Nastavitev shranjevanja pri Android telefonu???

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Ja na tej strani so res lepe slikice kako se ta "moj" Mlais M7 posodobi ampak, ko hočem prenesti kakšno datoteko mi pa napiše forbidden >nimate dostopa.
http://www.mlais.com/html/201506/content_183.html

Potem imajo pa zraven še forum, kjer bi se verjetno dalo kaj koristnega izvedeti, mi pa napiše, da se ni več možno registrirati.
bonk.gif

V glavnem kakšne prave podpore ni.

Sicer pa telefon sploh ni tako slab saj sem ga dobil za 150 evrov.
Najprej sem mislil, da ga bom imel sam ampak se na tako opeko seveda nikoli ne bom navadil in sem ga zato dal nečakinji, ki ga že več kot eno leto na veliko uporablja in je z njim povsem zadovoljna, le zdaj se je pojavilo to opozorilo, da ji je zmanjkalo spomina in ne more ničesar več naložiti.
S tovarniškim resetom ima zdaj spet kar nekaj prostora in upam, da bo vsaj za nekaj časa mir.

Sicer pa tako kot praviš, bi proizvajalci najraje videli, da bi vsako leto kupili nov telefon, zato je bolje vsako leto kupiti za 150 evrov enega dobrega "kitajca", kot pa vsake dve leti kakšnega iphona za jurja.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Saj ima tudi ta Android 5... v meniju možnost shranjevanja na SD kartico, samo potem mi ne dela google play in ne morem ničesar naložiti.
wink-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.343
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Ja na tej strani so res lepe slikice kako se ta "moj" Mlais M7 posodobi ampak, ko hočem prenesti kakšno datoteko mi pa napiše forbidden >nimate dostopa.
http://www.mlais.com/html/201506/content_183.html

Potem imajo pa zraven še forum, kjer bi se verjetno dalo kaj koristnega izvedeti, mi pa napiše, da se ni več možno registrirati.
bonk.gif

V glavnem kakšne prave podpore ni.

Sicer pa telefon sploh ni tako slab saj sem ga dobil za 150 evrov.
Najprej sem mislil, da ga bom imel sam ampak se na tako opeko seveda nikoli ne bom navadil in sem ga zato dal nečakinji, ki ga že več kot eno leto na veliko uporablja in je z njim povsem zadovoljna, le zdaj se je pojavilo to opozorilo, da ji je zmanjkalo spomina in ne more ničesar več naložiti.
S tovarniškim resetom ima zdaj spet kar nekaj prostora in upam, da bo vsaj za nekaj časa mir.

Sicer pa tako kot praviš, bi proizvajalci najraje videli, da bi vsako leto kupili nov telefon, zato je bolje vsako leto kupiti za 150 evrov enega dobrega "kitajca", kot pa vsake dve leti kakšnega iphona za jurja.

No sedaj si celo napisal malo bolj podrobno, v cem je problem
smile-1.gif
... Meni recimo samo pri "Tools" javi, da datoteke ni... "ROM", "Driver" in Illustration" pa normalno odpre ... Ce ime te datoteke, ki je ocitno na njihovem strezniku ni (SP_MDT_exe_v3.1516-A2015.05.08-v01-customer.zip) vpisem v Google, dobim za to tudi druge lokacije ...

http://chinagadgetsreviews.blogspot.si/2015/08/download-android-lollipop-50-stock.html
http://www.wikia.work/2015/07/download-android-lollipop-50-stock.html

Nisem pa probaval potem naprej, ce niso na teh straneh je linki do tega istega fajla, ki ga ni
smile-1.gif
... Ce jih ni, pac probas kontaktirati proizvajalca ...

Ja pa to tocno to, kar sem napisal... Malo denarja, malo muzke
smile-1.gif


To odlocitev ali je bolje kupiti par poceni mobilnikov ali enega drazjega pa prepuscam vsakemu posamezniku ...
smile-1.gif
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Citat:
Uporabnik Jest pravi:

To odlocitev ali je bolje kupiti par poceni mobilnikov ali enega drazjega pa prepuscam vsakemu posamezniku ...
smile-1.gif

Jaz imam dražjega in cenejšega...
evil.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Ta telefon sem itak samo kupil za test, da vidim kako dela in kako bi se ga sploh navadil.

Dejansko sem že vnaprej vedel, da takega cegla ne bom dolgo prenašal in sem ga z veseljem podaril.

Sem bil prepričan, da ga bo prej razbila kot pa, da mu bo zmanjkalo spomina, žal sem eno ogromno napako zdaj našel ampak tovarniški reset zaenkrat pomaga in bom tako pustil.

Se pa zahvaljujem za pomoč pri iskanju pravih datotek, če bo kmalu spet kaj narobe bom pa res poskusil na novo naložiti sistem.

A to gre gor samo original ali bi se dalo delujoče naložiti tudi kakšno drugo verzijo recimo Android 6?