Kdo to razume

evoX

Zelenc'
2. sep 2007
10
0
1
eto pa se je meni zgodilo nekaj smešnega, kar si ne znam razložiti s svojo pametjo

torej to punco poznam že vsaj 3 leta - kot daljno sodelavko. Naneslo je pač da sva bila včasih skupaj na kakem službenem potovanju.

včasih sva tudi šla na kako pijačo in moram reči, da sva se vedno dobro razumela. Ona ima resnega fanta, itd...

no pred kratkim se je zgodilo, kar se je pač. Oba sva uživala, ona ne ve zakaj se je v to spustila. Sedaj pač razlaga, da je zadovoljna s tem kar ima, ampak.... še vedno ji je pa fino zraven mene. Ne ve pa kaj bi rada za vnaprej...
bonk.gif


a kdo to razume?
confused-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
ne obremenjuj se s tem kaj ona hoče. če nočš veze z njo, potem fukej dokler lahko. izkoristi priliko, dokler je še
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.276
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Manjka kar nekaj stvari v tvoji zgodbi. Je bilo kaj vodke vmes?
aplauz.gif
Ali drugega alkohola?

Ne vem kaj te muči. Ima tipa, dobil si dober seks, ...in pričakuješ, da ga bo pustila? Hehe.
smile-1.gif


Nisi se valjda zaljubil? V zasedeno??
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
A kr zgodilo se je. Ti šment.
grin1.gif
Hočeš reči, da si upal, da bo pustila svojega tipsona?

Wow, mislim kot dr. Phil!
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.587
85
48
Lahko preizkuša svojo vezo, kao če je to to oz. kako bi se počutila z drugim.
Ženska preden konča eno vezo že začne z drugim. Večina.

skratka, premalo si povedal kakšen odnos imata.


lp
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Citat:
Uporabnik evoX pravi:
eto pa se je meni zgodilo nekaj smešnega, kar si ne znam razložiti s svojo pametjo

torej to punco poznam že vsaj 3 leta - kot daljno sodelavko. Naneslo je pač da sva bila včasih skupaj na kakem službenem potovanju.

včasih sva tudi šla na kako pijačo in moram reči, da sva se vedno dobro razumela. Ona ima resnega fanta, itd...

no pred kratkim se je zgodilo, kar se je pač. Oba sva uživala, ona ne ve zakaj se je v to spustila. Sedaj pač razlaga, da je zadovoljna s tem kar ima, ampak.... še vedno ji je pa fino zraven mene. Ne ve pa kaj bi rada za vnaprej...
bonk.gif


a kdo to razume?
confused-1.gif

Lahko stružiš brez obveznosti, kaj bi še rad?

Zadnjič sem našel 2 evra na tleh, pa tudi nisem prišel sem vprašat, zakaj in kaj naj z njima.
grin1.gif
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
Lahko stružiš brez obveznosti, kaj bi še rad?

Zadnjič sem našel 2 evra na tleh, pa tudi nisem prišel sem vprašat, zakaj in kaj naj z njima.
grin1.gif


[/QUOTE]

Meni so padli ponoči iz žepa na parkirišču, pa jih nisem našel. A si slučajno Lj-Vič?
zmaga.gif
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Ne, Mb. Nisem mogel verjeti. Ni minil en teden, pa mi je enak kovanec padel na tla v trgovini in se odkotalil pod neko omaro.
jezen.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.468
9.198
113
ksz

kako jaz to razumem? Da si še iz ene poštene in ah in oh punce naredil kurvetino. Sram te naj bo.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Če nisi zaljubljen vanjo oz. te nič ne bedira, potem ni v tvoji domeni, da bi se ukvarjal z njeno neodločenostjo in s tem, kaj ima doma, kaj bi rada...če ti je kul z njo in njej s tabo (takrat, ko sta skupaj) in se zavedaš, da si od nje kaj več ne moreš obetat...potem go for it. S svojim crapom pa naj se ukvarja sama, saj je dosti stara.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.200
1.818
113
trenutno ji paše fuk s tabo (bi se reklo druženje) samo v globalu pa nebi nič spreminjala - beri: ji ustreza življenje, ki ga ima (pratner, ter vse kar potegne zraven).

Bi se reklo da ima moški način razmišljanja.

Tako da..uživaj dokler traje....pa niti ne probavaj nič, ker boš ti na koncu ta kratko potegnil, če boš kaj 'resmega' pirčakoval (verjemi).