Kje ste vstajniki ?

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Pa bi vrnil če ga ne bi odkrili ? NIKOLI.

Btw...žaljenja ni bilo nobenega z moje strani...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@8888

Sem ti lepo takrat povedal, da nisem bil tam zraven in ti nisem dal ne Ban ne zbijal točke.

@cvinga

Če nekomu rečeš da je " plačanec in beeeee " a to ni žaljenje, slednje je zagotovo.

Za Fištravca in vso politiko mi je čisto ravno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik cvinga pravi:
Pa bi vrnil če ga ne bi odkrili ? NIKOLI.

Btw...žaljenja ni bilo nobenega z moje strani...

Seveda ne bi nikoli vrnili, ker je mislil, DA JE VSE V REDU, da mu to pripada.
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik cvinga pravi:
Pa bi vrnil če ga ne bi odkrili ? NIKOLI.

Btw...žaljenja ni bilo nobenega z moje strani...

Seveda ne bi nikoli vrnili, ker je mislil, DA JE VSE V REDU, da mu to pripada.

na srečko....pa smo skup prišli.....kangler je pa isto delal.

Sam nekje lepo odpuščate...druge treba stisnt ko limono...
grims-1.gif

Moderator..srečkota jst nisem ŽALIL , ker mi je preveč pri srcu....
smile-1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
No kaj je so vas podkupili ali kaj ,nikjer vas ni,res ne vem več ali je vse tako super da ni razlogov za proteste ali ni financerja ?
sedaj si ti na vrsti za organizacijo protestov.
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Ste vi poplačali vso škodo kar ste jo povzročili?

Kar ste ga vi srali po mariboru je šlo tud iz mojega žepa !
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kolektivne krivde pri nas ni.
Jaz nisem nobene škode povzročil.

Nima smisla s tabo debatirati, dejstva sem izpostavil, so nedvoumna.

p.s.
Začni davke plačevat, potem pa tu moraliziraj, kaj ti za Maribor plačuješ. Mi tvoje pufe plačujemo.
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Si bil zelo aktiven pri spodbujanju protestov...medijska vojna ogromno pripomore pri ščuvanju ljudi da postanejo vandali in rušijo vse pred seboj.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Pazi se si že dobil opozorilo, levakom ne smeš nič grdega predvsem pa resničnega rečt ker si lahko takoj banan, jaz sem bil med drugim nekajkrat banan zaradi podpisa kateri se nanaša na svetlano, zato res bodi previden, neprijatelj vreba sa svih strana....če me nekaj dni ne bo so me banali....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne se smešit, jaz sem samo vabil na alter srečanje, par nas je prišlo, smo nekaj pojedli in popili, vdihali solzilec, se malo rekreirali in zadeva je bila končana.

Tebe nisem opazil, da bi prišel.
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Ja...alter srečanje vendar je bila vsaka 10 tvoja beseda kangler gotof...

Zakaj bi jst prišel k vam? sj mi niste hotli nič dat...zastonj pa me glih ne mika da bi po štajerskem razbijal saj od tega pravzaprav ne bi imel nič...prav tako kot vi niste imeli nič ker je šlo samo za proces menjave oblasi in vendar ob tem niste vedeli da bi naslednje vodstvo občine pravzaprav v istih rokah...

Ne pozabit pa da je cela Slovenija morala plačat aktivnosti policije....če si je pa Maribor sam plačal povzročeno škodo pa tudi ne bi sedajle dal roko v ogenj zaradi tega...
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Navsezadnje kako je delovalo vse skup...plačanci z denarjem so obstajali....in seveda to ni edini primer...

Citat:
LJUBLJANA – Na okrajnem sodišču so zaradi kaznivega dejanja dajanja daril za nezakonito posredovanje obsodili Željka Milovanoviča, nekdanjega študentskega funkcionarja in svetovalca takratnega predsednika ljubljanske študentske organizacije (ŠOU), piše današnji Dnevnik. Obsojen je bil na pol leta zapora, poravnati pa bo moral tudi stroške kazenskega postopka.

Tožilec zahteval tri leta

Tožilec Boštjan Valenčič je zahteval dve leti zapora in plačilo stranske denarne kazni v višini 10.000 evrov. Sodnica Ana Testen o Milovanovičevi krivdi sicer ni podvomila, je pa na koncu ocenila, da je tožilčev predlog prestrog, zato je nekdanjemu funkcionarju prisodila šest mesecev zapora.

Milovanovič je po pisanju časnika leta 2010 študentskemu poslancu Marku Hozjanu ponujal 10.000 evrov podkupnine, če se ta in njegovi poslanski kolegi ne udeležijo seje krovne slovenske študentske organizacije. Kot je povedal Hozjan, ga je poskušal podkupiti štiri ure pred začetkom seje. Tretjino tega zneska bi mu izročil takoj, dve tretjini pa po seji.

Podkupovanje za ustavo

Milovanovič je s tem želel, da se vsaj deset poslancev seje ne bi udeležilo. S tem ne bi bili sklepčni in tako ne bi bila sprejeta nova študentska ustava. Ta je bila sprejeta, ŠOU pa je s tem ostal brez četrtine svojih prihodkov od koncesijskih dajatev, kar naj bi znašalo od 1,6 do 1,8 milijona evrov.

Kot je izjavil Milovanovič, je sam le del političnega obračunavanja in da je zato tudi kriminalistom omogočil popoln dostop do dokazov, povezanih s tem primerom. Tako on kot ŠOU so zavrnili kakršno koli povezanost med njim in vodstvom ŠOU v tem primeru. Na ŠOU pa so še zatrdili, da je domnevno podkupovanje samoiniciativna akcija posameznika, niso pa pojasnili, od kod posamezniku na tisoče evrov, ki jih je želel porabiti, da bi zaščitil predvsem interese organizacije, še piše Dnevnik.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Vsakomur, ki ima službeno kreditno kartico je jasno, da se pri njeni uporabi ne zmotiš kar tako.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Točno to sem mislil, sluzbene kartice se v normalnih firmah uporabljajo zelo samokontrolirano. Ta župan pa verjetno misli, da je sedaj službena kartica privat lastnina. In zato je sedaj kriva računovodkinja, ki je opozorila na napačno rabo.

"Zmotil" ...
hysterical-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.164
2.347
113
v lokalni ostariji
"zmotil" se je ker so ga dobili... sej če ga nebi bi pač še naprej kupoval..

ampak res... kje so vstajniki sedaj ko smo v "riti"? aja cvetiæanova je rekla da bolje živomo pa ji verjamejo...
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Mislim res me veseli da si spregledal, ni JJ idealen, je pa za slovenijo neprimerno manj škodljiv kot tile, še mati narava nam je naredila "samo "za 200 miljonov škode pa je v enih delih vse razsuto.....
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.933
5.000
113
Citat:
Uporabnik cvinga pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:


Se je zmotil


hysterical-1.gif


Joj srečko...ti si res en srečko
10.gif

Pa ti nisi dihtig... Na kaj se vbregnete.... majko mila...

A je res to edina napaka ki jo je naredil? Če je potem pa hitro KPK, sodstvo, kriminaliste na kup... pa doživljensko v zapor...
bonk.gif


Malo se okol obrnite in poglejte kaj vam delajo in pozabite na jebeno obleko iz Fogla.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.164
2.347
113
v lokalni ostariji
težva je da je tudi ex župan naredil "malo napakic" in vse dokler ni hotel narediti reda na cesti so ga pustili pri miru...

drugače pa... bi pričakoval, da se ljudje pobunijo... ampak očitno jim jevšeč da vsi toliko plačujejo...

kjeso sindikati?