Novi Passat

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
82
28
Škode imajo pač VW motor!
smile-1.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik virtuoz pravi:
Tisti ki si pa zelo želi VW, pa nima dovolj €, si pa kupi tolažilno zadevo - škodo!
evil.gif

To seveda ne drži.
Držijo pa besede moje kolegice, ki je kupila megana, ker ji je za golfa zmanjkal. Žal je tko, hočeš nočeš.

Glede passata pa pustmo času čas, debate o lepoti so mimo...
 

SimonS

Pripravnik
25. feb 2012
332
7
18
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Citat:
Uporabnik virtuoz pravi:
Tisti ki si pa zelo želi VW, pa nima dovolj €, si pa kupi tolažilno zadevo - škodo!
evil.gif

To seveda ne drži.
Držijo pa besede moje kolegice, ki je kupila megana, ker ji je za golfa zmanjkal. Žal je tko, hočeš nočeš.

Glede passata pa pustmo času čas, debate o lepoti so mimo...

Zato pa toliko ljudi vozi korejska jajca. Ker nimajo za Nemca, pol pa jokajo, kak je korejc boljši.
evil.gif
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
ksz

se opravičujem vsem ki niste finančno zmožni kupit vrhunskih izdelkov v obliki vw audi bimmer in ostalih tudi sam sem med njimi ampak zato pa še ne pljuvam čez njih ker s tem nikogar ne preslepim...tist ki ima priložnost peljat recimo novega golfa 7, mu bo jasno da ostali proizvajalci delajo veliko stvari narobe..
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Citat:
Uporabnik virtuoz pravi:
Tisti ki si pa zelo želi VW, pa nima dovolj €, si pa kupi tolažilno zadevo - škodo!
evil.gif

... in še preden zapelje na domače dvorišče, na prvem parkirišču škoda znak prelepi s črnim izolir trakom. Verjetno zato, da sosed misli da ima passata.
evil.gif
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
pa dobr no izven koncerna to kar sta vidva nastela je itak vse isto s tem d je audi se 10k dražji..golf 7 40let edition je pomoje top izbira za ta denar ker za 20-22k ne dobiš nc podobnega ki bi ponudil tolk vsega kot golf
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
82
28
Škoda da tisti ki vozijo Porscheje ne vedo kako super duper je Golf!
Bi kar nekaj € prišparali.
evil.gif
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Ne vem kako jim zmeraj rata za šaltkeblom naštimat stikala,ko ne moraš do njih niti jih ne vidiš ?
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Jaz jih normalno dosežem, videti pa na njih ne rabim, ker mi njihovo funkcijo lepo izpiše na velikem touchscreen zaslonu sredi armature. Verjamem pa, da kaj takšnega pri Hondi še nisi doživel.
zmaga.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.967
5.396
113
Citat:
Uporabnik Drifter pravi:
ksz

se opravičujem vsem ki niste finančno zmožni kupit vrhunskih izdelkov v obliki vw audi bimmer in ostalih tudi sam sem med njimi ampak zato pa še ne pljuvam čez njih ker s tem nikogar ne preslepim...tist ki ima priložnost peljat recimo novega golfa 7, mu bo jasno da ostali proizvajalci delajo veliko stvari narobe..

Jaz sem se naprimer spraseval kako jim uspe v G7 tolk neudobne zice narest...Munchen-Lj mi ja padla rit stran...

V Ceedu al pa i30 tega ne dozivis...pa sta 1/3 cenejsa...