Telemach!!!

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
VOD PROMO je samo en program, ki je za reklamo VODa.
Hjoj, meni bojo toti telemachovci živce požrli. Mam ta digitalni trojček M, piše na strani da dobim razširjeno programsko shemo (2meseca) in HBO in HBO Comedy (4mesece). HBO in HBO Comedy delata, razširjena programska shema pa ne. Kličem na Telemach in mi gospa pravi, da je potrebno sklenit še eno naročilo za ta novi razširjen paket (za višjo ceno) za 1 leto.
Pa kaj oni se norca delajo al kaj jim je, če na strani piše, da je 2 meseca PROMO obdobje. Ne razumem jaz več tega.

Javi GSMobil ,če ti lahko kaj zrihta drugače jim pa mail pošlji kdaj si aktiviral paket M svoje podatke in ti bodo zrihtali.
Na klicnem centru pa mislim,da delajo večinoma študenti,ker če mu kaj bolj strokovno rečeš je že zmeden in te veže nekam drugam.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Telemach že od samega začetna nudenja digitalne TV, nudi DVR ali digitalnim snemlanik, kar pomeni da ima digitalni sprejemnik vgrajen disk na katerega lahko poslubno posnameš vsebine in ne samo za 48 ur.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Bom ga kontaktiral. Še nekaj: čemu služi slot za sim kartico na mojem, mislim da je nesnemalnik, cisco sprejemniku????
 

pumaxx

Pripravnik
6. sep 2007
229
2
18
Z`dežele
Citat:
Uporabnik lagunec pravi:
Zanima me kdaj bo tudi Telemach uvedel v svojo ponudbo storitev PONOVITEV kot jo ima T-2 (48h).

Nikoli. Lahko kar pozabiš na to dobroto, ker z DVB-c tega ni mogoče izvesti. Doma si lahko na HD snemaš en program vedar dvomim da bi kdo poslušal škripanje trdega diska 24 ur na dan. Za snemanje 180 kanalov naenkrat pa bo malo težka.
cheer.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.408
6.557
113
Dečki, kako pridem do zgodovine klicev ? Grem pod moj račun, na telemach strani in potem pridem do pregleda aktivnih storitev, a je gumb za "pregled klicev za posamezno številko" zatemnjen in ne morem kliknit...je še kak drug način? Je mogoče problem v tem, ker se jaz logiram za številko, katero smo imeli dodeljeno ob podpisu pogodbe, kasneje pa smo prenesli tja še telekom številko.
 

raketa

Pripravnik
25. sep 2007
222
6
18
Gorenjska
www.lomm.si
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
VSEM NAROČNIKOM NA LASTOVKO KRVAVEC: nekje do marca ali aprila bo vsa oprema nadgrajena, tako da bodo tudi preko Krvavca možne vse storitve, kot na Krimu (digitalna televizija, internet, telefonija, VoD,...).

No super, da se še na Krvavcu kaj dogaja
zmaga.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.408
6.557
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Dečki, kako pridem do zgodovine klicev ? Grem pod moj račun, na telemach strani in potem pridem do pregleda aktivnih storitev, a je gumb za "pregled klicev za posamezno številko" zatemnjen in ne morem kliknit...je še kak drug način? Je mogoče problem v tem, ker se jaz logiram za številko, katero smo imeli dodeljeno ob podpisu pogodbe, kasneje pa smo prenesli tja še telekom številko.

Sem uredil preko klicnega centra. Ampak..kaj je to neka finta da v seznamu klicev ni več popolne številke? Kaj to pomaga človeku potem? Je kak način, da se pride do celotne številke?
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
To se je spremenilo že kar nekaj časa nazaj.

Uradno gre nekako takole:
V skladu z določili 22. člena Zakona o spremembah in dopolnitvah zakona o elektronskih komunikacijah – ZEKom-B (Ur.l. RS, št. 110/09), ki je stopil v veljavo 28. januarja 2010 in, ki spreminja 91. člen ZEKom ( Ur.l.RS, št. 102/07), mora operater izdajati razčlenjene račune "s takšno stopnjo členitve klicanih in klicočih oseb, pri katerih ni mogoče razpoznati njihove identitete, tako da izpusti oziroma izbriše zadnja tri mesta telefonskih številk".
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Problem TELEMACH : Imam vikend na obali v Izoli. Sicer je tu nek lokalni distributer Elta, ki pa signal zakupi na Telemahu in ima za DVB-C njihove odkodirne kartice. OK vse lepo in prav težava pa je, da sedaj izven sezone me tudi po 2 meseca ni na lokaciji in se mi odkodirna kartica ne posodobi in, ko npr. za weekend pridem na lokacijo mi rabi dan in pol, pustim TV kar prižgan na POP TV ju, ki je zaklenjen, ni slike in včasih zlaufa v 1 dnevu včasih v 2 , vmes si pomagam z analognim signalom in ko začne delati gremo mi že domov, čez 1 mesec pa, ko spet pridem pa ponovi vajo .... sit sem tega, sicer se da zadevo rešiti tako, da kar iz Ljubljane prinesem svojo odkodirno kartico posodobljeno in takoj dela, samo misliti še na to...........

Kaka ideja in pa na katerem zaklenjenem kanalu naj pustim, da kartica čim prej dobi novi mesečni certifikat, vem, da se v Lj. ta naloži uradno v 15 minutah, v praksi pa navadno vsaj v 1 uri, v Izoli pa je zgleda drugače, čeprav ni Telemach pa je njihov sistem in kartice ........... kaka ideja ???
frown-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Še preden prideš v Izolo, že kar iz Lj pokličeš na Elto in poveš, da bi rad da ti reaktivirajo oz. osvežijo izolsko kartico.