Multifunkcijska naprava

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
nekje sem bral, da so oz bodo obrnli politiko poslovanja.
Prej so bili pocen tiskalniki in drage kartuše.
Sedaj bo pa obratno. Bo pa drag printer, vendar bo pocen tiskanje. Tko se bodo znebil ponaredkov;)
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
967
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
nekje sem bral, da so oz bodo obrnli politiko poslovanja.
Prej so bili pocen tiskalniki in drage kartuše.
Sedaj bo pa obratno. Bo pa drag printer, vendar bo pocen tiskanje. Tko se bodo znebil ponaredkov;)

Za canona mg5350 sem recimo dal okoli 120€ če se ne motim, pa so bile kartuše svinjsko drage. Za j105 sem dal 150€ pa so kartuše đabe. Kaj imam raje ne rabim govorit
grin1.gif


je pa res, da občasno tukajle pogrešam duplex printanje...
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
967
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
In kater printer danes docaka 5 let ob nizjih stroskih servisiranja od nakupa novega. (kartuse niso servis)

Brother ma 3 leta garancije, če bo crknu po tem času bo isto kot Canon, s tem da bom printal za ceno ponaredkov tam...
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Trenutno imam doma HP8500 A multifunkcijsko, vendar je začela zafrkavat. Praktično ne uspe več sprinta niti ene cele strani, piše, da je prišlo do zagozditve, čeprav ne izgleda, da bi bilo karkoli narobe. Pri tem ponavadi tiskalna glava na mestu "trokira", nekaj ropota in izpiše napako. Če že uspe stiskat, je tisk po odeskih zamaknjen levo/desno. Glede na to, da je naprava stara 5 ali 6 let in ima 25k izpisov, ne vem če se splača popravljat (ali pač?).

Zanima pa me, če ima kdo izkušenje s temi Brother DCP-TXXX, kjer se lahko barvo toči, kot pri CISS sistemih. Osnovni model odpade, ker nima WiFi, tako da ostaneta T500W in T700W. Ima kdo katerega od omenjenih modelov? So kakšni ekstra minusi? Glede na to, da se lahko barvo toči, vrjetni ni problem neoriginal črnilo, vprašanje samo kaj in kje kupiti, da bo dovolj kvalitetno. Je že kdo gledal, kako je s tem?

EDIT: Sem pogledal malo še druge variante in se odločil za Epsona L365. Izpis bi moral bit relativno poceni, upam pa da bo služil svojemu namenu
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.751
210
63
Citat:
Uporabnik Sonny_Chiba pravi:
Živjo

Je tale naprava vredna svojega denarja? Mnenja?

https://www.mimovrste.com/vecf...ign=lowerfunnel

Hvala

tocno tega sem kupil prejsnji teden. sem bil v bb kjer so imeli predstavitev (beri pospesevalka prodaje za canon, mislim da slisi na ime spela) printerjev znamke canon. resolucija printa v dpi je na papirju nekajkrat manjsa kot primerljivi printerji iz serije pixma. po par printih iz razlicnih naprav sem videl, da je vecja razlika printa glede na kvaliteto papirja kot glede na dpi naprave...

pa pixma je igraca napram maxify ...

tako da price / performance je to to. ce rabis bolj zive slike, vecjo ostrino das pac not nekaj boljsega kot navadni 80g papir ...

odbij se cashback, pocakaj na akcijo mimovrste ko vrnejo 5eur ali 5% za nakupe nad 50 eur in dobis zelo solidno napravo
za 75eur ...

originalne XL kartuse za ta printer pridejo cca 50 eur ...
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
nekje sem bral, da so oz bodo obrnli politiko poslovanja.
Prej so bili pocen tiskalniki in drage kartuše.
Sedaj bo pa obratno. Bo pa drag printer, vendar bo pocen tiskanje. Tko se bodo znebil ponaredkov;)

Za canona mg5350 sem recimo dal okoli 120€ če se ne motim, pa so bile kartuše svinjsko drage. Za j105 sem dal 150€ pa so kartuše đabe. Kaj imam raje ne rabim govorit
grin1.gif


je pa res, da občasno tukajle pogrešam duplex printanje...

Kolk časa ti držijo kartuše?
 
Nazadnje urejeno:

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Pozdravljeni

Torej iščem eno večfunkcijsko napravo za domačo uporabo.
Tiskalnik mora biti laserski (ČB), scaner, fotokopirc. Obvezno mora biti WiFi.
Seveda je priporočljiv čim cenejši izpis (beri nadomestni tonerji)
Kaj je sedaj best buy? Budget cca. 150€