Telemach!!!

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.195
25
48
GSMobil, ko bodo popravljali EPG naj v opisih obvezno dodajajo zvrst filma in letnico nastanka(kot je bilo prej).
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
Citat:
Uporabnik seba11 pravi:
@ GSMobil - Hvala lepa za pomoč, zdaj dela , upam da bo tudi tako dalje.

H V A L A !


...blagor tebi, sam sem klical dva krat, pa še vedno ne dela, sosedom pa so vsem porihtali...


Katastrofa!
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
http://www.upc.si/sl/zasebni-uporabniki/pomoc-in-informacije/obvestila/minimax-risanke-tudi-na-d3-go

MINIMAX risanke tudi na D3 GO
31. 01. 2012 televizija

Vaši otroci bodo risane filme na programu Minimax od sedaj lahko gledali tudi preko storitve D3 GO. Tako si boste lahko v miru lahko pogledali nanizanko, nogometno tekmo ali Dnevnik, med tem pa bo vaš otrok užival v najboljših risankah na Ipadu preko storitve D3 GO (www.d3go.si)

Par dodatnih informacij o Minimaxu:
•14 ur programa dnevno (od 6:00-20:00)
•za otroke od 2 do 12 let
•svetovno najbolj priljubljeni TV junaki,kot so Noddy TM, Roary ,Angelina Ballerina in Franklin
•prvi otroški program,ki ne vsebuje nasilnih prizorov
•izobraževanje
•program vsebinsko motivira in uči, kako biti odprt in aktiven
•95% vsebine je animimirane
•družini prijazen program
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
ksz

eno vprasanje. zakaj recimo, ko se vkljuci tv (LG42 k450), recimo na poptv, moram kanal premaknit naprej oz. nazaj, da pol dela, drugace mi pise da je kanal kodiran. zakaj ne prime ob vklopu? a to je zarad tvja ali zaradi kartice?
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.374
156
63
Ni napačno vprašanje.

Sicer ni LG pa se mi tudi podobno dogaja. Ravno tako z podnapisi.
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
D3GO aplikacija za Android telefone bo predvidoma public do konca tega tedna.

Odlično, me že matra firbec
smile-1.gif
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Vprašanje...

Kolega v Črnučah ne more dobiti interneta od nobenega ponudnika (wtf).
Naj bi bila sicer opcija preko lastovke...vsaj tako so mu rekli.
Ima kdo izkušnje s tem? Hitrosti, stabilnost, pogoji ipd?

Z lastovko upravlja Telemach, če se ne motim?
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.504
5
38
Lastovka II deluje na splošno precej dobro, če je le montaža kvalitetna. Antene na oddajniku so ogrevane, zmrzuje ne, pingi so precej nizki, ker ni vmes med oddajnikom in stranko razen zraka praktično nič, črnuče so pa tudi 20km stran, dela pa do 25km bp, tud na 32km je že bila zmontirana. Ko se Lastovka I ugasne, bo shema poenotena (predvidoma marca), hitrosti so pa tam tam, če ne rabiš prehude linije je okej.
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Citat:
Uporabnik BureKm pravi:
Vprašanje...

Kolega v Črnučah ne more dobiti interneta od nobenega ponudnika (wtf).
Naj bi bila sicer opcija preko lastovke...vsaj tako so mu rekli.
Ima kdo izkušnje s tem? Hitrosti, stabilnost, pogoji ipd?

Z lastovko upravlja Telemach, če se ne motim?
Iz prve roke.

Hitrost:
4Mbit
Stabilnost:
2x so nam (v roku 1 tedna) menjali transceiver na strehi. Razlog korozija zaradi slabe izoliranosti kontaktov. Menda je v novih serijah tega manj
wink-1.gif
Upam.
Drugače pa ko je fajn naliv oz. nevihta TV kocka, pa intertnet prekine. V snegu pa verjetno podobno
smile-1.gif

Pogoji:
videt moraš enega izmed oddajnikov. Pa denar da plačaš
smile-1.gif
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
ksz

eno vprasanje. zakaj recimo, ko se vkljuci tv (LG42 k450), recimo na poptv, moram kanal premaknit naprej oz. nazaj, da pol dela, drugace mi pise da je kanal kodiran. zakaj ne prime ob vklopu? a to je zarad tvja ali zaradi kartice?

Enako pri meni na LGju.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
ksz

eno vprasanje. zakaj recimo, ko se vkljuci tv (LG42 k450), recimo na poptv, moram kanal premaknit naprej oz. nazaj, da pol dela, drugace mi pise da je kanal kodiran. zakaj ne prime ob vklopu? a to je zarad tvja ali zaradi kartice?

Enako pri meni na LGju.

ve kdo kaj bi bil vzrok? ali je pac to znacilnost LGjev? kartica je telemachova, zato sprasujem v tej temi
smile-1.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
ja, saj meni nebi bil problem, ampak tole je za stare starse in njim razlozit da ce hocejo gledat pop tv, da morajo kanal gor it, pa pol dol... saj ves, pol pa, zakaj pa to ne dela, ce stisnem trojko, mora delat trojka, pol smo pa vsi drugi krivi
grin1.gif


ampak po eni strani imajo prav, ker tudi jaz ne zastopim, v cem je catch. ali je tv kriv, ali telemachova kartica, ali pa na splosno katerakoli kartica.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.504
5
38
LG-ji imajo nekje v enem meniju možnost "UPDATE CI MODUL" ali nekaj podobnega, pa se TV prilagodi modulu. Zna pomagat
wink-1.gif
.