Kje ste vstajniki ?

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Ne nakladaj , če si jih fasal jih brez veze že nisi,prej bi mislil pa bi bil doma ostal... res ne vem kaj je bilo tebi dijaku,/študentu treba hodit na ulico ? Proti komu si protestiral ali vsaj to veš ali si bil tam samo zato ker so vsi hodili tja, ker se je "žuralo", ker je bila zaston pijača, ker si imel udeležbo plačano ?

Glavno da ti veš kaj sem jaz delal, pa me prvo kot prvo niti ne poznaš, drugo kot drugo pa te ni bilo tam. Zakaj sem šal? Na proteste sem šal sam, da bi se karkoli delilo brezplačno do zdaj niti nisem vedel, tebi je to očitno bol znano. Ne glede na to kolko sem star je imel Kangler, zraven pa tudi vlada velik vpliv na moje življenje, na prihodke in delo. Tako v sedanjosti kot prihodnosti. Ne ni mi vseeno kje in kak bom delal ko končam študij! Udeležbe pa nisem imel plačane
bonk.gif
, svoj denar služim z delom, pravtako pa ne poznam kogarkoli ki bi KARKOLI dobil za protest. Na protestu je bilo nekaj zamaskiranih ljudi ki so delali sranje, seveda. Tisti so pobegnili ko se je policija pognala, na tla pa so fuknili tiste ki so mirno stali! Tako je bilo, sem bil tam in to doživel! Nimam nobenega razloga zakaj bi neznancem na forumu lagal, če te zanima sem prejšnji teden prejel dokončno odločbo iz sodišča, napiši privatno sporočilo pridi na pivo in ti pokažem, vključno z vsemi dokazi, pa se potem odloči če sem kaj naredo ali ne. Ne govori pa na pamet ker te ni bilo tam da bi imel to pravico!
 
Nazadnje urejeno:

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Jaz pa čakam dan, ko bo pokvarjen slovenski sistem (lev ali desen) dobil v roke dsf-ja, cvingo in ostale, ki delijo narod na leve in desne in jim pokazal, kako nični so v primerjavi s sistemom.
Potem mogoče bodo počasi začeli malo razmišljat. Mogoče.
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Potem si zadovoljen zdaj z nevednežem fištravcem (me prov zanima kdo mu na petrolu tanka da slučajno dizla ne natanka v bencinarja) in trenutno mogočno levo vlado katera ne zna druzga kot samo kredite jemat in jo za gospodarstvo sploh ne briga nič, za njo je bistvo da je javna uprava tiho in da ne sitnari...pa da kredite dobimo samo še od mafijozotov tipa keneta darta te pa najbrž veseli...
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik Mato pravi:
Jaz pa čakam dan, ko bo pokvarjen slovenski sistem (lev ali desen) dobil v roke dsf-ja, cvingo in ostale, ki delijo narod na leve in desne in jim pokazal, kako nični so v primerjavi s sistemom.
Potem mogoče bodo počasi začeli malo razmišljat. Mogoče.

Veš zakaj mi gre v nos tista parola o strahu ?
Ker pod Janezom me ni bilo strah delat, plačal sem davke , pošteno, kar pripada cesarju je bilo cesarjevega, tako delam tudi še sedaj, problem pa je nastal v zadnjem času ko vlada išče denar tam kjer ga ni ali kjer ji ne pripada. Inšpekrorji šibajo sem ter tja , pišejo štrafnge, tako na normo ne na podlagi dejstev, ne misli da me niso že imeli v krempljih , saj sem pisal o tem, pa Suzico tudi že, tako da to nam ni novo....
V glavnem inšpektor me je nagovarjal v davčni prekršek, ko sem mu povedal da je to prekršek je odnehal, v glavnem 3 dni sem porabil da sem pisal obrazložitve,......samo za to da je on imel delo,grozil je da bo pokasiral najprej 10,500, potem samo še 1200, pa 600 sam pa v tem času nisem naredil nič, torej tudi davkov ni bilo za pokasirat... V glavnem dokazal sem da delam po predpisih, sem pa tudi že napisal da v slovenistanu vsako delo postaja zelo drag in nevaren šport ! Ravno zaradi tvojega državnega sistema
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj vidiš, da ga je sam gobec, na ulico pa si ne upa, niti za Ivana v najetem avtobusu.

Doma šunta desničarje.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik cvinga pravi:
Potem si zadovoljen zdaj z nevednežem fištravcem (me prov zanima kdo mu na petrolu tanka da slučajno dizla ne natanka v bencinarja) in trenutno mogočno levo vlado katera ne zna druzga kot samo kredite jemat in jo za gospodarstvo sploh ne briga nič, za njo je bistvo da je javna uprava tiho in da ne sitnari...pa da kredite dobimo samo še od mafijozotov tipa keneta darta te pa najbrž veseli...

Povej mi kdo je tvoj župan, v vaši občini, da slišim
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne vem kje si doma, neka dolenjska vukojebina.

