Nokia N9

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Na voljo od novembra. Če sem dobil prave informacije. 701 pa v tem mesecu.
 

olympus

Zelenc'
26. jul 2007
23
0
1
To bi blo sicer čudno, če to drži kar je rekel TUPLI, da jih v Sloveniji na Nokii že imajo in čakajo na dovoljenje za prodajo.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
V slo so že cca. 2 meseca developer telefoni.

Danes je kolega napisal, da je že crknila.
tongue-1.gif
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Jih imajo seveda že toliko časa ja , čakajo na uradno dovoljenje prodaje od NOKIE .So bli pa na voljo za testiranja razna in to samo novinarji in V.I.P ovci .
 

olympus

Zelenc'
26. jul 2007
23
0
1
Mja sam developer telefoni so neki popolnoma drugega, jaz govorim o telefonih namenjenih za prodajo. So ti že na Nokiji v SLO?
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Meni se ne mudi, mogoče je drugo leto nabavim, ko bo cena bolj razumna. N95, ki jo imam kot drugi telefon, še vedno lepo dela.

Berem, da telefon odlično lovi gsm signal, ima pa težave z wifi-jem, kar naj bi popravili s posodobitvijo PR 1.1. Slednja naj bi prinesla okrog 3.500 popravkov.

Matr, kolk reklame sem naredil za ta telefon, pa nimam od tega nobene koristi. Lahko bi mi Nokia dal vsaj kak pameten skonto, namesto, da jih zastonj tala na nekih predstavitvah nekim kvazi VIP osebam, ki ga bodo na koncu še prodale in si kupile kakšnega procesorsko nabildanega Androida ali pa iPhone 4$.
grin1.gif
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.850
626
113
EU
Ne, na žalost so to njegovi poslednji izdihljaji ... Elop pač ni imel dovolj časa, da bi popolnoma zaustavil to bojno ladjo, jo je pa uspel dovolj torpedirati, da se ta nekoč mogočna ladja dokončno potaplja ... in z njo vsi, ki dejansko nameravamo kupiti ta mobilnik
nahrung002.gif


Citat:
MeeGo is dead -- long live MeeGo.
 
Nazadnje urejeno:

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik NekdoK pravi:
Ne, na žalost so to njegovi poslednji izdihljaji ... Elop pač ni imel dovolj časa, da bi popolnoma zaustavil to bojno ladjo, jo je pa uspel dovolj torpedirati, da se ta nekoč mogočna ladja dokončno potaplja ... in z njo vsi, ki dejansko nameravamo kupiti ta mobilnik
nahrung002.gif


Citat:
MeeGo is dead -- long live MeeGo.

Daj ti meni razloži kakšne silne investicije v programso opremo naredi povprečen uporabnik (ali pa tak zahteven) v roku 2-3 let, da bi mu bilo po tem času žal zamenjati platformo. To ni PC, kjer za programe lahko plačaš po več 100 EUR. Povprečna cena programa je koliko? 2-5 EUR? So ti isti programi sploh še aktualni čez 3 leta ali pa so tako spremejeni da je treba nove verzije kupit (ni več zastonj nadgradnje? Jih sploh še rabiš? Boš zaradi OS na telefonu kupil televizijo točno določenega proizvajalca? Igralno konzolo?

Če ti je telefon všeč in ima vse kar rabiš potem ga pač kupiš. Saj tudi pri avtu ne računaš na nadgradnje...
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.850
626
113
EU
LOL govoriš meni, ki sem že od leta 2009 veseli uporabnik N900 in sploh še nisem nameraval zamenjati mobilnika ... vsaj ne do N9, ampak tega zgolj zato ker je v izumiranju, sicer nove naprave še ne rabim (drugače imam rajši nekaj s fizično tipkovnico)
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.127
454
83
Na mobisvetu se že prodaja, cena pa
stupid-1.gif


Aja ups, ni še na zalogi, ampak o ceni pa še vseeno velja zgoraj napisano...
 
Nazadnje urejeno:

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Isto ceno za 16GB verzijo ima mimovrste. Pri Teleray pa je cena 629.

Čez pol leta bodo cene bistveno lepše.
grin1.gif
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Začele so neke govorice, da N9 mogoče ne bo Nokiin zadnji MeeGo/Harmattan telefon. Če je res kaj na tem, ne bi bilo slabo videti model s fizično tipkovnico. Tega bi bili veseli predvsem lastniki N900.
grin1.gif


En zanimiv video:
 
Nazadnje urejeno:

westlunder

Zelenc'
2. jan 2008
23
0
1
Kaže, da jo ima mobisvet na zalogi (16GB) za 569€.

Torej po novem se telefon v Sloveniji da kupit, mene pa predvsem zanima če ga bodo imeli pri mobitelu.
 
Nazadnje urejeno: