Pičen;

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

limetka

Pripravnik
26. jul 2007
597
0
16
Malcom, kapa dol za pogum!
roza.gif
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
MalcomX: sem ti že enkrat dal 5* tako da ti jih ne morem spet.

Skušal si rešit, kar se je rešiti dalo, nisi pa imel vseh 'niti' v svojih rokah, žal. Vseeno pa, ostani kakršen si.

With all the respect!
 
8. dec 2007
2
0
1
MalcomX, Luka, ker je tvoj e-mail naslov očitno izdihnil, bi te po tej poti prosil, če stopiš z menoj v stik, Tomaž Klipšteter

Dnevnik
 
Nazadnje urejeno:

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
MalcomX bravo, sam dobro vem, kako je pomagati nekomu, ki kri kar šprica od njega.

brez zelo zelo neumestnih komentarjev prosim
 
Nazadnje uredil moderator:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Brez zamere, prvič samo se nočem izpostavljat, drugič pa videl nisem nič, ko sem prišel ven je že blo vsega konec,
jaz sem samo skušal pomagat kok sem pač vedel in znal, tako da koristnih informacij od mene nebo,
ker pač nič nič nevem, spomnim se da je policija pol popisovala neke njegove prijatelje, tako da boste več
izvedeli preko policije kot pa preko mene, vse več kaj bi povedal bi se zlagal ker je to pač vse kar vem.
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Spoštovanje, stari
zmaga.gif


Lahko bi si očital samo v primeru,da ne bi nič storil.
Marsikdo bi v taki situaciji odpovedal, najbrž tud sam zaradi šoka.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
naredil si res vse in mogoče še več, kar bi marsikateri tukaj naredil. Kapo dol!

Fantu ki je umr pa R.I.P.
roza.gif
 
8. dec 2007
2
0
1
MalcomX, te popolnoma razumem in te nočem izpostavljati, seveda lahko ostaneš anonimen, vseeno bi te še enkrat prosil, če bi mi to, kar si videl, doživel in storil, s svojimi besedami opisal še nekoliko bolj nazorno, če ti je neprijetno govoriti po telefonu, mi lahko pošlješ na mail.
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Tomaz_Klipsteter pravi:
MalcomX, te popolnoma razumem in te nočem izpostavljati, seveda lahko ostaneš anonimen, vseeno bi te še enkrat prosil, če bi mi to, kar si videl, doživel in storil, s svojimi besedami opisal še nekoliko bolj nazorno, če ti je neprijetno govoriti po telefonu, mi lahko pošlješ na mail.
Zato glih ne berem dnevnika... ker dr*ate in orgazmirate ko se nekaj grdega zgodi.
10.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Eh, sluzbo ma tako pač, nesmemo tak gledat nato... Mene ne moti, pač v javnost hoče spravit na čimbolj
resničen način in zbira informacije. Mogoče bo to pripomoglu k temu da bo tega manj ali karkoli drugega koristnega.
 

prinicipeska

Zelenc'
8. dec 2007
1
0
1
Družba v kateri živimo nas je pripeljala tako daleč, da če ne bomo umrli od prometnih nesreč pa se bomo med seboj pobili, na žalost! Današnji folk ne zna več živet s so človekom. Jaz res nea vem ka majo (nekateri) tipi od tega da grejo ven se napijejo pol pa se stepejo pa še po možnosti ubijejo nekoga.
"Sama se spomnim ko sem hodla ven, sta se na Štuku dva fanta stepla kr iz lepega, in je en enemu vrgel kozarec v obraz, kozarec mu je porezal obraz, kri pa je špricnila na klop na kateri smo sedeli z prijatelji, fant ki je bil porezan po obrazu, se je hotel še branit pa so ga varnostniki prijeli zaneslli ven in ga zlamali."
Mogoče tale ko je tega fanta zabodo sploh ni nameraval, ampak pač alko v riti pa da se pred kolegi nardi "asa". Bogi fant, ki je umrl R.I.P.. Ta ki je pa to naredil, če le ma kaj vesti in srca, bo celo življenje plačeval kaj je naredo, če si ne bo prej sam sodo.
Jaz srčno upam, da se bomo morda enkrat malo zamislili nad sabo in začeli biti bolj prijazni in sočutni drug do drugega, kot je bil včasih balkanski narod, ko jim ni blo težko si pomagat drug drugemu in so se meli radi. Tako kratko življenje kot mamo ljudje na tem svetu pa še to si naredimo ničvredno...

LP
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.