Nokia E52

Atreus

Zelenc'
22. nov 2009
14
0
1
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
1 teden je za en drek?
stupid-1.gif
kaj ima drugače delujoča verzija nuklearni reaktor not ki drži doživljensko?
vse ostalo pa je čisto normalna lastnost vseh mobilnikov z gps sprejemnikom. brez agps lahko greš vmes na malco in baterijo popapa v par urah.
mislim da ta nokia že špila po novem standardu (usb polnilec), tak da rabiš samo šteker za v avto ki ima gori usb priklop in usb kabl. stane 5€, sem ga ravnokar kupil za herota
wink-1.gif

Um, ja, en teden standby-a (moja povprečna uporaba je mogoče 20% več od samega standbya) je slabo. Pri tem telefonu se je oglaševalo 3 tedne standbya IIRC.

Po USB kablu se ga da polnit, polnilec uradni je pa DC-10... samo po USB se polni precej počasneje kot direktno po 220 če se prav spomnim, tako da ne vem če bi bilo to uporabno za polnjenje ob uporabi GPSa...
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
torej Mobitel je kor je ze bilo receno zavrnil celotno posiljko E52. Po mojih informacijah sploh ne vejo, kdaj bodo dobili naslednjo posiljko - dejansko jih je celo strah, da to se nebo letos.

Ima mogoce kdo kake bolj optimisticne informacije na voljo
smile-1.gif
?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.673
1.588
113
pyzda si dosadn. pa kaj zdaj če je plastika. ni to nujno da je slabše kot plehovje. si pri vsaki brezvezni stvari tak dlakocepn? sem mislil da je rekorder tisti tip, ko je že postavil rekord v času kupovanja tvja v elektro temi. menda ga en philips žuli če se prav spomnim
17758-icon_confused.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.256
113
Ojej muca a imaš Nokia delnice? Dejansko je ta plastika zelo slabe kvalitete, kot včasih tisti Nokia Coverji vendar za razliko od tistih Coverjev ta plastika prej poči ker je zelo tanka. In ne, mene ta Nokia ne muči, muči me dejansko E72 in upam da ne bo na nivoju E52tke. Drugače pa zaenkrat nihče nič ne kupuje, se samo pogovarjamo. Če pa ti kaj ne paše ne rabiš sodelovat ali pa mirno sodeluješ in me lepo ignoriraš. Če pa imaš kakšne posebne želje pa kar preko PM.

Nekako sem v življenju pač navajen da se dočočeni "predmeti" iz generacije v generacijo izboljšujejo. Tako pri telefonih, avtomobilih kot računlanikih in še kje drugje. Mi pa je smešno če nekdo izda ven nek produkt ki je dejansko slabši od predhodnika. Torej polno hroščev (koliko berem od uporabnikov) + slabši materiali.

Lp
 

Rok2012

Zelenc'
2. feb 2009
21
0
1
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Nekako sem v življenju pač navajen da se dočočeni "predmeti" iz generacije v generacijo izboljšujejo. Tako pri telefonih, avtomobilih kot računlanikih in še kje drugje. Mi pa je smešno če nekdo izda ven nek produkt ki je dejansko slabši od predhodnika. Torej polno hroščev (koliko berem od uporabnikov) + slabši materiali.

Lp

Se podpišem pod tele besede, sam sem imel slabe izkušnje s tem telefonom, dva kosa eden za drugim ,so mi vrnili denar brez vprašanj. Je pa dejansko res pred sabo sem imel E50,E51 in E52 pa ima E52 najslabšo izdelavo sicer pa zgleda res fancy sam je pa kot telefon šel v prodajo skorajda kot polizdelek oz. neslana šala Nokie vsaj en velik del serije kot je sedaj že očitno.

Sem tudi sam mnenja da bi se moral artikel stalno izboljševati tukaj pa se je dejansko zgodilo to da je kvaliteta izdelave padla, hardware in software sta nestabilna in z goro nepredvedljivih napak tako da je nakup za mene osebno čista loterija. Je pa res da je Nokia v telefon naf...ala tolk funkcij da zgleda res impresivno ... lahko počnete s tem telefonom praktično vse nekateri srečneži pa lahko celo telefonirajo,... sam nisem bil med njimi
frown-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.256
113
Res je, umaknili so jo iz prodaje. No najbrž se ne blede samo meni da je s tem produktom nekaj hudo narobe...
 

