Renault Media Nav Toolbox

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
smile-1.gif
 

bomber

Pripravnik
14. maj 2011
93
4
8
Ptuj
lunixfashion.si
Sem priletel na tulifonu iz googla v to temo direkt in nisem vedel da je govora o renaultovi navigaciji že v štartu. Mi napiše naslov teme:
Re: Zemljevidi Q2-2015 Here
No saj ni važno.
Na našem cliu moram naložiti evropo in posodobiti balkan. Če mi kaj ne bo jasno po prebranih 16 straneh bom pa vprašal. Me pa veseli da je Janch in kompanija še prisotna in deli svoje znanje in izdelke z nami.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Samo zadnji dve strani prebereš in probaš najt material pa maš zicer.

Površino pa naložiš čisto po želji, zakaj bi basal...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Lej, zakaj sploh delaš uraden update, ne boš ne vem kaj pridobil.

Katero verzijo imaš sedaj gor v avtu?

Itak da ti piše, da ko na PCju naloži upgrade, da moraš dat ključek v avto, da naredi update...
smile-1.gif
 

bomber

Pripravnik
14. maj 2011
93
4
8
Ptuj
lunixfashion.si
To mi je izpisalo na compu ko sem s programom izdelal usb za upgrade. Iz tega smatram da bi oni radi dfa updajtam avto in potem še enkrat dam ključek v comp in zaženem program. Verjetno na tak način zbirajo kakšne podatke. Verjetno da lahko kasneje kaj preverjajo :)
Naložil sem zadnjo 4. pa nekaj
2544868-CAM00160.jpg
 

Priponke

  • 2544868-CAM00160.jpg
    2544868-CAM00160.jpg
    65,8 KB · Ogledi: 757
Nazadnje urejeno:

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Kratka navodila :

Vsebina pomnilniškega ključka USB za inštalacijo mora biti min 4GB in FAT32 , na njem pa kot sledi :



1. Vstavite USB ključ z upgrade.lgu
2. Prižgite avto in Medianav
3. Ko se pojavi, to okno , klikni na "Posodobi"



Čas inštalacije je odvisen kaj vse imate na Medianav-u .
Če je cela EU kar traja ... lahko tudi več kot 1. uro !!
Po inštalaciji bo na USB tako:



Če želite obnoviti sistem nazaj kot je bil pred tem updejom si shranite !!!

Nato na USB naložite mape in dodajte kar res potrebujete!! Ne dajat cele EU če ne rabite ...



Za vrnit v prvotno stanje dat na USB :



Če komu kaj ni jasno naj vpraša prej , ne pozneje ko kaj za j*** !!!

POZOR!

Medianav Plus NI COMPATIBILEN z Medi@skin, Medi@update, Daci@skin in Medi@evo!
Deluje na naslednjih verzijah Medianav :
standard: “4.0.2” “4.0.3” “4.0.5” “4.0.6” “4.0.6 Mena.co”
evolution: “6.0.3” “6.0.4” “7.0.5” “6.0.3 Mena.co”
 

bomber

Pripravnik
14. maj 2011
93
4
8
Ptuj
lunixfashion.si
Komaj zdaj mi je uspelo prebrati vseh 16 strani in če prav razumem, še zaenkrat ni možno nalagat "pašniških" zemljevidov v originalno verzijo medianav. Če pa namestim medianav plus V1.3 pa lahko.
Zdaj me pa zanima naslednje, glede na to da je avto od žene, ki je prva lastnica in je ta avto takoj za mano v prioriteti in blalalal.... in ne bi bilo vredu če bi jaz sedel eno uro v cliotu in naslednje jutro tema na ekranu jaz pa kao nič kriv :) :)
V glavnem, če naložim ta media nav plus bo izgled enak originalu le karte bom lahko dodajal po želji. Sedaj ima namreč tisto osnovno z balkanom, brez severno od Šentila.
Iz italijanske strani sem prenesel media navi plus standard in evolution in nikjer nisem zasledil v čem je fora. Dalje pa mi še ni zneslo študirati zadeve.
Pa še nekaj mi ni jasno. Kje pri hudiču pri tej zadevi prideš do avdio nastavitev bass, treble eqvilajzer ipd
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Medianav plus je odklep originala...

Kero verzijo maš v avtu pa...brez komentarja...
 

bomber

Pripravnik
14. maj 2011
93
4
8
Ptuj
lunixfashion.si
Mogoče pripomore moji trdoti dejstvo da sem pred 36 urami prvič slišal za medianav in pred 24 urami za medinav plus v 1.3. Vmes bil še v službi in pri zdravniku.
Drugače pa hvala za pomoč :)
 

Podobne teme