Hofer IP kamera

B81

22. jul 2007
34.483
8.956
113
Najprej jo je potrebno s kablom povezati v ruter, tako piše v navodilih. To si poskusil? Pa DHCP je treba omogočit v nastavitvah ruterja.
 

B81

22. jul 2007
34.483
8.956
113
Poskusi še resetirat ruter in diskonektat kamero iz elektrike, da se na novo zažene.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
to sem vse naredil ampak se mi noče povezat, ko odklopim kabel je konec veselice

Ko odklopis kabel, se moras povezati preko drugega IPja, ki je dodeljen WiFi vmesniku. Ta namrec ni enak tistemu, ki je pridobljen preko LAN vmesnika ...
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Dela. Poskusi s tem programom.

Nastavitve:
Name: Kako si ji dal ime
username: admin
pass: nič, ker ni potrebno

Connection mode:
MANUAL

Manual config
IP: lokalni IP kamere 192.168...... najlažje ga je najt ali v ruterju ali pa v tem priloženem programu zraven kamere, kjer daš najprej iskanje, ko pa najde, pa gumb zgoraj NASLOV (obkljukano Uporabite DHCP)
Port: največkrat je 80, sam sem dal 82.

S temi nastavitvami mi gre v lokalnem omrežju.

Ce tale ip (192.168....) vpisujes in se hoces povezati od zunaj, je logicno da ne bo slo..
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Dva dni sem poskušal različne nastavitve in zdi se mi, da je problem v portu na routerju, ki ni odprt.
Kakorkoli sem naredil po navodilih routerja, da bi port odprl, mi na tej strani kaže, da je zaprt:
http://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/

Zdaj pa ne vem, win firewall imam izklopljen, vse ostalo tudi. Poglej tukaj, kaj ti javi.

tukaj mi javi da je port odprt. kot sem ze rekel, se lahko povezem od zunaj preko racunalnika, ne gre pa preko telefona in 3g omrezja... nic jasno...
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
iz elektrike pa še res nisem probal, sporočim
nič drugače

probaj odklopiti se modem iz elektrike. sem imel enak problem ob prvi povezavi. preveri tudi ce nisi slucajnonizven dometa wifija na kameri ( kamero nesji blizje na vticnico ki je blizje wifi oddajniku) vsaj za prvi connection.
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
evo, resil moj problem. mogoce bo komu pomagalo. dostop do kamere preko 3g omrezja deluje vsaj pri meni le preko Firefox brskalnika. ne deluje pa na original namescenem brskalniku ter Operi.
 

bjani

Pripravnik
25. jan 2010
322
0
16
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
aja, jaz sem mislil za wi-fi povezavo kamere z ruterjem, ta mi ne deluje

meni je enako delalo težave, ker sem v nastavitvah kar sam začel vpisovati SSID in pw. Potem sem na vmesniku najprej kliknil na "iskanje" in ko ti najde wifi potem tam vpisal podatke ..nato pa še ponovno zagnal cam in je delalo.