Kličko vs Jennings

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.416
6.558
113
Hja takšen boks pa sta klička naredila, tako da drugače, kot boksati tako kot je tyson, ni mogoče in zmagati. Pač moraš biti boljši v njunem stilu.

Upam edino zdaj, da je konec te dobe boksanja in bodo spet kakšni "tapravi" heavyweighterji prišli ter naredili to kategorijo bolj boksu podobno.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik ziheras pravi:
RTL je prenašal...

Ja, pa ne Klitchko - Jennings, za kar sem pred ŠESTIMI meseci spraševal...

Tudi Kličko - Fury je bil na rtl..

Sicer pa ne vem, kaj folk tolk objokuje tega Tysona, tip je bil tepen takoj, ko so prišli večji od njega, Torej Holyfield, Lennox..

Danes pač v heavyweightu obvladujejo 190 + visoki boksarji, Fury je 206 in taki s epač ne bodo fajtali tako kot Tyson.

Kličko si je čist sam kriv, če je hotel proti 206 visokemu Furyju boksat na distanci, potem pa vredu.
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik ziheras pravi:
RTL je prenašal...

Ja, pa ne Klitchko - Jennings, za kar sem pred ŠESTIMI meseci spraševal...

Tudi Kličko - Fury je bil na rtl..

Sicer pa ne vem, kaj folk tolk objokuje tega Tysona, tip je bil tepen takoj, ko so prišli večji od njega, Torej Holyfield, Lennox..

Danes pač v heavyweightu obvladujejo 190 + visoki boksarji, Fury je 206 in taki s epač ne bodo fajtali tako kot Tyson.

Kličko si je čist sam kriv, če je hotel proti 206 visokemu Furyju boksat na distanci, potem pa vredu.

Klitchko - Jennings pa ni bil.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Joshua je men taki hudi fajter za gledat. Taprava mešanica tehnike hitrosti in moči. Trenutno moj fav
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
ne vem no. Al pa 100 let prehitro.
Po eni strani se človek zalaga za prepoved vseh borb med živalmi (pasje borbe, petelinčke ....in vsakršno mučenje živali, kar je vse skupaj pravilno), po drugi strani je pa bikoborba glavna atrakcija Špancev, kako ubijejo počasi bika. Če se pa dva človeka v ringu pretepata do nezavesti, pa postane to olimpijski šport.