Nokia E52

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.128
2.471
113
Zanimivo, punca ma E51, ki ravno tako piska, dokler je prižgana osvetlitev.

Vse bolj se mi zdi, da so Nokie le še polizdelki, uporabniki pa beta testerji.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Moja E51 tudi piska ko je prižgana osvetlitev. Sem rabil kar nekaj časa, da sem ugotovil zakaj včasih kar naenkrat preneha šumeti v zvočnikih
grin1.gif

Ampak zadeva tudi ni tako huda. Če si v popolni tišini, se stvar še sliši, drugače pa sploh ne. Verjetno je kak kondenzator ali kaj podobnega ko piska.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.256
113
Ne ne to je Nokijina nova inovativna tehnologija za zaščito sluha. Pravzaprav bi ta "pisk" kot ga imenujete naj bila posebna frkvenca ki ublaži oz. prepreči poškodbo bobniča. Da pa se zadeva izključi ko se tipkovnica ugasne pa je zgolj naključje!
evil.gif
 

Semantique

Pripravnik
17. mar 2008
783
0
16
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Vse bolj se mi zdi, da so Nokie le še polizdelki, uporabniki pa beta testerji.

Skoraj cela industrija dela take izdelke, izjeme bodo počasi le še prestižne znamke tipa RR ipd.
 

border

Pripravnik
9. apr 2008
222
0
16
Sm bil vceri pr kolegu... ima E51... telefon vzamem v roke in se malo igram... na kar poklicem nekoga in ugotovim, da je telefon totalno tih pri 100% glasnosti. Pokazem ostalim in to potrdijo vsi... tale E5X serija ne vem, ce je tko posrecena kot se zdi...
 

LaKetka

Zelenc'
2. nov 2009
6
0
1
oj!
no moja baterija po novem zdaj drzi slab teden, kar se tice slabe slisnosti, se je tudi malo zboljsalo...
smile-1.gif
Me pa zanima, kako imate nastavljen fotoaparat, ker meni dela ful slabe fotke, barve nikakve, enkrat sem brala en test, ko je en slikal premikajoc vlak pa sploh ni bila zameglena slika zaradi gibanja - pri meni to ne drzi, itd... kaksen advice?
 

border

Pripravnik
9. apr 2008
222
0
16
Poklical na MC CELJE. Prijazna prodajalka je povedala, da so tudi novo zalogo poslali nazaj na NOKIA. Tako, da so tudi nove zaloge bile z napako. In sedaj vse kar se obstaja v SI je z napako. Se sama ne ve, kdaj pride popravljeno nazaj. Mogoce postudirat o kaksni drugi seriji okol bozica... E55... E72... ker jaz ce bom menjal hocem imeti WLAN, GPS, BT, UMTS, in moznost nalaganja aplikacij "chat" ipd... to mi za pameten denar nudi le nokia.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.672
1.587
113
če sem prav razumel, ene imajo to napako z cviljenjem v zvočniku, druge pa ne? se ta napaka opazi takoj, ali šele čez čas?
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.742
2.349
113
Pomurje
Moja je od mobitela, imam jo 14 dni in dela kot treba.
Naredil en up-date, po enem tednu se še ni sesipal.
Zvok je odličen.
Naložil garmin in laufa kot mora.

Tak da vse le niso zanič.

Lp
 

border

Pripravnik
9. apr 2008
222
0
16
Potem vse le niso zanic, jih je pa dosti... uglavnem naslendja posilka ko pride... bo pomojem porihtana... malo bo treba klicat tudi na uvoznika.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.256
113
A je kdo slučajno imel že E72 v roki? A je isto sranje kot E52 po kvaliteti izdelave? Cela iz plastike? Namreč ko sem danes gledal kolegovo E52 sem malo z nohtom probal in dobil sprednjo ploščico dol (od spodaj). A ni bila E serija včasih pojem kvalitete, fiksna in kovinska? Upam da je E72 kovinska in da ni plastik fantastik...
 

Atreus

Zelenc'
22. nov 2009
14
0
1
Z E52 je očitno čista loterija... ali boš dobil brezhibnega, ali pa z eno ali več napakami. Jaz sem očitno imel srečo (kupil sem ga pri Mobi Svetu). Razočaran sem nad baterijo, ki je daleč pod oglaševanimi zmogljivostmi; ob minimalni uporabi mi zdrži cca en teden ali pa še manj, tako da je večina baterij očitno za en drek.

GPS je tudi bolj ubog; brez AGPSa je več možnosti, da te zadane strela, kot pa da bo našel satelite. Da o tem, da par ur uporabe GPSa sprazni baterijo ne govorim...

Zanima me, če je kdo kje že videl kakšne avto polnilce za normalno ceno? GPSa se brez avto polnilca praktično ne da uporabljat ker gre baterija prehitro, ampak do danes mi razen dragega uradnega Nokia avto polnilca še ni uspelo najti kakšnega z bolj razumno ceno...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.672
1.587
113
1 teden je za en drek?
stupid-1.gif
kaj ima drugače delujoča verzija nuklearni reaktor not ki drži doživljensko?
vse ostalo pa je čisto normalna lastnost vseh mobilnikov z gps sprejemnikom. brez agps lahko greš vmes na malco in baterijo popapa v par urah.
mislim da ta nokia že špila po novem standardu (usb polnilec), tak da rabiš samo šteker za v avto ki ima gori usb priklop in usb kabl. stane 5€, sem ga ravnokar kupil za herota
wink-1.gif
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
A je kdo slučajno imel že E72 v roki? A je isto sranje kot E52 po kvaliteti izdelave? Cela iz plastike? Namreč ko sem danes gledal kolegovo E52 sem malo z nohtom probal in dobil sprednjo ploščico dol (od spodaj). A ni bila E serija včasih pojem kvalitete, fiksna in kovinska? Upam da je E72 kovinska in da ni plastik fantastik...
Js imam E72 in moram rečt, da je telefon na nivoju E51, se pravi deluje čvrst in je kovinski. Enkrat mi je že padel po tleh in se še nič ne pozna
wink-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.256
113
Reci mi Matjaž torej sprednje lice, material okoli tipk in displaya je kovinski? Kajti na E52 je vse okoli tipk in displaya plastično!
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.256
113
Hmmm vprašanje iz kakšnega materiala je sploh če je kovinsko! Probaj kar s prsti malo močneje sprednjo ploščico levo desno in probaj tudi ali se da dol potegniti in boš takoj vido ali je fiksno gor ali je navadni plastik cover.