Katoliška cerkev in župniki

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Vatikan naredijo vse, kjer je denar. To je za njih edina religija. Tudi župniki bodo lahko kavsal, ce se bo izkazalo, da je tako bolj profitabilno. Pod mašnjo "v koraki s časom", ker vse to je seveda novo na tem svet.

P.s.
Ne govorim o veri, govorim o rimokatoliski cerkvi. Preden se spet kdo preveč vname oziroma, ce/ko se bo, da bo prav puscice usmerjal.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Vatikan naredijo vse, kjer je denar. To je za njih edina religija. Tudi župniki bodo lahko kavsal, ce se bo izkazalo, da je tako bolj profitabilno. Pod mašnjo "v koraki s časom", ker vse to je seveda novo na tem svet.

P.s.
Ne govorim o veri, govorim o rimokatoliski cerkvi. Preden se spet kdo preveč vname oziroma, ce/ko se bo, da bo prav puscice usmerjal.
Naj vsaj župniki kavsajo, če že levičarji komunisti nočete.
 
  • Haha
Reactions: aljoman

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Sem bil boter, pa me župnik ni nič vprašal, kakšna je moja spolna usmeritev. Tudi krščencev ni župnik tega spraševal. "Vatikana" doslej to ni zanimalo.
Ali sedaj ljudje upajo, da bo "Vatikan" začel voditi ta podatek?

Članek je butast, ampak je pač namenjen butastim ljudem, da bodo trznili in je v tej smeri vseeno korekten.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Sem bil boter, pa me župnik ni nič vprašal, kakšna je moja spolna usmeritev. Tudi krščencev ni župnik tega spraševal. "Vatikana" doslej to ni zanimalo.
Ali sedaj ljudje upajo, da bo "Vatikan" začel voditi ta podatek?

Članek je butast, ampak je pač namenjen butastim ljudem, da bodo trznili in je v tej smeri vseeno korekten.
To je zdaj po novem, ker so levičarji pogruntal 100+ spolov, pa župnik ne ve, al pred njim stoji boter, boterca, al pa levi butel.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113

Črnomelj: Blagoslov znamenja v spomin na pobite belokranjske duhovnike​

13. novembra, 2023
https://www.facebook.com/sharer.php...ja-v-spomin-na-pobite-belokranjske-duhovnike/
V spomin

V Črnomlju so se včeraj spomnili mučeniške smrti belokranjskih duhovnikov. Maši zadušnici, ki jo je ob 15. uri daroval škof msgr. dr. Andrej Saje, je sledil blagoslov znamenja, ki bo spominjal na dvanajst duhovnikov, žrtev vojnega in povojnega nasilja v Beli krajini.