Kje ste vstajniki ?

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Veš zakaj jih vsake tokiko spomnim ?
zato ker sem z levaki tipa bizi, sijan ,eizy in podobnimi imel celo bitko ko sem bil povabljen na proteste proti plačilu, povabil me je znanec s katerim o politiki res nisva razpravljala.
Levaki so se takrat zmrdovali kako to ni res, kako Janša plačuje...... Pa jih zato vsake toliko spomnim, tako iz žlehtnobe....
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
179749166249282714144713.jpg


Vrnil je že 02.09.2013 in lepo napisal vračilo.

Za razliko od mega politikov, ki jih novinarji izsledijo pa še potem ne vrnejo enakega zneska (Virantovanje itd.).

Človek šel z NAROČILNICO po robo, skratka nič se ni skrivalo ali hinavilo s kartico. Plačal, ker je mislil, da je to pokrito.
Nakar ga opozorijo, da to ni pokrito in je denar vrnil.

Simpl zgodba.

grims-1.gif


http://www.slovenskenovice.si/...rdilo-o-placilu
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
he he šnavcer je v primeru enega drugega politika izjavil


Citat:
..ne razumeš kaj je to dejanska krivda, za to ne rabiš sodišča.
-Če bi meli dejstva, ne bi potrebovali postopka na sodišču, da ugotovi pravilno dejansko stanje.

-tip je dejansko ponaredil potrdilo
-Torej imamo dejstva, postopka na sodišču sploh ne rabimo, dejansko stanje je ugotovljeno.....in to pri tipu katerega je sam spravljal na oblast
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:

Andrej Fištravec
Očitno imajo nekateri posamezniki velik interes, da me prikažejo v najslabši možni luči. Tako je danes med novinarji zaokrožila lažna zgodba, ki govori, da bi naj ponarejal listine. Na kraj pameti mi ne pride, da bi nakazilo iz lanskega leta ponarejal.

Ker ne želim, da se širijo lažnive informacije, vas na tem mestu obveščam, da potrdilo o plačilu nikakor NI ponarejeno. Omenjeno plačilo je bilo izvedeno lani, natančneje 2. septembra 2013, na bančni enoti Poštne banke Slovenije v Mariboru, Ulica Vita Kraigherja 5 (TPC City). Za dodatni potrdili bom jutri zaprosil Poštno banko Slovenijo, prav tako pa občinski urad za finance, ki bi moral imeti to zabeleženo v obliki finančnega priliva.

Lažnivo pismo je novinarjem poslala skupina, ki sama sebe imenuje “Maistrova armada Maribor” in bi naj po nekaterih informacijah imela politično zaledje, vendar to v tem primeru ni bistveno. Problem namreč nastane, da nekateri mediji brez preverjanja uporabijo lažnive navedbe te skupine, potem pa se v javnosti ustvarja vtis, da je šlo za ponaredek.

Originalni izvod potrdila o plačilu je na vpogled vsak dan v prostorih Mestne občine Maribor, kjer lahko vsak zase oceni, če je potrdilo ponarejeno.

Skladno s profesionalnimi novinarskimi standardi, bi morali novinarji navedbe pred objavo preveriti. Preverili bi lahko tako na občini, kot pri banki, na kateri je bilo to plačano - Poštni banki Slovenije.

Sem se pa odločil, da bom na osnovi zbranih informacij na policijo vložil prijavo zoper neznanega storilca zaradi žaljive obdolžitve in verjetno krive ovadbe.

priden.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj znaš brati in ločiš med pošto in banko.
To je enota banke
 

oriolus

Fizikalc
12. avg 2009
3.787
15
38
124
Poštna enota ni isto, kakor Poštna banka.
In na tem naslovu sta obe.
Tako da so morda s to prijavo nekoliko 'brcnili v temo', ker se niso prepričali, kako poteka poslovanje Poštne BANKE in ne Poštnih poslovalnic...

Pa ne branim Fištravca.

