Pičen;

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
najbrž je že cel dan na policiji ker se nč ne javi (al pa spi)
confused-1.gif




drugač pa vsaka čast za pomoč
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
pri epileptičnemu itak nimas kej naredit, odstranis samo predmete da se kdo ne poškoduje.

Da ne bo kaj narobe, das mu kaksno tkanino, krpo/ rokav majice v usta da si nebi pregriznil jezik in pocakas da krci minejo.

Ti bi človeku, ki ima epileptični napad še krpo tlačil v usta?

Jaz vem, da mu je nebi
ne-ne-1.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
o sranje, pravkar vidu po tvju. pa kaj si ja nor, prokleta gnila luknja v trustu. saj vseeno kaj so meli, to ni normalno!



drugac pa svaka cast malkomu, kljub temu da dostkrat pise "bedarije", se vidi da je ded na mestu. ni kaj, bravo luka! upam da prides k sebi od soka
crazy1.gif


fantu pa RIP, drugega tak ne mors rect... mesarja se pa mora najt!
 
Nazadnje urejeno:

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
me zanima kdaj se bo nabralo dovolj stranja, da se Trust aka. T-Klub zapre ... sej res, da se stvari dogajajo pred klubom ampak so pa ponavadi posledice dogajanja, ki se začne znotraj kluba

Lukeju vsa čast, da je pomagal ... fantu RIP ... morilcu pa električni stol
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik Qmi pravi:
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
pri epileptičnemu itak nimas kej naredit, odstranis samo predmete da se kdo ne poškoduje.

Da ne bo kaj narobe, das mu kaksno tkanino, krpo/ rokav majice v usta da si nebi pregriznil jezik in pocakas da krci minejo.

Ti bi človeku, ki ima epileptični napad še krpo tlačil v usta?

Jaz vem, da mu je nebi
ne-ne-1.gif

Nekateri tudi padejo v nezavest ko vidijo da clovek zraven njih krvavi.
cheer.gif
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Od nekdaj sem vedel, da si fant na mesti
priden.gif
. Takih je malo v Slovenski deželi. Važen je, da je bil tvoj namen taprav in storil si kar je bilo v tvoji moči.
 

roseanne

Pripravnik
9. avg 2007
364
0
16
Citat:

Da ne bo kaj narobe, das mu kaksno tkanino, krpo/ rokav majice v usta da si nebi pregriznil jezik in pocakas da krci minejo.

malo off...
Pri epileptičnemu napadu nimaš NIČ za tlačiti v usta, ker obstaja možnost, da zadevo pregrizne in se s tistim zaduši. (Itak pa je običajno krč mišic žvekalk tako močan, da ust sploh ne moreš razpreti.)

on...
Svaka čast očividcu.
aplauz.gif

Vse prevečkrat se zgodi, da očividci držijo varnostno razdaljo 2 metra - in potem seveda pametujejo, ko pridejo reševalci.
rolleyes-1.gif
 

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
ne govori takih !....
svaka čast....samo to
maš 5* od mene za pogum in pomoč.....večina folka bi samo stala i gledala....verjetno tudi jaz...nevem...še nisem bil v taki situaciji.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Očitno premalo oz nisem storil nič. Če bi, bi fant preživel.

ma nehaj. naredu si vse kar si lahko. bil si zraven in mu dal upanje da prezivi ter mu mogoce podaljsal par minut. vcasih je to dovolj, vcasih ni. tokrat zal ni bilo tako. glede na to, kako si napisal, da si se spravu zraven, si nimas kaj ocitat
ne-ne-1.gif


ne se zret, lahko si ponosen na sebe, alterjevci zagotovo smo na tebe
zmaga.gif

probaj se zrelaksirat, da sok mine
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
ma ja, sej sam sebi govorim nej ne izigravam te čustvene scene (nisem mu ppomagal dovol "kao")

samo dejansko dobiš da občutek da nisi naredil nic, sej ko gledam z druge strani, pikola sej nimam

medicine narejene, pač sem naredil kok sem pač vedel in znal, vrjetno večna ni pristopla k njemu,

ker so vidli da več ni pomoči, malkom pa trmast...



 
Nazadnje urejeno:

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Očitno premalo oz nisem storil nič. Če bi, bi fant preživel.

ma nehaj. naredu si vse kar si lahko. bil si zraven in mu dal upanje da prezivi ter mu mogoce podaljsal par minut. vcasih je to dovolj, vcasih ni. tokrat zal ni bilo tako. glede na to, kako si napisal, da si se spravu zraven, si nimas kaj ocitat
ne-ne-1.gif


ne se zret, lahko si ponosen na sebe, alterjevci zagotovo smo na tebe
zmaga.gif

probaj se zrelaksirat, da sok mine
z Lukcem sem preživel par dni, pa povem da je res poba na pravem mestu... dober po srcu, pa vedno dobro voljo na ljudeh naredi..

Svaka čast
roza.gif
 

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
Seveda si naredil vse prav in se nimaš zdaj zakaj sekirat! Si mu vsaj pomagal do prihoda reševalcev, dandanes je vse manj takšnega folka, ki bi naredil isto kot ti!
 

Ales

Pripravnik
7. avg 2007
403
3
18
Lichtenwald
Tudi iz moje strani "čestitke" za hrabro dejanje - tudi sam sem bil na istem mestu, ko sem oživljal punčko, ko je voznik zapeljal v gručo ljudi, pa tudi nisem mogel nič pomagati, žal! Važno je le, da se pomaga! 5* tudi od mene!
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik roseanne pravi:

malo off...
Pri epileptičnemu napadu nimaš NIČ za tlačiti v usta, ker obstaja možnost, da zadevo pregrizne in se s tistim zaduši. (Itak pa je običajno krč mišic žvekalk tako močan, da ust sploh ne moreš razpreti.)

ravno zato se vzame kaksna tkanina. Lahko pa stopis 2m vstran.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.