... do takrat pa naj ostane informacije le za nekatere,..

b
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
ko , če bo podatek za javnost bo verjetno najprej objavljeno tu,... do takrat pa naj ostane informacije le za nekatere,..

b

Tole zveni dobro...
grims-1.gif


Emmmm, kdaj pa bo verjetno najprej tu?
aplauz.gif
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.845
645
113
Sam tale številka 080404040. Tajnica naklada in naklada. Mislim, da še nikjer nisem tolk časa poslušal te avtomatske tajnice.
Sem obupal. Pa sem hotu sam vprašat kje si lahko na Si.Asistentu zrihtam neomejen dostop.
frown-1.gif
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
hja cca 2min čakaš preden prideš do možnosti, da izbereš svetovalca na #9... pa še pol enepar minut na prostga agenta...
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.845
645
113
Ma sej ni problema počakat kako minuto. Sam kirokol opcijo izbereš ti, da potem še ene 9 podopcij. Pol sem pa še eno izbral pa je tajnica spet lapala eno minuto potem je pa prekinlo.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.845
645
113
Aja še to. Bil sem v centru in sem dobil kodo za Si.Asistenta. Sem se logiral in sem opazil, da nimam na voljo vseh možnosti ( ne morem preveriti, če sem poravnal vse račune). Potem sem opazil, da imam omejen dostop in sem pomislil, če lahko to spremenjijo na pomoči.
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Citat:
Uporabnik Schime pravi:
Aja še to. Bil sem v centru in sem dobil kodo za Si.Asistenta. Sem se logiral in sem opazil, da nimam na voljo vseh možnosti ( ne morem preveriti, če sem poravnal vse račune). Potem sem opazil, da imam omejen dostop in sem pomislil, če lahko to spremenjijo na pomoči.
Tudi jaz sem imel omejen dostop, pa so mi ga nato spremenili v neomejenega vse sem uredil po telefonu. Samo še zmeraj ne vem v čem je fora, da moraš posebaj zaprosit za neomejen dostop, saj pri omejenem lahko samo porabo preverjaš
confused-1.gif
 

flajr

Pripravnik
27. sep 2007
375
0
16
Tole sicer ni novo, je že zelo staro, zato objavljam sem:

"Uporabnikom Si.mobila trenutno ne omogočamo pošiljanja sporočil SMS iz Slovenije naročnikom ameriških operaterjev. Uporabniki Si.mobila lahko pošiljajo in prejemajo SMS kadar gostujejo v omrežju ameriškega operaterja."

Zanimivo je, da ta "trenutno" traja že od začetka Si.mobila. Kdaj nameravate to poštimat? Ne deluje niti prejemanje SMSov z ameriških številk, tudi če gostujejo v Sloveniji.
uf-1.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik flajr pravi:
Tole sicer ni novo, je že zelo staro, zato objavljam sem:

"Uporabnikom Si.mobila trenutno ne omogočamo pošiljanja sporočil SMS iz Slovenije naročnikom ameriških operaterjev. Uporabniki Si.mobila lahko pošiljajo in prejemajo SMS kadar gostujejo v omrežju ameriškega operaterja."

Zanimivo je, da ta "trenutno" traja že od začetka Si.mobila. Kdaj nameravate to poštimat? Ne deluje niti prejemanje SMSov z ameriških številk, tudi če gostujejo v Sloveniji.
uf-1.gif

To ne drži v celoti, jaz veselo pošiljam SMSe v Ameriko, res pa je, da ne vem, kateri operater je to. Ne morem pa pošiljati na številke, ki nimajo mednarodnega roaminga. Ja, Američani imajo tudi to.
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
Poklical niste, smo pa rešili problem vsaj do leta 2011, preprosto smo vzel dve št... privat ki omogočata zastonj klice, sicer samo dobro leto ampak jebiga.....
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.