Renault Media Nav Toolbox

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Vem vem. To je čisto vseeno, važno da so
smile-1.gif


Jaz bi z veseljem imel neuradne 2015 Q2, ampak sedaj bodo izšli uradni 2014 Q komaj....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tale NNG na win ce 6.0 je kar nestabilna, se dogaja, da postane del spomina, kjer je NNG corrupted in je potreben format oz. recovery.

Pač Bill Gates posla...

Je pa obvladljiva, to pa ja.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pred dobrim mesecem mi je samo od sebe sesulo navigacijo, tako da se je naprava nonstop resetirala, ni se dalo nič narediti, ni prijela niti tipkovnica (garancija je seveda potekla).

"novo" sem ubodel prek ebaya, očitno iz nekega karamboliranega, cena 117 eur




napravo brez težav brez posebnega orodja zamenjaš sam, okrasni dekl se sname z roko, nato je privita s 4 vijaki, par minutk dela


po vklopu me je pričakal pozdrav za PIN kodo v italijanščini, očitno je bil avto za italijo.

pin kode nisem imel, zato jo je bilo potrebno narediti
Če nimaš android telefona, si pečen
https://play.google.com/store/apps/details?id=akerssies.dev.renaultcodescanner&hl=sl


zadevo sem prvo "odklenil" in pogledal če deluje, prodajalec je povedal, da ve, da dela radio, da za navigacijo pa ne ve




navigacija ni delovala, očitno ni bil aparat iz razbitega vozila, ampak se je nekomu sesula, vendar manj kot meni.

del diska, kjer je navigacija, je bil corrupted in se ni zagnala

renault se zaveda tega problema in je dal na voljo restore datoteko, ki povrne navigacijo na leto 2012.
postopek traja 40 minut

Nato sem zadevo še potestiral, naložil aktualne zemljevide in evo



Kaj bom naredil z izvorno pa še ne vem, najbrž odprl in "projekt"
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Drobovje




Na fotki pod nalepko je neka "vtičnica", najbrž za flešanje. USB pa je desno od nalepke, 5 pinov, kamor je treba zalotat.
Ampak USB ne bo nič pomagal ker ne prideš not.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Popravek slo jezika, da kaže imena krajev pravilno = mednarodno

Do sedaj je bilo tako


S popravkom pa takole



Popravljena datoteka:
http://www80.zippyshare.com/v/A7Qef1bJ/file.html

Navodilo:
Lang_Slovenian.zip skopiraj v ......\lang\ tako da prepiše original

Izbriši oba angleška jezika
Lang_English-aus.zip
Lang_English-uk.zip

priden.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
torej, pojavila se je tista napaka, ko klikneš na navi, in je gumb za potrditev siv ... torej ne morem v navi sploh, kar pomeni, da je ne morem nadgradit ... verzija je mislim da 2.0.9, tako da je konkretno stara verzija ... je kaka druga rešitev al servis ?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sam lahko narediš to, kar ti bodo na servisu.

Potrebuješ datotek navigation_restore_fat32.lgu ki ti zadevo povrne na verzijo 2.0 oziroma tisto povsem osnovno
Datotek je dolga 2Gb in se posname na root od ključka

Postopek traja cirka 40 minut (sem dal skozi)

Lahko datoteko tu kupiš ali dobiš kje drugje, jaz nimam nikjer naloženo
https://mena.co/downloads/file-corruption-detected-navigation-stops-fix/

Sem to že delal...ko sem nabavil iz karamboliranega, ki je bila na tak način zdrmana
 

mirkop

Pripravnik
13. mar 2008
103
0
16
Mi lahko kdo pomaga, in sicer ne vem kako bi uravnaval glasnost vodenja pri navigaciji.
 

mirkop

Pripravnik
13. mar 2008
103
0
16
Ajoj, kdo si je pa sistem izmislil??? Predvidevam da z gumbom ki uravnava glasnoat FM radia!?
 

Podobne teme