Telemach!!!

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
posodobitev na zadnji FW ni pomagal. ma nima veze, kanale sm jima nastimal, itak zacneta z enko in pol ze preklopita...
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Jaz bom popi.... z internetom.

že dlje časa imam problem z internetno povezavo, večkrat sem že klical na telefonsko število 080 1151 pa vedno brez pomoči. In sicer problem je sledeč, določenih datotek enostavno ne morem potegnit s spleta. Vedno se ustavi na istih procenith in na istih megabajthih. Kot, da bi mi vi nekaj filtiralo in preverjalo internet kar se po spletu prenaša in dloločenih vsebin sploh nebi šlo potegnit dol.

Medtem ko lahko istočasno iz drugega interneta potegnem datoteko brez problema. Tudi če datoteko potegnem dol iz drugega interneta in si jo prenesem na drug strežnik je tudi iz drugega strežnika ne gre potegnit dol. Torej je problem v tem, da so nekatere stvari blokirane iz vaše strani. In datoteke katere ne gre prenesti dol se vedno vstavi pri enakih procentih.


Prilagam nekaj fotografij kot primer.




Screen shot na katerem je lepo vidno, da se je ista dateka vedno ustavali na enakih prenešenih MB-ih. In da še vedno piše kot da jo prenaša ampak od tu se ne premakne.
Takih primerov je zelo veliko.





Še en screen shot. Na katerem se je ustavilo pri prenosu iste daoteke. Kot zanimivos ena se prenaša preko mac store enkrat pa normalno prek brskalnika google chrom. In pri obeh se ustavi in ne gre dalje. Torej moje mnenje je, da nekaj enostavno blokira določene prenose.

So pa tudi nekateri strani katere se enostavno predolgo nalagajo. cc 2min, ko se enkrat odpre potem ni več problema. To so strani NPR voyo.si, cekin.si, ... in še pri več straneh sem zaznal ta problem. Težave so tudi pri yotubu kjer na moji povezavi 24 / 2 nebi smel video z 720p štekat in se tako dolgo nalagat, kar je potrdil tudi tehnik.
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Sem imel nekoč isti problem,ko sem hotel prenesti gupdate.gcd za Garmina in mi je vedno počakalo pri 47%.
Mislim,da je pomagalo reset modema.

Ma ne pomaga to, so mi že modem zamenjali pa ni blo nič boljše.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Citat:
Uporabnik marc pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Program Crime&Investigation ima od danes naprej podnaslovljeno vsebino.
TLC pa v cirilici.(Samsung)


Pritisni tipko subt in izberi drugo nedoločeno.
@GSMobil, prosim, dajte SLO podnapise na prvo mesto.

Saj to vem, vendar moraš to ponoviti vsakič, ko zamenjaš program.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
V naslednjih dneh pri Telemachu in kablaših novi SPORTKLUB programi, ki jih do sedaj še ni bilo, tudi v HD!
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
V naslednjih dneh pri Telemachu in kablaših novi SPORTKLUB programi, ki jih do sedaj še ni bilo, tudi v HD!

mmx, smo danes že gledali tekmo Maribora na tem HD programu
smile-1.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
V naslednjih dneh pri Telemachu in kablaših novi SPORTKLUB programi, ki jih do sedaj še ni bilo, tudi v HD!

mmx, smo danes že gledali tekmo Maribora na tem HD programu
smile-1.gif
Frekvenca? Da ne rabim vsega še enkrat skenirat.
 

Nikka

Pripravnik
8. avg 2007
531
11
18
MB
kid.kibla.org
KSZ
Naj se javijo tidti, ki imajo konstantne probleme z internetom pri Telemachu. Prisezem, da zadnje pol leta klicem vsaj 2x na mesec, ker je neko sranje "na sirsem obmocju".
Placujemo cca 70 EUR na mesec za trojcka, pa se obnasajo kot da imamo internet zastonj.

Se splaca it k kaksnemu drugemu ponudniku ali je vse isto sranje?

Prosim za mnenja in izkusnje.
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Meni na Crime & Investigation SLO podnapisi ne delujejo.....CRO in SRB pa odlično.....imam CISCO in DIGIT K3X... ((:)
 
Nazadnje urejeno: