Oprema

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Končno sem si uredil keezer, ko hočem montirat pipe, pa ugotovim, da nimam pravih nastavkov... Kupil sem pipe za neposredno namestitev na keg.

Kako bi najhitreje prišel do tehle nastavkov: https://www.aliexpress.com/ite...st=searchweb0_0

Ali kdo ima, pa ne rabi? Kupim. Ali imamo v slo kje trgovino s temi izdeli? Mojepivo nima.

Hvala.
 

ulaga

Zelenc'
14. avg 2014
20
0
1
zanima me vaše mnenje o natančnih hidrometrih;
trenutno imam hidrometer s skalo na 0.002 točke in plastičen valj in težko razbiram SG
gledam na primer nekaj takšnega:
https://www.mr-malt.com/equipm...ter-0-20-p.html
ali
https://www.brouwland.com/en/o...rm#.WZ3r6sZLeUl

zanima me, če je sploh uporabno prebirati SG tako natančno, glede na to da se za preračun alkohola iz OG in FG uporabljajo različne enačbe (Brewer's friend ponuja standard in alternate); in že pri tem lahko nastane razlika pri nekem OG=1.060 za 0,2% ABV...
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Smo že govorili o tem kar je pod 0.5 plato/brix oz. cca. 2 stopnji pri gostoti je overkill za domačo rabo. Enačbe za preračun alkoloha so nenatančne, ker je tudi sama presnova alkohola iz sladkorjev tricky, imaš pa vmes še par faktorjev ki še dodatno vplivajo na to da preproste enačbe ne bodo točne.

Pa ti hidrometri so plato hidrometri ... ni nujno da je bolj natačen kot klasični SG hidrometer, ker so enote drugačne (od 0-20 platoja je 1.000 - 1.085 SGja). Poleg tega se v homebrewing sceni zelo redko uporablja gostoto v platojih ali pa brixu in posledično moraš vse recepte in kalkulacije pretvarjat v plato. Za zelo natančne meritve imaš sicer res tudi bolj natančne hidrometer, ampak ali so veliki in full scale (rabiš pol litra vzorca) ali pa so samo del skale, recimo od 1.000-1.010 (tako da jih rabiš ustrezno več).
 

ulaga

Zelenc'
14. avg 2014
20
0
1
glede natančnosti odčitavanja in različnih enot, ter potrebnega volumna sladice za odčitavanje razumem
me pa zanima kako potem preračunavajo iz izmerjenih vrednosti z natančnimi hidrometri (recimo 0,1°P) ven stopnjo alkohola, če so takšne razlike med enačbami; kako jim ti hidrometri koristijo...bolj z namenom doseganja konstantnosti kot z namenom odčitavanja za preračune?
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Pri pivu se iz gostote ne da dobit natančno alkohola, to je dejstvo. Oz. če je 10% napake ok, potem se da, ene toliko pa je lahko napake ki je posledica zunanjih faktorjev in ne same meritve.

Drugače je recimo pri vinu kjer so osnovni sladkorji bolj konstantni (več ali manj glukoza) in ni (veliko) drugih dejavnikov ki bi vplivali na gostot, pa še tam če daš vino v hrastov sod se ti podre kalkulacija.

Sicer je tu par komercialnih pivovarjev pa bodo povedali primerjavo, ampak na splošno tisto kar piše na etiketi od piva ali pa vina je:
a. fejk oz. približek, ker zakonodaja mislim da omogoča odstopanja
b. za trošarino itak rabiš laboratorijski rezultat in dobiš od tam do decimalke oz. dveh natančno alkoholno stopnjo .. tako da ti ni treba merit gostote in preračunavat alkohola