Napiši no občino in šefa, da vidimo kaj imate doli. Nemca?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Občina Litija očitno.

Vidim sliko vašega župana, sem mislil, da je prvo Putin.

francirokavec.jpg


Propali političar iz SLS.

Franc Rokavec, slovenski kmet in politik, * 12. september 1963, Ljubljana.
Med 23. decembrom 2004 in 15. marcem 2007 je bil državni sekretar Republike Slovenije v Službi Vlade Republike Slovenije za lokalno samoupravo in regionalno politiko.
Na državnozborskih volitvah leta 2011 je kandidiral na listi SLS.

To so pa take reference za občino oziroma ja, v Slo ima že vsaka vas župana.

Pa še NSi ga je podpirala na volitvah.

http://www.times.si/slovenija/evropa-ne-bo-placala-litijskih-napak--NONE-9e2d5605e9.html

Evo sposobneža...

Litija, Ljubljana – Ker litijska občina gradnje 480 metrov kanalizacije na Ponoviški cesti v Litiji ni vnesla v investicijski program evropskega projekta odvajanja in čiščenja odpadne vode v porečju srednje Save, bo morala 840.000 evrov (in DDV) vredno naložbo plačati iz občinskega proračuna.

In ti pol pišeš zaradi 320 EUR, ki so se vrnili, vaš nesposobnež pa milijonsko škodo naredil.
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Bomo sami plačali...nismo taki mrhovinarji kot vi z največjo brezposelnjostjo v sloveniji...

mogoče še kaj ?

Od NSi se je pa brezveze pogovarjat...so pač isto sranje kot previrant na katerega si tudi ti veliko stavil svoje cajte...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Delajo Mariborčani v Avstriji, nič bat, vse plačamo.

Ljubljana je pač zjebala nejvečje industrijsko mesto v regiji, ker je imela druge tajkunske plane.
In vse zafurala.

Se mi pa zdi, da sem se po tvojih vukojebinah vozil kakšni dve leti nazaj, ko niste bili sposobni urediti nekega spodobnega obvoza čez avtoceste, pri Trebnju je bil zaprto.

Tisto so šele jadni kraji, polni "čudnih" slov. državljanov, ciganija brez primere
smile-1.gif


Nekoč so v tistih časih plemiči tam imeli lovske koče, dvorce, da so lovili divjad, danes ne morem verjet da folk tam živi.
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
V trebnjem je sedaj ta prometna infrastuktura končana...tak da pizdiš brez veze kot zmerom...

Če pogledaš dolence in vas prleke smo dolenci veliko boljši ljudje in to ve cela slovenija in navsezadnje zdaj to nima veze da razglabljama...

Povedal nis nič in spet samo ovinkariš ...seveda tebi podobno...

ajde mali
smile-1.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.231
4.712
113
Citat:
Uporabnik iMM pravi:radarji niso na kritičnih mestih ampak na nenevarnih odsekih kjer bi se služilo z minimalno prevelikimi hitrostmi, tam kjer pa so bili potrebni nujni varnostni posegi jih ni bilo,
Dvomim, da občina sprejema omejitve hitrosti na pretežno državnih cestah.
Torej sklepam, da ste zoper neumne omejitve šli protestirat proti DRSC? A ne, sedaj ste zadovoljni z istimi omejitvami, ker pač računate, da je mala verjetnost, da bodo policisti tam merili, če pa bodo, pa bodo tako ali tako izmerili nekoga drugega.
Močan dosežek protestov
aplauz.gif
. Važno je, da zame ne velja, za druge je lahko.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pepe, si iz Maribora ali okolice?

No, najbolj bi se itak prišleki ujeli :)
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pa eni še sedaj niste dojeli, da se ni šlo toliko za same radarje kot pa za ceno posla, ki je sumljivo narasla in pa, da so jih postavljali izključno pri semaforjih.
Semafor je zato, da umirja promet isto kot ležeči policaji in je nesmiselno tja dajat radar, tam kjer bi pa morali stat, da bi umirjali promet in kjer je bilo največ nesreč pa niso postavili radarjev.

Torej sedaj mi povej koliko se jim je tukaj šlo za varnost in koliko, da bi peščica pobasala ogromno davkoplačevalskega denarja v žep?

Ne spet te radarje naprej vlačit, če vam IQ ne pusti razumet celotne zadeve.

Glede na celo temo pa za vse brihtneže le tole: raje gledam Fištravca, ki se zmoti in zapravi 320€ kot pa Kanglerja, ki se zmoti in odnese več milijonov.

Če nisi Mariborčan in se te zadeva ne tiče se ne praskaj kjer te ne srbi, ampak raje skrbi zato, da ti v tvojem domačem kraju ne bodo nosli Milijonov v svoje žepe.

Najbolj glasni ste pa ravno tisti, ki imate Zorana in ne upate niti javknit, na spletu pa ste " heroji ".