Telemach!!!

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Eno glupo vprašanje...a je telemach v Kranju?
smile-1.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.032
5.732
113
blizu močvirne prestolnice
Jaz imam Lastovko Krim s katero sem zelo zadovoljen, le manj južnih programov bi lahko bilo. Pred tem sem bil na Krvavcu, s katerim sem bil prav tako zadovoljen. Drugam pač ne morem iti.
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
zanimiva akcija samo kaj ko je ne moram koristit kot kaže imam paket digitalen trojček 2XL + pink + cinemax
tako kot kaže ga jaz sedaj ne moram koristit
če pa ja pa bi prosil za nasve kako
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Na nek način je. Kablaš v Kranju ima Telemachovo DTV shemo, tko da na tem področju ni razlike.

Tudi pri telefoniji je podobno, kjer je skupna Telemachova oz. Detelova telefonija.

Le pri internetu se razlikujeta.

Trojčke imata pa oba.
 
Nazadnje urejeno:

bazo

Pripravnik
15. nov 2010
124
0
16
A mi lahko kdo obrazloži to novo akcijo ?
Imam paket L+, torej če grem na XL paket bom lahko koristil akcijo 4 mesece in po preteku 4ih mesecov grem spet nazaj na L paket ?
 

Bastard

Fizikalc
21. feb 2008
1.636
0
36
Danes dobil novi prospekt od Telemacha za Lastovko, in sicer piše 1.3 se ukinja shema Krvavca na 50 kanalov, bo naročnina nižja? Naročnina bi se morala znižati na ceno osnovnega paketa.

Btw: Ali pomeni da po 31.12.2011 ne bo mogoče gledati več preko Krvavca preko Conaxa? V neki akcijski ponudbi piše o menjavi talarja ter lnb pa me zanima ker nimam nič od tega od Telemacha ampak samo kartico kako po po novem omogočeno gledanje nove Lastovke? Se ne bo dalo preko Conaxa nič več? Lahko kej več info iz prve roke kdorkoli, kako bo po novem?

Hvala
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
821
41
28
Ok, tole je GSMobil gor napisal:

Citat:
Opremo bo potrebno menjat konec leta 2011. Do takrat bosta vzporedno delovala oba sistema (DVB-C in DVB-S), takrat pa se stara Lastovka ukine. V akcijskem obdobju je prihod tehnika, menjava glave na anteni in sprejemnik brezplačen. Kasneje pa še ne vem kaj bo

Odgovor ali pomeni akcijsko obdobje in brezplačno vezavo za 18/24 mesecev še ni.

Citat:
Ali pomeni da po 31.12.2011 ne bo mogoče gledati več preko Krvavca preko Conaxa?

Ne, samo še DVB-C

Citat:
1.3 se ukinja shema Krvavca na 50 kanalov, bo naročnina nižja? Naročnina bi se morala znižati na ceno osnovnega paketa.

Tega ne razumem zdaj čisto, osnovno shemo bodo iz 60 kanalov zmanjšali na 50 ?
13.gif

"Namigi", da čimprej preklopiš na DVB-C ??
 

Nitro

Pripravnik
14. feb 2011
53
8
8
Celotno shemo bodo zmanjšali na 50 programov.

Sepravi če imaš razširjeni paket (71 programov) boš imel po 1.3. izbranih 48 kanalov (nekaj programov bo tudi iz razširjene sheme če prav razumem) za 15,50 €
Ostaja še HBO paket (2 programa) če imaš naročenega.

To seveda velja za staro Lastovko.

Sicer pa meni tole izgleda kot da nam vsiljujejo Trojčka....saj TV kot samostojne storitve z več programi ni možno naročiti na novem sistemu (tako so mi zatrdili na klicnem centru Telemacha)
 
Nazadnje urejeno:

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
Telemach pa take imam paket digitalen trojček 2XL in v tej akciji se lahko pod nos obrišem
to pa za nas ki imamo največji paket ne velja in ne dobimo mi ničesar.
zelo prijazno od njih da nasa spustijo skozi ki jim največ plačujemo
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.411
6.557
113
Jaz ne bi imel nič proti, če bi si lahko privoščil 2XL in bi me spustili ven pri nekih bednih akcijah
smile-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Je mogoče pri trojčku povečati Internetni del na višjo hitrost, TV pa pustiti kot je?
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
privoščit 2XL je najmanši problem
samo lahko pa bli mi kateri mamo ta paket tudi deležni kakšnih popustov, nekaj prihranka vsakemu paše
lahko porabim za kaj drugega
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.411
6.557
113
Ma tu je tista logika...nekdo, ki si privošči največ, ima denar..in ne rabi nekih akcij, da bi ga premamili v kaj več.

Nekdo, ki pa ima komaj za osnovni paket, pa ga bo premamil tale paket in se bo ujel na long term slabši deal, kot ima sedaj.

Od tebe že vlečeo max, kar lahko
wink-1.gif