WAYTEQ X990 + SYGIC AURA

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Frko

Pripravnik
24. jan 2008
649
0
16
Poizkusi ga priklopiti preko nosilca, tako da kabel napelješ iz desne, pa tudi skrajšaš ga lahko, tako da ga zviješ in prevežeš z elastiko, da ti ostane cel.
Drugače pa izgleda super zadevcain bi bilo res škoda da bi te to spravljalo v slabo voljo.

LP
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Dobra zadeva, čeprav škoda, da nima že vgrajenega sprejemnika TMC. Je pa res, da je tudi externi TMC sprejemnik/antena relativno poceni za tole napravo (29,90 eur)
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Ni da me spravlja v slabo voljo. Sem zelo navdušen nad navigacijo. To je bila samo majhna opazka. Bom že kabel speljal tako, da me ne bo oviral
wink-1.gif
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Dobra zadeva, čeprav škoda, da nima že vgrajenega sprejemnika TMC. Je pa res, da je tudi externi TMC sprejemnik/antena relativno poceni za tole napravo (29,90 eur)

Res škoda, da ne vsebuje TMC-ja.
Nič ne de, bomo pa dokupili še TMC dodatek in sprobali kako deluje z iGo
wink-1.gif


By the way; sem imel TMC na Navigonu in to neko premium verzijo in po pravici povedano ti nič prav ne pride, ker niso ažurni z informacijami. Bolj prav pa pride v tujini.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Sedaj pa že lahko napišeš za izris 3D zgradbe je lepo ,dobro ,osvežujoče ,brez zatikanja .Si nasplošno zadovoljen z napravo.
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Potrebujem strokovnjaka glede iGo.
Igo deluje odlično, dokler ne vzamem kontakta (štrom), navigacija gre v mirovanje (se mi zdi) oziroma se ugasne.
Do tukaj je še vse OK.
Ko dam kontakt (štrom) se navigacija zbudi, vendar ne deluje več, ostane na isti lokaciji kjer sem nazadnje vzel štrom.
Meni ne dela, nič ne dela, dokler je ne resetiram (gumb za zadnj strani naprave).

Očitno je problem v iGo ker v navezi z Auro dela OK.

Mogoče kakšna nastavitev? Predlog?
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Citat:
Uporabnik TUPLI pravi:
Sedaj pa že lahko napišeš za izris 3D zgradbe je lepo ,dobro ,osvežujoče ,brez zatikanja .Si nasplošno zadovoljen z napravo.

Kot sem že omenil, nisem probal v živo izrisa 3D zgradb. Samo simulacija v Ljubljani. In lahko povem, da v simulaciji deluje več kot odlično.
Lahko samo povem, da deluje (izris 3D) veliko lepše kot na Navigonu 3310 MAX (moja prejšnja navigacija).

Na splošno lahko rečem da sem zadovoljen. Glede na to koliko zadeva stane (130€) in kaj ti nudi sem zelo zadovoljen.
Zaslon je prva liga (grafika res odlična). Sama hitrost procesorja se tudi pozna. Nekje sem zasledil, da ima en en pomožni procesor za izris grafike...

Aja, lahko še omenim, da delujejo DivXi na napravi... res da sem imel en BlueRay rip in je malo zatikalo. Bom jutri sprobal en navaden divx, da vidim če deluje brez zatikanja.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
THX.To se pravi še TMC dokup pa če dela je to to .Super zadeva .S katerim programom bi pa npr. bil bolj zadovoljen s tem igo ali sygic aura .
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Zanimivo je gledat stanje satelitov, ker se naprava poveže na 16 satelitov hkrati (menda se lahko do 64).
Zdi se mi velika cifra, ker se mi Galaxy S poveže samo na 7,8 max. 9 satelitov.
Po tem lahko sklepam, da je tudi lociranje natančno.
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Citat:
Uporabnik TUPLI pravi:
THX.To se pravi še TMC dokup pa če dela je to to .Super zadeva .S katerim programom bi pa npr. bil bolj zadovoljen s tem igo ali sygic aura .

Igo me je malo razjezil s tem, ker se mi ne zbudi nazaj ko mu dam štrom. In ne mislim vsakič, ko se ustavim ... Izhod ... Izklop... Yes... Shutdown...

Sygic al Aura?

Ti še ne vem povedat. Prvič sem videl Auro in iGo. Tako da nisem sprobal ne enega ne drugega zadosti, da bi lahko o tem komentiral.

Pri enem in drugem pogrešam (kar sem imel na Navigonu), da mi je predlagal tri route ( 3 različne verzije poti) in sem lahko izbral tisto, ki mi je odgovarjala.

Čist tko, po prvem vtisu bi se odločil za Auro.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik AIDS pravi:
Potrebujem strokovnjaka glede iGo.
Igo deluje odlično, dokler ne vzamem kontakta (štrom), navigacija gre v mirovanje (se mi zdi) oziroma se ugasne.
Do tukaj je še vse OK.
Ko dam kontakt (štrom) se navigacija zbudi, vendar ne deluje več, ostane na isti lokaciji kjer sem nazadnje vzel štrom.
Meni ne dela, nič ne dela, dokler je ne resetiram (gumb za zadnj strani naprave).

Očitno je problem v iGo ker v navezi z Auro dela OK.

Mogoče kakšna nastavitev? Predlog?

dodaj tole v sys.txt in je stvar rešena:

[power]
skip_suspend_process=1
skip_resume_process=1
skip_suspend_process_all=1
skip_resume_process_all=1
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Citat:
Uporabnik AIDS pravi:
Potrebujem strokovnjaka glede iGo.
Igo deluje odlično, dokler ne vzamem kontakta (štrom), navigacija gre v mirovanje (se mi zdi) oziroma se ugasne.
Do tukaj je še vse OK.
Ko dam kontakt (štrom) se navigacija zbudi, vendar ne deluje več, ostane na isti lokaciji kjer sem nazadnje vzel štrom.
Meni ne dela, nič ne dela, dokler je ne resetiram (gumb za zadnj strani naprave).

Očitno je problem v iGo ker v navezi z Auro dela OK.

Mogoče kakšna nastavitev? Predlog?

dodaj tole v sys.txt in je stvar rešena:

[power]
skip_suspend_process=1
skip_resume_process=1
skip_suspend_process_all=1
skip_resume_process_all=1

DELUJE!!!

Hvala
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
No problemo, in verjemi, da se boš kaj hitro naveličal privzete navigacije, ter na koncu presedlal na Primo oz iGO8...pa brez zamere, sploh ko dočakamo Primo v.1.2
smile-1.gif
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Kolk hiter ti pa poveže za delovanje, mislim signal da na polno do zagona ko je ugasnjen.In koliko satelitov je delujočih za delovanje najbrž ne vseh 64 .
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Citat:
Uporabnik TUPLI pravi:
Kolk hiter ti pa poveže za delovanje, mislim signal da na polno do zagona ko je ugasnjen.In koliko satelitov je delujočih za delovanje najbrž ne vseh 64 .

Takole, ko ga prižgem traja nekaj časa da se zboota v njegov sistem, čeprav imaš tudi na voljo autorun .exe fajl in gre mimo tega vmesnika.
V sekundah ti lahko jutri povem, nisem štopal :D
Videm sem že stanje satelitov 16.
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
No problemo, in verjemi, da se boš kaj hitro naveličal privzete navigacije, ter na koncu presedlal na Primo oz iGO8...pa brez zamere, sploh ko dočakamo Primo v.1.2
smile-1.gif

Sem nekaj bral v sosednji temi o prihodu iGO 1.2
smile-1.gif

Janch, ker vidm da obvladaš iGo sceno, mi še razkrij kako za vraga nastavim, ko vzamem kontakt, da gre navigacija v mirovanje po npr. 15 sekundah in ne po 10 minutah?
 

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Bom probal en video posnet, da si boste lažje predstavljali kako deluje
smile-1.gif


Objavim jutri na Youtube.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.