Telemach!!!

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik igors24 pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Že odpovedujem T-2 in izpolnjujem prijavnico za Telemach!!!
wink-1.gif

ce bi moral izbrati med Telemachom in vrtanjem v koleno bi moral fejst razmislit
crazy1.gif

Jaz sem pred časom razmišljal enako - vendar mi je nesposobno računovodstvo/reklamacije oz. neurejen billing na T-2 presedel po tem ko v pol leta niso uspeli porihtati račune in sem šel .... na telemach. Vse deluje, računi kot morajo biti ...

Samo, da so računi v redu. Ostalo je tretjerazredna tema.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.500
4
38
VSEM NAROČNIKOM NA LASTOVKO KRVAVEC: nekje do marca ali aprila bo vsa oprema nadgrajena, tako da bodo tudi preko Krvavca možne vse storitve, kot na Krimu (digitalna televizija, internet, telefonija, VoD,...).
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
GSMobil, v čem je fora da ste dali v shemo, TOP SHOP TV za srbski trg?

Saj so za tebe tudi dali nekaj, tv exodus npr.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
821
41
28
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
VSEM NAROČNIKOM NA LASTOVKO KRVAVEC: nekje do marca ali aprila bo vsa oprema nadgrajena, tako da bodo tudi preko Krvavca možne vse storitve, kot na Krimu (digitalna televizija, internet, telefonija, VoD,...).

Pa je kakšen plan tudi dvigniti hitrost interneta ? Max 4/512 je žal trenutno bolj skromno.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Modul opravlja le funkcijo dekodirnega sistema. Sprejemnik (HD in HD snemalnik) pa imata vgrajen modem za dvosmerno komunikacijo.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
421
4
18
Ljubljana
Potreboval bi odgovora na dva vprašanja:
- ali se za 2. oziroma 3. odkodirno kartico sedaj plačuje ali ne (ne Conax modul) in
- če se naročim na HBO (npr.) ali ga bom gledal samo na Cisco snemalniku ali tudi na TV-ju, kjer
uporabljam Conax modul z odkodirno kartico.
 

pumaxx

Pripravnik
6. sep 2007
229
2
18
Z`dežele
Citat:
Uporabnik lagunec pravi:
Potreboval bi odgovora na dva vprašanja:
- ali se za 2. oziroma 3. odkodirno kartico sedaj plačuje ali ne (ne Conax modul) in
- če se naročim na HBO (npr.) ali ga bom gledal samo na Cisco snemalniku ali tudi na TV-ju, kjer
uporabljam Conax modul z odkodirno kartico.

-DA
-DA
o prvem DA bo pa MMX več povedal.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
ne bom, ker ne vem
wink-1.gif
po ceniku se placuje, baje so pa v preteklosti nekaj senkavali.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Zanima me kateri programi so vključeni v razširjeno shemo, ki sem jo dobil 2 meseca zastojn. Hvala.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Jah, če pa piše da nisem naročen na ta program če pogledam karkoli iz te razlike med osnovno shemo in razširjeno shemo.
 

jure1985

Pripravnik
27. jul 2008
108
0
16
mi lahko kdo razloži če je kaj posebnega s programom VOD PROM al je vključen kr tak. slučajno sem videl danes ko sem preklaplapljal da je to v programski shemi.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
VOD PROMO je samo en program, ki je za reklamo VODa.
Hjoj, meni bojo toti telemachovci živce požrli. Mam ta digitalni trojček M, piše na strani da dobim razširjeno programsko shemo (2meseca) in HBO in HBO Comedy (4mesece). HBO in HBO Comedy delata, razširjena programska shema pa ne. Kličem na Telemach in mi gospa pravi, da je potrebno sklenit še eno naročilo za ta novi razširjen paket (za višjo ceno) za 1 leto.
Pa kaj oni se norca delajo al kaj jim je, če na strani piše, da je 2 meseca PROMO obdobje. Ne razumem jaz več tega.