Novo pri Izimobilu

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Pozdravljeni!

Zanima me, če lahko grem z itak đabesta na izimobil (prenos številke), glede na to, da mi aneks poteče šele decembra (za odplačat stane malo manj kot 30€)!

Skrbi me predvsem to, ker se govori, da če prekineš pri mobitelu, da ti blokirajo številko!?

Hvala
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
seveda greš lahko, vedno lahko nardiš prenos številke, le številka mora biti aktivna (nobene blokade) in poravnane vse obveznosti. Greš na izimobilovo prodajno enoto, prneseš vse dokumente in zadnji izdani račun od mobitela. Če hočeš lahko na @m plačuješ naročnino do izteka vezave al pa vse takoj prekineš in plačaš preostanek aneksa.

ah kjeee, nimajo ti kaj blokirati, ne vrjemi vsega
smile-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
blokirajo oz. zamrznejo mislim, da ti jo vprimeru, da greš na mobitel, rečeš dost vas mam in prekineš (pa plačaš kolk si še pač dolžen). greš čez cesto na izi in bi rad imel enako cifro. E to pa ne bo šlo.

Kr direkt na izi povedat kaj bi rad, pa mislim, da potem oni vse naprej uredijo.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
točn tko, številko dajo v karanteno samo v primeru, da greš na njihovo prodajno enoto in tam prekineš... v tem primeru se lahko obrišeš pod nosom glede pridobitve iste telefonske številke nazaj...
 

Semantique

Pripravnik
17. mar 2008
783
0
16
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Zanima me, če lahko grem z itak đabesta na izimobil (prenos številke), glede na to, da mi aneks poteče šele decembra (za odplačat stane malo manj kot 30€)!

Pogodbeno kazen plačaš pa greš. To je to.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
..in zakaj samo študentje preko študenta....aja seveda, cenena delovna sila. Ni tolk davkov, prispevkov....Joj upam da bodo končno že zaprli te študentske servise...
 

gogy

Pripravnik
14. sep 2007
459
0
16
Ljubljana
www.mobisvet.net
asko, tudi sam mislim da bi bilo bolje prepovedati študentske servise, čeprav sem kot študent mislil, da so študentski servisi najboljša stvar. Sedaj ko pa vidim koliko mojih prijateljev ne dobi službe, ker nima nekih pametnih izkušenj in nasplošno redko kdo zaposluje redno in so redni delavci predragi in nepotrebni... vidim, da je vse skupaj polomija in dobro samo redkim, večini pa slaba praksa.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
O tem imate temo v čveku, ekonomskem kotičku ali še kje drugje tako da ne tukaj bluzit in jokat.
 

Semantique

Pripravnik
17. mar 2008
783
0
16
Danes sem na radiu slišal, da se da na 1000+ kioskih na Hrvaškem kupiti izimobilove kartice. Pohvalno. Me pa res zanima, če se jim to splača, glede na to kako malo uporabnikov imajo. Torej jih je posledično na hrvaškem še bistveno manj.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.952
3.241
113
Izimobil ima okoli 50.000 uporabnikov

prvo četrtletje 2010:

Mobitel 56,4%
Si.mobil 28,1%
Tušmobil 8,1%
Debitel 4,3%
Izimobil 2,3%
 

falus

Pripravnik
26. jul 2010
46
0
6
Na toplem
Citat:
Uporabnik Semantique pravi:
Danes sem na radiu slišal, da se da na 1000+ kioskih na Hrvaškem kupiti izimobilove kartice. Pohvalno. Me pa res zanima, če se jim to splača, glede na to kako malo uporabnikov imajo. Torej jih je posledično na hrvaškem še bistveno manj.
Ne splača se, kolker jaz vem. Dons je folk itak že pogruntal da je ceneje kupit SIMko lokalnega operaterja.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
KSZ..

Med 15. 9. in 15. 10. postanite iziuporabnik in izimobil vam bo pol leta plačeval polovico vaših stroškov mobilne telefonije!

Posredujte nam zahtevo za brezplačen prenos vaše mobilne številke ali kupite SIM paket že za 4,50 EUR - na spletni strani www.izimobil.si , na bencinskih servisih Petrol in OMV, na poštah, 3DVA trafikah, prodajalnah Spar in Interspar, prodajalnah E.Leclerc in specializiranih prodajnih mestih.

Šest mesecev zapored vam polovico stroškov mobilnih storitev, opravljenih iz domačega omrežja v vsa domača in tuja, fiksna in mobilna omrežja.

Primer:

izimobilovo SIM kartico boste aktivirali in začeli uporabljati 19. 9. 2010.
Od 1. do 31. oktobra boste za mobilne storitve porabili 14 EUR. izimobil vam bo 1. novembra na vaš mobilni račun naložil 7 EUR in vas o tem obvestil s SMS sporočilom – enako velja za vseh šest mesecev. Zadnjo, šesto brezplačno polnitev, boste prejeli 1. aprila 2011, in sicer za polovico zneska, ki ste ga porabili v obdobju od 1. do 31. marca 2011.

Za več informacij pokličite na brezplačno številko 080 3388 www.izimobil.si
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Zanimiva ponudba, magari za pol leta
cheer.gif
.
Je kdo prekalkuliral če se splača proti mobitelovem mini povezani proti izi 008 .
 

nowinc

Pripravnik
31. maj 2008
328
1
18
A ima izimobil kaksen portal (kot je recimo Mobitelov Planet), na katerem se za brskanje ne placa prenosa podatkov?