Kdo to razume

anton

Pripravnik
22. avg 2008
41
0
6
Tole ni prav nič smešno, počakaj, da njen fant to izve in potem se lahko tudi kaj zoprnega zgodi. Drugače pa so to ženska dejanja, tipa ima rada ampak kje se mora pa vseeno požgati. Raje pojdi stran od kurvetije....lahko ji daš tudi 100€ in rečeš, da je bilo kar ok.
Mene je enkrat en tip lovil ker sem se zapletel v tako zadevo. Jaz sicer nisem vedel, da ima punca fanta...no hitro se je zadeva zapletla. Tip me je čakal pred hišo in ko sem stopil na cesto me je hotel povozit....Razmisli, če je fuk toliko vreden...
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.458
9.936
113
kod Džej-Zija
Kako naj ti bom fouš, če pa nisi dobil akcije?
hysterical-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.671
9.362
113
LOL še ena telenovela bo tukaj
smile-1.gif
)))) cakamo dr.Phila, da še kaj pripomni...
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.056
393
83
44
dolenska
Nekaj časa ji bo ugajal in teb seveda. Pol pa ji bo vest ponagajala in boš odstavljen in bota samo frenda.
Iz mojih in frendovih izkušnjah.
Sam je tko kr fino
cheer.gif
. Nobenih obveznosti, sam sex.
Na kaj fino, to je loto
cheer.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
ni loto ne, ker kmal bo začela bluzit, dragi a ti me sploh nimaš rd? a sam za fuk si me meu?
hysterical-1.gif
 

evoX

Zelenc'
2. sep 2007
10
0
1
no to pa ste se razpisali. Sicer je večina samo balasta, nekaj pa uporabnega..
grin1.gif


u glavnem vmes ni bilo alkohola ynos, niti se nisem zaljubil, kot predvidevaš.... Meni je čist ravno. Sem si pa vzel čas, kaj žensko sploh "piči" da kaj takega počne. In to me je zanimalo...

in tudi obema je jasno, da ona nebo pustila tipa.Torej ga boma "šmirala" naprej. Ni pa to edini primer. Babe se kurbajo na veliko. Poročene, zasedene!

Samske ne tolko
evil.gif
One bi rade kaj "več". Ne samo sexa

Nekdo me je svaril pred tipom... v mojih očeh je on luzer. Zakaj? nikoli nista skupaj. Vedno vsak zase okoli. Ženska pa komando doma pelje nad njemu
stupid-1.gif
. Očitno ji je varovalka pregorela in ima dost copate
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Ravno nasprotno. Doma ima copato in se bo malo drgnila okoli. Če bi vedla, da bo dec znoru jo nekam poslov in vrgu na cesto, bi prej 10x premislila predno bi se šla kaj tekaga. Sicer pa kaj veš zakaj nista nič skupej? Mogoče jo ima on rad, ona ga pa zaradi tega samo okoli prsta vrti. Ne verjemi vsega kar ti ona pravi, ona bo povedala tako da bo izpadla žrtev. Kdo je v tem primeru žrtev? Če se ne motim on.
smirk-1.gif
V vsakem primeru, bedna sta oba, ker furata tako vezo.
 

din

Pripravnik
19. avg 2007
76
0
6
In ti ji vse verjameš
rolleyes-1.gif
, oziroma ti želim, da si boš zapolnil v bodoče.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.458
866
113
ma kaj ga obtožujete. Če jo nebi on, bi jo pa kdo drug. Takšna je realnost. Ženskam je dolgčas v zvezah in iščejo. Moški smo pač lovci
 

evoX

Zelenc'
2. sep 2007
10
0
1
hja... stvar dokaj dobro poznam, in če lahko kdo koga kam nažene, lahko ona njega, ker komaj sebe preživlja...

On je prišel s kufrom in starim avtom k njej...
grims-1.gif


ni povsod tako, da moški drži komando
confused-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
tut jz ga nism obtoževal, ampak sm mu reku da nej fuka dokler mu da, potem jo nej pa odjebe
wink-1.gif