Zakaj merit gostoto oz. zakaj jo merit natančno. Zato ker je to osnova za vse znotraj procesa varjenja in zagotavlja kontrolo nad vsemi ključnimi postopki (OG ti pove kako je šel skozi postopek mashinga, FG ti pove kako je šel skozi postopek fermentacije). A je to za tebe kot domačega pivovarja pomembno pa sam prekalkuliraj, jst vem da še tehtam malo od oka in nikoli ne štejem zrn sladu na gram natančno ... zato mi je tudi vseeno ali je gostota 12.1P ali 12.3P, dokler je v rangu 0.5P je zame "good enough". Za komercialno pivovarno se pa da najbrž precej bolj natančno dodajat surovine in posledično ima smisel tudi bolj natančno merjenje.
 

smarty

Pripravnik
5. okt 2014
477
0
16
Nazadnje urejeno:

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.954
326
83
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Pri pivu se iz gostote ne da dobit natančno alkohola, to je dejstvo. Oz. če je 10% napake ok, potem se da, ene toliko pa je lahko napake ki je posledica zunanjih faktorjev in ne same meritve.

Drugače je recimo pri vinu kjer so osnovni sladkorji bolj konstantni (več ali manj glukoza) in ni (veliko) drugih dejavnikov ki bi vplivali na gostot, pa še tam če daš vino v hrastov sod se ti podre kalkulacija.

Sicer je tu par komercialnih pivovarjev pa bodo povedali primerjavo, ampak na splošno tisto kar piše na etiketi od piva ali pa vina je:
a. fejk oz. približek, ker zakonodaja mislim da omogoča odstopanja
b. za trošarino itak rabiš laboratorijski rezultat in dobiš od tam do decimalke oz. dveh natančno alkoholno stopnjo .. tako da ti ni treba merit gostote in preračunavat alkohola

Zakaj merit gostoto oz. zakaj jo merit natančno. Zato ker je to osnova za vse znotraj procesa varjenja in zagotavlja kontrolo nad vsemi ključnimi postopki (OG ti pove kako je šel skozi postopek mashinga, FG ti pove kako je šel skozi postopek fermentacije). A je to za tebe kot domačega pivovarja pomembno pa sam prekalkuliraj, jst vem da še tehtam malo od oka in nikoli ne štejem zrn sladu na gram natančno ... zato mi je tudi vseeno ali je gostota 12.1P ali 12.3P, dokler je v rangu 0.5P je zame "good enough". Za komercialno pivovarno se pa da najbrž precej bolj natančno dodajat surovine in posledično ima smisel tudi bolj natančno merjenje.

Kar se komerciale tiče:
Ko prijavljaš trošarine, ne rabiš akreditirane meritve, dovolj je tvoja meritev. Ko pa pridejo trošarinci vzamejo vzorce vseh piv in jih pošljejo v laboratorij, nato ti pa pošljejo rezultate. Če odstopaš več kot 0,5% (za piva do 6% če se ne motim) za več alkohola je toleranca 1%, moraš za nazaj plačati razliko ki ti sfali, če je obratno ni panike, greš pač sebi v minus ker si preveč plačeval.
Lahko pa iz prve roke potrdim da meritve z hidrometrom in refraktometrom ter izračuni alkohola iz teh podatkov, odstopajo od akreditiranega laboratorija. Pa imam precizne inštrumente.
 

guliver

Pripravnik
18. feb 2016
573
0
16
Ali poleg Žalca še kdo drug izvaja meritve alkota v pivu? Iz LJ mi ni ravno spotoma do IHPSja ...
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik pocast pravi:
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Pri pivu se iz gostote ne da dobit natančno alkohola, to je dejstvo. Oz. če je 10% napake ok, potem se da, ene toliko pa je lahko napake ki je posledica zunanjih faktorjev in ne same meritve.

Drugače je recimo pri vinu kjer so osnovni sladkorji bolj konstantni (več ali manj glukoza) in ni (veliko) drugih dejavnikov ki bi vplivali na gostot, pa še tam če daš vino v hrastov sod se ti podre kalkulacija.

Sicer je tu par komercialnih pivovarjev pa bodo povedali primerjavo, ampak na splošno tisto kar piše na etiketi od piva ali pa vina je:
a. fejk oz. približek, ker zakonodaja mislim da omogoča odstopanja
b. za trošarino itak rabiš laboratorijski rezultat in dobiš od tam do decimalke oz. dveh natančno alkoholno stopnjo .. tako da ti ni treba merit gostote in preračunavat alkohola

Zakaj merit gostoto oz. zakaj jo merit natančno. Zato ker je to osnova za vse znotraj procesa varjenja in zagotavlja kontrolo nad vsemi ključnimi postopki (OG ti pove kako je šel skozi postopek mashinga, FG ti pove kako je šel skozi postopek fermentacije). A je to za tebe kot domačega pivovarja pomembno pa sam prekalkuliraj, jst vem da še tehtam malo od oka in nikoli ne štejem zrn sladu na gram natančno ... zato mi je tudi vseeno ali je gostota 12.1P ali 12.3P, dokler je v rangu 0.5P je zame "good enough". Za komercialno pivovarno se pa da najbrž precej bolj natančno dodajat surovine in posledično ima smisel tudi bolj natančno merjenje.

Kar se komerciale tiče:
Ko prijavljaš trošarine, ne rabiš akreditirane meritve, dovolj je tvoja meritev. Ko pa pridejo trošarinci vzamejo vzorce vseh piv in jih pošljejo v laboratorij, nato ti pa pošljejo rezultate. Če odstopaš več kot 0,5% (za piva do 6% če se ne motim) za več alkohola je toleranca 1%, moraš za nazaj plačati razliko ki ti sfali, če je obratno ni panike, greš pač sebi v minus ker si preveč plačeval.
Lahko pa iz prve roke potrdim da meritve z hidrometrom in refraktometrom ter izračuni alkohola iz teh podatkov, odstopajo od akreditiranega laboratorija. Pa imam precizne inštrumente.

Kako in koliko ti pa odstopa? Sam vedno izmeriš manj/več?
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.954
326
83
Ni velikih odstopanj, v meji sprejemljivega. Odstopanja se pa normalno večajo z alkoholno stopnjo. Moje meritve (Natančen aerometer + umirjen refraktometer ter nato izračuni) so malo nižji od laboratorijskih analiz.
 

veselipivovar

Pripravnik
23. jul 2016
186
0
16
Nabavil sem kitajsko 1/2 cole pipico za na lonec za kuhanje piva, zdaj pa mi ob pipici na spoju rahlo pušča, kaplja. tesnila so zelo zelo
uboga, kje se dob kakšna kulturna tesnila, pa da so primerna za kuhanje piva, torej da zdržijo vsaj 100 stopinj in da so neutralna,
da ne spuščajo ničesar od sebe v pivo?
 
Nazadnje urejeno:

veselipivovar

Pripravnik
23. jul 2016
186
0
16
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Probaj razstavit in še enkrat sestavit... meni je pomagalo, v tretjem poskusu sem dovolj zategnil, da ni kapljalo...

probal že večkrat. najprej je kapljalo na manj kot sekundo, zdaj če zategujem kaplja na 5s, žal ne tesni...
rabim prava tesnila, tole kar kitajci dajejo gor je bolj za hec, ena tenka rdeča gumica v vlogi tesnila...
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Na navoje daj teflonski trak, ponavadi reši režavo!
grims-1.gif
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Zima in nizke temperature počai prihajajo in da pozimi nebo problemov z nizkimi temp, si moram omisliti način, kako bom segreval fermentor, ki ga imam v prirejenem hladilniku.
Imam Mr. Malt fermentor, našel sem https://www.mr-malt.com/mr-maltr-brew-belt.html ogrevalni obroč.
Ima kdo izkušnje s temi obroči? Najbolj me skrbi da ne greje enakomaerno, mogoče bi lahko montiral dva na fermentor?
Kakšne ideje?