Katoliška cerkev in župniki

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.001
3.750
113
Ljubljana
hmpg.net
Hec je v tem, da desni mediji (ki se mimogrede financirajo sami na trgu brez nas)
Nova HIša - to je Nova24 ni v Erarju?
Ali pa je, pa je nisi znal poiskati?

Drugače pa (govori se, da je bilo tako :) ):
Direktor večje banke - Lastnik znanega desnega portala, kjer stalno gori
- daj ne zajebavaj, ne boš objavil nekaj, kar ti je nekdo nasral za 500€
- bom, boste usrani, meni pa ne morete nič, ker ne bom trdil, da je tako, samo govori se, da je tako
- a se lahko kaj zmenimo
- plačajte pasico na portalu, vam pošljem cenik, pa za 6 mesecev v naprej, ne samo za enega

In seveda, to je tržno gospodarstvo.
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
Od prazgodovine ti potreba po razplodu poganja svet, se pravi svet poganja ku**c.
Teli v kiklah se pa delajo kt da ga nimajo.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.312
-8.449
113
Seveda 8888 si proti. Saj, pa vse kar je malo drugače, ste desničarji takoj proti. Saj veš vrednote, pa to:valjamse:

Pazi. Nasprotuje namestniku boga na zemlji. Heretik:evil:

Po doktrini Katoliške cerkve (kanon 330) je papež »Kristusov namestnik na zemlji, pastir vesoljne Cerkve, zato ima vrhovno polno neposredno in splošno redno oblast v Cerkvi«
Kot poglavar Cerkve je papež vrhovni učitelj, zakonodajalec in sodnik in je pri uradnem odločanju (ex cathedra) nezmotljiv. Dogma o papeževi nezmotljivosti je bila razglašena na prvem vatikanskem koncilu, po njej pa je papež nezmotljiv, kar zadeva vero in moralo.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.632
230
113
Sem proti,itak od tega papeža ni dobrih stvari za pričakovati. Drgač pa si prebral? Je kar nekaj hakeljcov notri

no, se vrh katoliske cerkve se pooooooocasi posodoblja. a ni ze cas, da se potem tud verniki? al boste ustanovil eno ekstra smer, ki bo ostala radikalna? tko kot vasi prijatelji miuslimani, k imajo ene par razlicnih verzij interpretacije navodil za uporabo vere?
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri in bizi

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.431
5.452
113
Govoriva na slovenskem ali širše? Resda je protestantov in pravoslavcev manj, ampak sekte glih niso.