Edit: me je snecer prehitel...
 
Nazadnje urejeno:

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.972
3.264
113
Citat:
Uporabnik oriolus pravi:
Poštna enota ni isto, kakor Poštna banka.
Poštne BANKE in ne Poštnih poslovalnic...
V bistvu jim ne moreš zamerit, ker na strani PBS piše da je poštna enota hkrati tudi enota banke... pa piše še - za enote banke poglejte spisek enot pošte.

edit: ravno sem preveril nekaj potrdil o plačilu, ki so jih poslale naše stranke in so iz PBS (to denansko shranjujemo), zanimivo se v naših primerih števlka povsod pokriva z enoto pošte. Če je v primeru župana slučajno številka res drugačna res ne moreš zamerit da ljudje dvomijo.
 
Nazadnje urejeno:

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Iz domačega sedeža je lahko bit pameten. Za tiste ki pravite, da so protesti bili plačani in podobne blodnje pa bom samo povedal, da vi uživajte v svojem življenju, kjer ste prepričani da je vse v redu in je vsem fajn.

Zadnje leto in pol se vlačim po sodišču, vsak mesec! Tolko izostanka iz šole še v življenju nisem mel. Tolko živcev mi še noben ni pobral. Zakaj? Zaradi tega ker na protestih nisem naredil nič kar bi bilo protizakonito, naši policajčeki pa si lahko privoščijo kar si hočejo, sodni sistem pa tudi. Pa mi še vedno ni žal, da sem šal protestirat, tudi če je letel samo Kangler, vlada ve kaj lahko pričakuje. Kiev se lahko zgodi v tudi v katerikoli od Evropskih držav, samo smda se meja prestopi.
Zakaj trenutno ni protestov v Sloveniji? Ker si ljudje ne upajo na cesto z možnostmi da jim bo država življenje uničla in pobrala vse ker so protestirali. Ko pa ljudje več ne bodo imeli kaj za izgubit razen življenja ... Pa bodo se spravli še na življenja, tako kot v Kievu. Takrat se bo strah leve in desne, vsi so enaki, vi se tu prepirate gor dol, levo desno, oni pa se nam smejijo za hrbtom pa pir pijejo! Ljudje, začnite mislit!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

So ti že pojasnili, da eno je pošta, drugo banka, v isti stavbi...
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Iz domačega sedeža je lahko bit pameten. Za tiste ki pravite, da so protesti bili plačani in podobne blodnje pa bom samo povedal, da vi uživajte v svojem življenju, kjer ste prepričani da je vse v redu in je vsem fajn.

Zadnje leto in pol se vlačim po sodišču, vsak mesec! Tolko izostanka iz šole še v življenju nisem mel. Tolko živcev mi še noben ni pobral. Zakaj? Zaradi tega ker na protestih nisem naredil nič kar bi bilo protizakonito, naši policajčeki pa si lahko privoščijo kar si hočejo, sodni sistem pa tudi. Pa mi še vedno ni žal, da sem šal protestirat, tudi če je letel samo Kangler, vlada ve kaj lahko pričakuje. Kiev se lahko zgodi v tudi v katerikoli od Evropskih držav, samo smda se meja prestopi.
Zakaj trenutno ni protestov v Sloveniji? Ker si ljudje ne upajo na cesto z možnostmi da jim bo država življenje uničla in pobrala vse ker so protestirali. Ko pa ljudje več ne bodo imeli kaj za izgubit razen življenja ... Pa bodo se spravli še na življenja, tako kot v Kievu. Takrat se bo strah leve in desne, vsi so enaki, vi se tu prepirate gor dol, levo desno, oni pa se nam smejijo za hrbtom pa pir pijejo! Ljudje, začnite mislit!

