Kličko vs Jennings

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.420
6.559
113
Ja, samo tistega nisem gledal, ker ni blo ravno kaj dosti šans, da bo bil fajt zanimiv
smile-1.gif


Tole pa zna biti kar konkretna borba, podobno kot ali vs fraizer in tega res nočem zamudit "v živo"
wink-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Ksz...

Kaj res noben od 300 programov na tv tega ne bo prenašal? Saj na netu bom že našel ampak bi bilo bolj komot pred tvjem. A se začne ob 4ih ali ob petih?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.420
6.559
113
Citat:
Uporabnik gloglo pravi:
[cenzura] morje sport kanalov pa niti en ne prenaša.. sramota...

Ace player in pa skyHD stream je imo boljša izbira, kot katerikoli slovenski šport kanal
smile-1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Težka. Odvisno, kaj vse je v programu. Pri kličko/jennings je bla še predborba v nižji kategoriji, trajala 12 rund. Vse skupaj pa je blo slabe 3 ure prenosa. Najbolj na izi je pogledat torrent pa je. Pogledaš ob normalni uri pa še reklame preskočiš.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.420
6.559
113
Event se začne ob 03 po našem, prej so še seveda ostali dvoboji, glavni fight je pa napovedan ob 05.

Ampak bo skoraj sigurno kasneje na sporedu, jaz bom imel verjetno ob 5.30 uro, ne pričakujem pa začetek fajta pred 06, pomoje bodo malo zavlačevali že zaradi tega, ker je prenos preko pay per view...
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.542
78
48
Od križišča mal naprej na desno
Jst sem gledal od 5runde dalje. Klicko ni mogu nic, Fury je skakal okoli njega non stop sem pa tja kaksen udarec in to je to. Bolj kot ne dolgcas. Klicko mu je dal v 12h rundah ene 10 udarcev pa se to ne direktnih. Zaspal sem se preden so razglasili zmagovalca.
 
Nazadnje urejeno:

ziheras

Pripravnik
27. nov 2015
77
0
6
Nič ni za povedat. Porazen box. Brez nekih kombinacij, pipanje iz distance. Bolj je zgledalo kmečkima fajterjema...
Časi Listona, Mohameda, Frazerja, Tysona so samo še preteklost.

Tole je bilo pa pod vsemi kritikami. Pravilno je da je Anglež zmagal, Klinčkov ni bil sposoben narest ene kombinacije, z desnico praktično ni udarjal...

Skratka katastrofa.
Čudno je, da američani in predvsem kubanci nimajo enega boxarja več v tej kategoriji.