Pičen;

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Z moje strani dobiš samo čestitke. Lahko rečem, da si eden izmed redkih, ki v takem trenutku ne "otrpne" in pogleda proč. Si pač taprav človek!
Glede na resnost poškodbe, mu ti nikakor nisi mogel pomagat...dvomim, da bi tudi zdravnik kaj naredil, če bi bil prisoten. V prmeru tako globoke vbodne rane, pri kateri so presekane glavne žile je zadeva navadno končana...še enkrat, bravo!!!
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Zakaj sitni novinarji, prav je, da se o takih rečeh piše, kajti tudi to je ena izmed oblik boja proti takih grozotam. Ljudi je treba seznanit, jim dati vedeti, da se to ne dogaja le drugim...da so lahko jutri to oni sami, njihov otrok, sordnik, prijatelj...Osveščenost je zelo pomembna....
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
malkom, na žalost te bom pohvalil za dejanje, ki si ga naredil.
zakaj na žalost? zato ker bi mogla bit to dolžnost vsake osebe, ki prisostvuje takemu dogodku,ne pa da se jih najde le še peščica (med njimi ti), ki so sposobni takega dejanja, le to nas še loči od živali.
kar se tiče obžalovanja, da zanj nisi storil dosti, se ne sekiraj niti kirurg v tistem trenutku nebi mogel narest več kot si ti, njemu se je življenje že "izteklo", ko je nož končal zadnji vbod..

rip
roza.gif
 

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
so what
bonk.gif
Spodobi se, da če je bil član, da ostali člani izrazijo sožalje, se udeležijo pogreba...



Ne pa tako, da izobesijo zastavo na kraju, kjer je umrl! Vsaj meni se zdi totalna bedarija!
 
Nazadnje urejeno:

cocojumbo

Zelenc'
8. dec 2007
2
0
1
Rad bi se zahvalil! Kar si storil z njega je občudovanja vredno. V imenu njegove punce, njene sestre in v mojem imenu, HVALA..
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Vsaka cast moz. Mozak na mestu.
Skoda, da se je tako izteklo... Samo, ce je blo 20 minut do smrti, nisi mogo nic nardit.
frown-1.gif
 

Paco

Pripravnik
6. okt 2007
62
4
8
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Zakaj sitni novinarji, prav je, da se o takih rečeh piše, kajti tudi to je ena izmed oblik boja proti takih grozotam. Ljudi je treba seznanit, jim dati vedeti, da se to ne dogaja le drugim...da so lahko jutri to oni sami, njihov otrok, sordnik, prijatelj...Osveščenost je zelo pomembna....

To je tudi res, znajo biti sitni ampak le tako so politiki & co. dejansko prisiljeni kaj storiti.

Sicer pa svaka čast Luka, da si naredil kar si.
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
Prvič : Malcom, fejst fant si !

Drugič : Skrbi me za moje otroke. (tudi v 'mojih časih' so se zgrabili, vendar ne tako, kot se sedaj dogaja.)
 

skorot

Zelenc'
8. dec 2007
4
0
1
"Prerivanje in fizično obračunavanje sta opazila varnostnika. "Dva varnostnika naj bi, ko sta videla konflikt posegla vmes, vendar sta bila prepozna. Kmalu zatem ko sta posredovala, se je zabodeni zgrudil," je povedal Virtič. Zabodenega fanta so odpeljali v mariborski klinični center, a mu žal ni bilo več pomoči." Citat iz 24ur.com.



Malcom, me prav zanima ce sta ti pomagala oz. ali sta sploh bila v bližini ta dva varnostnika?



prav tako Franc Virtič izjavi da je neznanec z neznano skupino ljudi, se vsedel v neznani avto in se odpeljal. Kako vejo da se je odpeljal ce je avto neznan?
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik skorot pravi:



Malcom, me prav zanima ce sta ti pomagala oz. ali sta sploh bila v bližini ta dva varnostnika?




Ko sma stopla ven, je model sam bil na tleh, prvo sem mislil da se ga je znapil, pa sem študiral

tega skadim, če se v teh 3 minutah ne pobere ga grem prečekirat, pol pa sta 2 punci sli mimo,

pa je ena drugi rekla da je krvav, grem gledat, na začetku je zgledlo nedolžno, samo obraz,

pol pa ko sem mu dvignil roko pa itak šok totalni.

Prvih 5 minut sem bil sam z njim, punca mi je šla po jakno oz mobitel v njej, ko je prisla nazaj

je en varnostnik hotel pomagat, pa ga ni blo več nazaj. Ko je rešilec prišel jih je pol blo nekaj

ki so pač naredli plac reševalcema, to pa je blo to.



Citat:
Uporabnik skorot pravi:

prav tako Franc Virtič izjavi da je neznanec z neznano skupino ljudi, se vsedel v neznani avto in se odpeljal. Kako vejo da se je odpeljal ce je avto neznan?




Eh pač posplošeno, policist je vrjetno kakega očividca vprasal kam so odšli, on je recimo odgovoril "vrjetno so se odpeljali"

pa je policist pač zabeležil "Odpeljali so se"...



Trust je danes zaprt, sma si pa šla prej pogledat kako je pred trustom, in je polno sveč.
 
Nazadnje urejeno:

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.307
1.066
113
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Zakaj sitni novinarji, prav je, da se o takih rečeh piše, kajti tudi to je ena izmed oblik boja proti takih grozotam. Ljudi je treba seznanit, jim dati vedeti, da se to ne dogaja le drugim...da so lahko jutri to oni sami, njihov otrok, sordnik, prijatelj...Osveščenost je zelo pomembna....

po mojem mnenju so že tak in tak dovolj obvestili javnost.....
iskat neke nepotrebne detajle se meni zdi nesmisel še posebaj pri mXu....
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.