A bejž no bejž ! proti strahu ste protestirali, sedaj živimo v svobodni družbi !
bonk.gif

http://tadej.sopca.com/2007/08/01/o-strahu-ki-da-se-baje-siri-po-sloveniji/
http://www.24ur.com/novice/slovenija/turk-strah-je-najvecji-sovraznik-svobode.html
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Ti že veš proti čemu je kdo protestiral!
13.gif

Čudno, da pristaneš v bolnici če mirno protestiraš, res svobodna družba!

Eni pač v vsem najdete levo in desno, niste zmožni drugačnega mišljenja, nažalost.
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Citat:
G. župan, vaša reakcija zahteva tudi pojasnilo z moje strani. V intervjuju, ki je na žalost slabe zvočne kvalitete in ga je bilo težko razumeti, sem najprej dejal približno naslednje; V Sloveniji smo že imeli izkušnjo neupravičenega koriščenja službene plačilne kartice za osebne potrebe župana, to je namreč v Miamiju v ZDA leta 2007 počel župan Kopra na veliko zgražanje javnosti, ta dogodek pa je doživel tudi uradni pregon, ki pa je zastaral. Tudi on je vrnil denar na občino.Torej bi standard obnašanja po tem dogodku moral biti vsem županom jasen. Zatem sem nadaljeval in dejal, da v primerih kraj ali pa zlorab zneski sami niso pomembni, pomembno je dejstvo, da se je taka stvar zgodila. Nikakor vas ne obtožujem kraje, kot ste tudi sam pravilno zaključili, vam pa očitam, da ste za ves medijski pomp okoli vašega nakupa okrivili uslužbenke MOM. Vztrajam pa tudi na zaključni misli moje izjave, da sem prepričan, da vi denarja ne bi vrnili, če vas k temu ne bi pozvale ustrezne službe mestne občine. In tukaj se midva razlikujeva, jaz ne bi nikdar naredil takega prestopka.


Citat:
Gospod župan, SDS s to vašo zgodbo nima čisto nič, niti nismo bili v prispevku omenjeni . Ne bodite jezni na SDS, če vas novinarji dobijo s prsti v marmeladi. Zadevo boste morali razčistiti z vašimi sedanjimi in bivšimi sodelavci.
Želimo vam čim manj takšnih napak v prihodnosti.


Se pa komentarje briše....njegov oporoda pilko al kaj je že
sprasujem se.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.204
2.440
113
v lokalni ostariji
protestiral ste ker so vas našuntal! sedaj pa te isti ščitijo "svoje" do konca... kanglerja ste ruknil ker je hotel naredit red na ulci...

in proti vladi nobenih protestov... sindikati tiho...

pa čeprav bi morali protestirati ob vseh teh davkih!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kangler bi prvo asfaltiral ceste, potem pa red.
Sicer pa glkavno, da smo se bedaka rešili
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Ne nakladaj , če si jih fasal jih brez veze že nisi,prej bi mislil pa bi bil doma ostal... res ne vem kaj je bilo tebi dijaku,/študentu treba hodit na ulico ? Proti komu si protestiral ali vsaj to veš ali si bil tam samo zato ker so vsi hodili tja, ker se je "žuralo", ker je bila zaston pijača, ker si imel udeležbo plačano ?
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Kdo natančneje je koga šuntal? Povej imena, ne oni - tisti, to je bluženje v tri krasne. Kamgler ni hotel na ulici naredit nobenega reda, ne bit smešn (posel sklenjen za ogromno preveliko ceno, sklenjen z firmo ki ima grozno zgodovino, študentom dela tam ne plačujejo naprimer, radarji niso na kritičnih mestih ampak na nenevarnih odsekih kjer bi se služilo z minimalno prevelikimi hitrostmi, tam kjer pa so bili potrebni nujni varnostni posegi jih ni bilo, tam kjer je promet po krožnem potekal brez zastojev je bil nacrt postavit semaforje z radarji (spet gužva) - to je samo par zadev iz primera radarji).
Zakaj protestov ni sem že napisal in ne mislim še enkrat.
Ti meniš da bi mogo nekdo protestirat, sam pa bi doma opazoval, in to se ti zdi normalno?