Novi Passat

jello

Guru
22. sep 2008
9.686
3.567
113
Lahko nehate dramatizirat, pač rekel je riž, nekdo drug pa ni vedel kaj to je. In smo mu nekoliko bolj plastično, kot je potrebno, razložili. Bi si pa skoraj upal trdit da je vsak, ki je naredil v zadnjem letu več kot 100 metrov po cesti verjetno videl kakšnega rižlajn passata.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Uglavnem, daš par jurjev da avto zglda tako, kot bi moral že v osnovi.

Tole. Tole mene močno moti pri avtomobilih že od pamtiveka, dobro so se to spomnili, da naredijo ql avto, ki ga nato delno slečejo in s tem seveda pogršajo, potem pa plačuj dodatno, če želiš, da tvoj avto deluje tako kot bi moral že v štartu
bonk.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
V osnovi dobiš tole (dobr, so še ratkape
smile-1.gif
):







Potem se začnejo pa doplačila: R-line paket 3 jurje, boljši radio z večjim disiplejem (kot je vedno v prospektih) dva jurja in pol, LED 1600, usnje 2500 itd...

Saj ne rečem - kdor ima, naj, prav nekaj racionalno pa ni.
 
Nazadnje urejeno:

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik d3esaly pravi:
Uporabne vrednosti nima, vso drugo opremo sem si naložil, sončne strehe ne maram tako, da sem se odločil še za R-line zunanjost.






To je render mojega, če spada pod RIŽ pa naj presodi vsak sam. Za moj okus je top, logično glede nato da sem ga jaz skonfiguriral.
cool-1.gif
Najbolj važno je, da je tebi všeč in da se boš ti dobro počutil.
smile-1.gif


Meni osebno izpadejo te feltne z R paketom premajhne, sam bi se raje odločil za stock zunanjost in 19" Verona, čeprav bi bil avto verjetno manj udoben. Ampak kot napisano, ti si si ga naročil zase in za svoj denar, važno, da je tebi
zmaga.gif
.
 

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
Citat:
Uporabnik d3esaly pravi:
Sem vzel, kot kaže render ni tako dodelan.


19 verona plus nastavljivo podvozje se pelješ kot na barki.. kr ziba se... mi je ratal kar slabo...
jas se vozim v normal al pa v sport modusu...