Novi Passat

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Tudi Slo je ena najrevnejdih drzav v EU pa imamo vseno na st.prebivalcev med boljsimi in novejsimi voznimi parki 😂😂😂
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
res je!
wink-1.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.700
1.619
113
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:

Fovšija: če pogledam cel paket, niti ne.

Jaz tudi mislim da ne. Glede na poste nekaterih tukaj bi rekel da gre za alarmantno stanje duha. Vcasih me je res sram da si s takimi delim drzavljanstvo
 

legenda

Pripravnik
10. feb 2008
152
0
16

Brez avtoceste omejitve +10km/h
aplauz.gif



in nazaj z 30 minutno vožnjo čez Zagrebške zastoje in 30 kilometrov po AC
zmaga.gif
 

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
AW stil v negiranju. Avto je kul, tablica manj, passat je pa pesek v oči. Smo že ugotovili.

Isti stil je pa pes, ki ima poleg pasata pershinga in se je potrebno tako med vrsticami še s tistim pohvalit :D
467716-post_slo.gif





eh za 100 litrov na uro nima nekega hudega :D hahah...


Ne ni hud...


Mal pretiravate z osebnimi stečaji ...
 
Nazadnje urejeno:

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
eh za 100 litrov na uro nima nekega hudega :D hahah...

Kaj ti bo jahta, če nisi nesramno bogat. Malce večja jahtica, da že nekako izgleda, pa imaš hitro porabo 1000 l/h in več. Da o cenah nakupa in ostalih vzdrževalnih stroških sploh ne govorimo. Koliko časa sploh ima povprečen fresh bogataš za uživanje na svoji plavajoči igrači?
 

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
452
27
28
update

Od včeraj imam na testu Alltracka z 240 konji in več ali manj vse asistenčne sisteme. DSG super, sistemi super, konjenica super...
Glede na to, da si lastim 170 konjskega Passata 2012, vidim kar konkreten napredek.

Tako, da sem naročil skoraj identičnega (po opremi), samo da bo limuzina pa namesto Allltrack bo nosil značko R-line
smile-1.gif
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
res je!

sicer pa:

paket R-Line Exterieur:
usmerik zraka v barvi vozila
logotip R-Line na mreži hladilnika
razširitve na pragovih z R-dizajnom
sprednji in zadnji odbijač z R-dizajnom


paket R-Line Plus:
aluminijasta platišča Monterey 8 J x 18
samozatesnilne pnevmatike 235/45 R 18
varnostni vijaki
usmerik zraka v barvi vozila
logotip R-Line na mreži hladilnika
razširitve na pragovih z R-dizajnom
sprednji in zadnji odbijač z Rdizajnom - črna stropna obloga
dekorativni elementi "Silver Rise" za armaturno ploščo in vratne obloge
dekorativni elementi "Piano Black" za sredinsko konzolo
vstopni letvi spredaj iz aluminija,, R-Line
usnjen večfunkcijski volan (3-kraki) z logotipom R-Line
pedala z aluminijastim videzom
stranice sedežev v usnju Carbon Style, sredinski del v usnju Nappa - športna sedeža spredaj
 

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
452
27
28
Mene so pri notranjem paketu najbolj zmotili sedeži... za moj okus zelo presvetli, pa še sredinski del je iz usnja, kar mi ne ustreza... Tudi platišča sem izbral druge tako, da se potem nisem odločil za notranji paket. Volan je pa R-line boljši.
 

Jason

Fizikalc
20. avg 2009
671
50
28
se pravi, paket dodatnega riža. predvidevam, da je treba za to doplacat. mogoce bi mi bilo v srednji soli se vsec...
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
gledam v urban dictionary, pa nikakor ne najdem razlage za ta tvoj dodatni riž...
daj prosim raje ti obrazloži, zgleda da sem intelektualno prešibak!
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Pa saj to je točno to:

usmerik zraka v barvi vozila
razširitve na pragovih
sprednji in zadnji odbijač
aluminijasta platišča 8 J x 18

Prepričan sem da je notri tudi špotni volan in pedala. Edino česar tale rjavi nima je piano lak, ki pa ga ne bi pogrešal.

Uglavnem, daš par jurjev da avto zglda tako, kot bi moral že v osnovi. Kakšne uporabne vrednosti pa tale "R" (retard?) paket nima. raje si dokupim kak boljši infotainment ali sončno streho.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.590
113
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Kakšne uporabne vrednosti pa tale "R" (retard?) paket nima.

Če bi imel uporabno vrednost se mu nebi reklo Riž.

Sicer pa:
Citat:

Rice/Ricer is........
A rice isnt just some Japanese some american cars are rice .What "rice" means is that people rice out american cars aswell,like people rice out mustangs,camaro's,dodges,fords,chevys,saturns,geos,traillbazers,blazers,trackers ,and people rice out french cars,anything some riceboys can get their hand on and ruin they will.The defenition of rice/ricer is a person that buys a car and adds usless things to it,usless rice wings,those huge ass spoilers that dont provide downforce and is only for looks and the bumblebee style exhaust/exhaust tip,altezzas,(i would keep the stock ones on)and if your car has the altezzas it doesnt mean the car is rice that means the taillights are rice and must be removed with other ones.

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=rice
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=ricer
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
KSZ
Pa ste vi sploh že videli R-Line-a v živo? Morda bi bilo smiselno, da si ga prej ogledate in potem kakšne komentarje napišete, sicer lahko izpadete ...
Po mojem SUBJEKTIVNEM mišljenju daleč od riža. In R-Line paket da Passat-u lepo zaključno noto.

Tole pa je že bolj v smeri riža (za morebitne bralce napočez, to NI serijska različica
evil.gif
):
 

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
452
27
28
Uporabne vrednosti nima, vso drugo opremo sem si naložil, sončne strehe ne maram tako, da sem se odločil še za R-line zunanjost.






To je render mojega, če spada pod RIŽ pa naj presodi vsak sam. Za moj okus je top, logično glede nato da sem ga jaz skonfiguriral.
cool-1.gif