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
Heh, po dveh tednih uporabe, bo očitno tudi mojega pobralo. Danes je že dvakrat zablokiral, se postavil v nek čuden standby, ko nobena tipka ne dela. Vzameš baterijo ven za minuto, jo daš nazaj notri, pa je še kar nekaj časa neodziven, potem se pa končno ponovno zažene.
Kaj predlagate da vzamem namesto tega na Mobitelu? Pomembno mi je da ima wifi in hsdpa. Pa da ne bi ravno milijonov moral dodat... (E52 je bil v "splošni akciji" 179€).
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.256
113
No očitno druge Nokie po kvaliteti niso nič boljše. Po 2 tednih sem iz nove 6700 classic snel zaščitno folijo in jo uporabljal 2 dni. Display že ima kar nekaj malih praskic s tem da sem zelo pazil saj sem naročil 12 folij. Ojej Nokia!
 

oby

Fizikalc
20. jul 2008
371
118
43
a na kdo problem na e52 ko med tipkanjem besedila klikne # za veliko začetnico in potem ne more tipkat dalje? mobitel se pa postavi v nek mode, kjer lahko kopiraš besedilo, ne pa tipkaš dalje, kot je bilo to pri recimo n95?
 

VitoC

Pripravnik
10. okt 2007
395
0
16
Prekmurje/Ljubljana
Obišči stran
Frenky666

še pred 2 al 3 tedni sva pohvalila nokio e52. sedaj se pa tudi sam pridružujem kritikam in rečem sam sramota.
Tudi meni je začela po 2 tednih uporabe zmrzovat in sicer ko sem imel dohodni klic in sem ga hotel sprejet je telefon zmrznil, sreča je bla, da sem po 5s molka lahko spregovoril oz. sva se slišala s sogovornikom. Nato sem mobitel posodobil in zadeva je bila odpravljena, se je pojavil problem pri zvočniku in sicer je začel kot ste že xy krat omenili "cvilit".

Prejšni petek mi je bilo zadost zato, sem se odločil odnest e52-tko nazaj na MC in zahteval vrnitev kupnine oz. zamenjavo. Prijazna uslužbenka mi je rekla, da ni problema, da mi lahko vrnejo kupnino oz. kar hočem (menjava za kaj drugega, ali menjava za e52). Ker so imeli "kao" novo pošiljko e52, sem rekel bom pa še enkrat poskusil, mogoče se bo sreča le nasmehnila, zato sem vzel še enkrat e52, vendar je ta še slabša kot je bila moja prva e52 in tako sem sklenil, da tudi to odnesem na MC in zahtevam nazaj kupnino, za katero sem se že pogodil v petek.

tako da frenk666 priporočam, da neseš nazaj nokio e52 in nikakor ne uveljavljaj garancijo, temveč stvarno napako in zahtevaj kupnino nazaj. Skoraj 99%, da ti priznajo stvarno napako saj sami vedo, da je napaka na 3/4 telefonov če ne še več.
 

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
Jaz sem ga kupil 21.11.2009. Danes mi je uslužbenec v meni najbližjem MC rekel, da če bi prinesel v 8ih dneh nazaj ne bi bilo panike da ga vrnem, in vzamem kateri drugi aparat; ker je pa teh 8 dni minio;pa da ne.
Potem sem klical v MC v Cityparku (kjer sem E52 tudi kupil) in razložil zadevo, ter rekel, da mi je včeraj zmrzoval po par minut bil neodziven, danes mi je pa dokončno mrknil; da bi rad vzel nekaj drugega namesto tega, če je možno, pa je tip bil kao; "ni panike, samo malo kasneje pokličite, če je želeni aparat na zalogi".
Potem pa kličem popoldan, da preverim, če imajo aparat, ki bi ga vzel namesto tega na zalogi, da ne bom brezveze v LJ se fural, pa mi je ženska rekla, da je ne menjajo, ampak pošiljajo na servis, da ga lahko pa tudi sam v Teleray zanesem.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.742
2.349
113
Pomurje
meni še dela kot treba. Garmin me je v Avstriji sicer metal ven, doma pa mi je delal normalno.

Po zadnji verziji SW se je samo enkrat delno sesipal.

Zvok slušalke je OK

Lp