Trajekt za Sardinijo

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Iščem in googlem...pa nekako ne najdem CEN za trajekt za AVTODOM (ne avto).
Povezava iz Livorna ali Piombino.

Šli bi konec junija... Verjetno je najbolje vzeti kar preko interneta in to povratno vozovnico?

Hvala
roza.gif
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Pfff kere cene so zdej, še leta 2010 sem dal za via Korzika za avto do 4m, 2x oseba = 80€ (povratna Livorno - Bastia)

Dans je cena 170€, ajmeeeeee
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.656
1.580
113
Pfff jaz pa sem 2006 plačal 270 za 2 osebe na korziko in nazaj. Vse je še vedno odvisno od termina
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
zadnje 3 leta sem bil v tistih koncih na trajektu, pa je povratna karta vedno nekje okoli 300-400 eur v visoki sezoni. priporocam pa piombino. po cesti ni dosti dlje, cas na trajektu pa se precej skrajsa. ceprav z avtodomom je verjetno lazje, ce imas camping on board in si lahko v avtodomu med plovbo.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Pfff jaz pa sem 2006 plačal 270 za 2 osebe na korziko in nazaj. Vse je še vedno odvisno od termina

Sem šel prov pogledat račun. Rezervacija/plačilo dne 9.6, termin odhoda 6.8...
 

enik14

Fizikalc
22. avg 2014
100
28
28
pumaX, če boš tako nadaljeval, ne boš daleč prišel. Sardinija je čudovita, je pa pač daleč. Zato je treba nekaj narediti.
Najprej klikni desno v zgornji vogal na nemško zastavo in potem klikni na zastavo npr. angleško. Jezik se ti bo spremenil, potem pa srfaj po strani. Vse imaš napisano, obrazloženo, dokumentirano, razjasnjeno......., da ne naštevam dalje. Če ti pa to na rata, ostani raje doma !! Nihče ti ne bo namesto tebe rezerviral vožnje z avtodomom na Sardinijo!! Tudi rezervacije za avtodom boš lahko opravil. Osebni avto pa nikoli ne bo avtodom!!
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik enik14 pravi:
pumaX, če boš tako nadaljeval, ne boš daleč prišel. Sardinija je čudovita, je pa pač daleč. Zato je treba nekaj narediti.
Najprej klikni desno v zgornji vogal na nemško zastavo in potem klikni na zastavo npr. angleško. Jezik se ti bo spremenil, potem pa srfaj po strani. Vse imaš napisano, obrazloženo, dokumentirano, razjasnjeno......., da ne naštevam dalje. Če ti pa to na rata, ostani raje doma !! Nihče ti ne bo namesto tebe rezerviral vožnje z avtodomom na Sardinijo!! Tudi rezervacije za avtodom boš lahko opravil. Osebni avto pa nikoli ne bo avtodom!!

Vidiš, takšnih odgovorov in takšnih LJUDI tukaj ne maramo!

1. sem ženska in ne moški.

2. če bi ti bil malo pametnejši bi preveril in videl, da na tej strani NE dela "gumbek" angleška zastava. Torej ko klikneš na angleški jezik STRAN NE DELA!!
Ker če bi, ne bi spraševala tukaj.
Tako pa sprašujem, ker nemško pa ne znam.
Sem se malo sicer prebijala skozi, ampak res ne najdem (ali ne razumem) dela, kjer bi kaj pisalo o ceni avto-avtodom,...

3. če bi vsi vse sami našli na internetu, potem taki forumi NE BI obstajali. Forumi so zato, da se vpraša za osebne izkušnje, za pomoč,...

in še:
4. TO NE sprašujem zame! Ne grem jaz na to potovanje. Pomagam osebi, ki se najbolj ne spozna na internet. Mogoče se tudi zato nisem najbolj poglobila v vse skupaj.
Pa Sardinija NI daleč
evil.gif

Jaz potujem vsaj 3x na leto v Azijo, Avstralijo,... Sama, da ne bo zopet tega, kako nekateri ne znamo česa prebrati
cheer.gif
 

Ohrovt

Zelenc'
26. feb 2008
17
0
1
res super page...
Angleški prevod ne deluje. Lahko pa si pomagaš s prevodom strani v Chromu (desni klik - translate to English) in prevede dokaj uporabno.
Po izbiri destinacije, na nasledjem koraku lahko izbereš tudi vozilo s katerim boste potovali...

lpm
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Ohrovt pravi:
res super page...
Angleški prevod ne deluje. Lahko pa si pomagaš s prevodom strani v Chromu (desni klik - translate to English) in prevede dokaj uporabno.
Po izbiri destinacije, na nasledjem koraku lahko izbereš tudi vozilo s katerim boste potovali...

lpm

Sem že našla na eni drugi strani... HVALA vseeno
roza.gif
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Si pozabila napisat sto stvari...termin...konce junija...7 dni...14dni??? Velikost kamperja? Dolzina, visina, sirina?

Na hitro....corsica ferries
sarda.JPG


Moby lines
sarda2.JPG


LP
 
Nazadnje urejeno:

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Previdno v Olbii. Z mojo sva se pravkar vrnila s sardinije. En sam dan v Olbii pa so nama vlomili v avto in ukradli njen kufer.

Šla sva z Grimaldi lines ker je bil najbolj ugoden. 2 osebi + mini avto = 166 € povratna.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Sem primerjal cene trajektov med Grimaldi in Moby lines in je le 3€ razlike...verjetno pa odvisno od termina do termina.

Kaj so vlomili pri belem dnevu? Razbili steklo? Jeba. Osebno nisem imel slabih izkusenj....sem bil pa opozorjen na vlome pred odhodom na Korziko pred skoraj 10imi leti.

LP
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Ponoči so odprli s tistim sranjem ob šipi. Stara toyota yaris. Mela sva nek usran B&B za zadnjo noč, vzela samo glavne stvari s seboj, ostalo pustila v prtljažniku.

Puščala avto 14 dni na free parkiriščih po Oristanu in Bosi, nič problemov. Potem pa zadnjo noč.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
smola.. se lahko zgodi povsod pomojem. jaz sem bil 1 mesec na siciliji in niti ene slabe izkusnje. je pa res, da ravno veliko stvari nisem puscal cez noc v avtu.