Liga prvakov / Champions league 2016/2017

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
Narcis

"Še enkrat bi rad poudaril, da smo na tej tekmi, napadali, dominirali. Olimpija je dobra ekipa, toda kljub izidu sem ob tem vprašanju prepričan, da je tehtnica na naši strani,"

Rezultat 3:0
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Zasluženo, popolnoma zasluženo....Biščan je včeraj MB spravil v žep....naši brez volje in jajc....
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 474

Vsekakor je bila Olimpija boljša in si je zaslužila zmago. Kljub vsemu ne morem mimo sojenja Ponisa, ki je bilo pod vsako mejo normalnosti, hkrati bi pa omenil še Abbasa... Tako pokvarjenega igralca že dolgo nisem videl. Start na Kabho v začetku (start s podplatom v ahilovo tetivo, ko je bil brez žoge) bi si zaslužil direkten rdeči karton, ne pa opozorilo... Se vidi, da je Ljubljani ta pokal izredno pomemben (saj drugega itak nimajo), Maribor pa ne upa tvegati poškodb. Že razmerje med prekrški (2:17 v "korist" Olimpje) pove veliko. Obradovič pa itak "zaslužen" za prva dva gola...

Ni tragedije, Olimpija bila boljša, zasluženo zmagala, res je tudi, da zanimanja za ta "derbi" ni bilo, bo pa v petek nekoliko drugače...
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
ksz

A nben nea gleda tekme?
17758-icon_confused.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Gledamo gledamo
smile-1.gif
Zaenkrat dobra igra MB, čeprav je Spartak vidno kvalitetnejši. Kljub vsemu je imel MB večje šanse za zadetek
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Hja, zaenkrat je 0:0 čisto realno, vseeno upam na kakšno presenečenje. Spartak se bo moral še bolj odpret, pri tem bo več prostora za Maribor. maribor pa bi tudi moral zmagat, če želi upati na 3. mesto in uvrstitev v LE. Po drugi strani pa spet - neodločen izzid je bistveno več vreden (finančno) kot poraz...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Evo pol pa taki pocaski gol... Čist brezveze, pingpong...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

1.1 je tud vredi.... Vsekakor veliko bolje, od dveh porazov proti finskim ribičem in mizarjem...
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
komentarji tukaj so najlepsi pokazatelj frustracij posameznikov. Lastne neuspehe opravicujejo s kiksom nasprotnika, mesajo jabolke in hruske - se razpisejo cez 5 strani, potem pa spet poskrijejo v misje luknje.
Ce bi nam kaj vase mnenje pomenlo bi celo rekel, da me zabavate tako pa samo lahko recem, da se mi smilite
wink-1.gif


ps: Tomas, ti pa niti priblizno nisi dojel, kaj ti je Snecer napisal - kar pa me niti ne cudi
wink-1.gif
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Finančno že - ta gol je prinesel pol maljona f blagajno.

Žal je pa sedaj sanj o evropski pomladi sedaj res konec. Pa ne, da bi bile kakšne realne možnosti, če bi včeraj zmagali. Ampak bile pa bi.

Kakorkoli že - včerajšnji rezultati so, sicer za preostale klube v skupini, prinesle precej komplicirano situacijo in dejansko morajo vsi igrati na zmago (no - L’poolu je nerešeno dosti za preboj v osmino finala).

edit: typo
 
Nazadnje urejeno: