Telemach!!!

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Torej je pri nas več izbire
smile-1.gif
Komentar je bil le na DL/UL hitrosti in pri nas se dobi vse kar je tam in še več.

Nisem pa gledal cen, vrjetno so prilagojene glede na njihov trg.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
GSMobil: kaj pa nadgradnja internetnih hitrosti?

Ne kliči hudiča. Ko so na zadnje to delali, mi par tednov ni delal vredu internet, ko jim je vse linije zabasalo
bonk.gif
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
GSMobil: kaj pa nadgradnja internetnih hitrosti?

Ne kliči hudiča. Ko so na zadnje to delali, mi par tednov ni delal vredu internet, ko jim je vse linije zabasalo
bonk.gif

Ej, podarjenemu konju se ne gleda v zobe
tongue-1.gif
Iz 2/384 smo dobili 6/1.
 

seba11

Zelenc'
12. nov 2011
21
0
1
Maribor
Hmmm. ne dela mi minimax (kartica +tehnisat sprejemnik). Že 3 dni težim na podpori delajo reaktivacijo kartice . pustim na kanalu tudi 40min, enostavno napiše ni dostopa. Danes mi je dama na podpori povedala da imajo kar nekaj takih strank z isto napako in je posredovala napako tehnikom...
Me zanima kako dolgo bo to trajalo da odpravijo napako, očitno jim nekaj ne štima z reaktivacijo kartice, nekaj mi je govorila tudi o njihovih strežnikih.....ehhhhh
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Ima še kdo to:
- ni barv, vse je črnobelo (prej je delalo, kabli in nastavitve so iste)
- Slo 1 manjka, ni slike (ai je SLO2, se zdaj ne spomnim)

Gre za Cisco D3.
En drug v isti hiši (isti kabel in naročnina), pa dela OK.
 
Nazadnje urejeno:

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Namesto programa Top Shop je od danes naprej v programsko shemo vključen program Minimax (otroški program, ki je v celoti sinhroniziran v slovenščino).


...pa to sploh komu dela???

Sem klical, pa je nekaj mutil, da pol ure ne smem preklaplat, pa zanimalo ga je kolko imamo televizij, pa številka čevlja...???

Dela ali ne dela?

Hvala!
 

seba11

Zelenc'
12. nov 2011
21
0
1
Maribor
ne dela, meni že 3 reaktivirali kartico pa nič, piše ni dostopa, sem obupal klicarit na podporo pa še na vrsto ne prideš, pa poklicali te bodo nazaj samo katerega leta ????
 

seba11

Zelenc'
12. nov 2011
21
0
1
Maribor
Imam Technisat DIGIT K3x in kartico, sprobal že vse živo, ne dela...., mi pa je ko sem nazadnje na podopro klical gospodična dejala, da ima mnogo strank isti problem , zabeležila problem in posredovala tehnikom......, kaj bo pa dalje pa ne vem oziroma kdaj bo kaj porihtano...., danes ponovno klical pa ne pridem noter, pisal na podporo.....eh brez besed in volje.......
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

seba11

Zelenc'
12. nov 2011
21
0
1
Maribor
Citat:
Uporabnik seba11 pravi:
Evo , zdaj pogledal in minimax že dela.

@GSMobil če si mi ti porihtal hvala za pomoč.

in sedaj spet ne dela.
Napiše:
Program je zaklenjen
Pogojni dostop. conax(b00)
Power Vu (e00)
 
Nazadnje urejeno: