Janševiku Erlahu se lahko tresejo hlače

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Vidiš, naslov je o hlačaš, ti pa pišeš o krilu.

Kdaj se boš odtrgal od maminega krila?
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Skrajnež je, ki bi verjetno streljal, če bi imel oblast.

Verjetno res ja. Saj problem raznih naslinih držav je ravno v tem, da pridejo taki na oblast oziroma dobijo moč. Razni "prostovoljci" ki so med vojno delali največje svinjarije po bosni in hrvaški so najbolj rekrutirali ravno med takimi (arkanovci, razne hrvaške bande, v manjši meri tudi muslimani).

Jaz recimo Janeza Janše vseeno ne bi postavljal v tako družbo, saj je bil že večkrat v pozicijah z veliko mero moči, pa se ni zgodilo nič drastičnega, vsekako pa (močnejše) neobsojanje takih pojavov oziroma celo tiha podpora meče slabo luč na celo stranko.

Zdaj, lahko si o prejšnjem sistemu mislimo kar si hočemo, a dejstvo je da so take zadeve na veliko učili ravno v kumrovcu (kdor ni z nami je proti nam oziroma sovražnik mojega sovražnika je moj prijatelj). Da ne bo pomote: niti američani z svojim podpiranjem raznim režimov, z katerimi niso imeli nič skupnega razen tega da so imeli istega sovražnika - rusijo - niso nič boljši. Vseeno pa to ni prav.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Vidiš, naslov je o hlačaš, ti pa pišeš o krilu.

Kdaj se boš odtrgal od maminega krila?

To napiše oseba, ki ji je mamica financirala tako rekoæ vse?
confused-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Pri meni so 'serijsko' bele barve, vseh šest, kdo je pa sneæerju plaæal barvo, pa ne vem, boš moral njega vprašat, domnevam, da tisti, ki so mu itak vse financirali, le da ne vem, zakaj so mu kipili lokacijo blizu klavnice
confused-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Kva pa maš to zaen pajzl, da imaš samo 6 radiatorjev?



On topic; itaq so za vse spet krivi komunisti:

CNm0_G2UcAA5sLO.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Vidiš, naslov je o hlačaš, ti pa pišeš o krilu.

Kdaj se boš odtrgal od maminega krila?

To napiše oseba, ki ji je mamica financirala tako rekoæ vse?
confused-1.gif

Z učiteljsko plačo oziroma penzijo
hysterical-1.gif


Drži se mamice, dokler te še lahko vzdržuje, a počasi boš moral nekaj začet k hiši prinašat. Pes je tudi strošek.
priden.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Skrajnež je, ki bi verjetno streljal, če bi imel oblast.

Verjetno res ja. Saj problem raznih naslinih držav je ravno v tem, da pridejo taki na oblast oziroma dobijo moč. Razni "prostovoljci" ki so med vojno delali največje svinjarije po bosni in hrvaški so najbolj rekrutirali ravno med takimi (arkanovci, razne hrvaške bande, v manjši meri tudi muslimani).

Jaz recimo Janeza Janše vseeno ne bi postavljal v tako družbo, saj je bil že večkrat v pozicijah z veliko mero moči, pa se ni zgodilo nič drastičnega, vsekako pa (močnejše) neobsojanje takih pojavov oziroma celo tiha podpora meče slabo luč na celo stranko.

Zdaj, lahko si o prejšnjem sistemu mislimo kar si hočemo, a dejstvo je da so take zadeve na veliko učili ravno v kumrovcu (kdor ni z nami je proti nam oziroma sovražnik mojega sovražnika je moj prijatelj). Da ne bo pomote: niti američani z svojim podpiranjem raznim režimov, z katerimi niso imeli nič skupnega razen tega da so imeli istega sovražnika - rusijo - niso nič boljši. Vseeno pa to ni prav.

Problem je ideologija, ki jo širi SDS in tako privabi v vrste skrajneže, ki so pripravljeni tudi na radikalne poteze.

Jaz ne vem, kaj so v Kumrovcu učili, mislim, da leta 2015 pogrevati Kumrovfške šole in zgodbe, ni več aktualno, a ne?

Eno je, ko malo provociraš, greš preko meje črnega humora, drugo pa je, ko misliš resno.

Tip je celo katolik in bi kar streljal na civile pred mejo.

Bolan v glavi po moje.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:

Problem je ideologija, ki jo širi SDS in tako privabi v vrste skrajneže, ki so pripravljeni tudi na radikalne poteze.

Jaz ne vem, kaj so v Kumrovcu učili, mislim, da leta 2015 pogrevati Kumrovfške šole in zgodbe, ni več aktualno, a ne?

Eno je, ko malo provociraš, greš preko meje črnega humora, drugo pa je, ko misliš resno.

Tip je celo katolik in bi kar streljal na civile pred mejo.

Bolan v glavi po moje.
A po tvoje so vsi diplomanti kumvrovške pralnice možganov leta 1991 kar izpuhteli v zrak.
stupid-1.gif


PS- Če je temu tako, se sprašujem kateri kre-te-ni potem danes malikujejo pedofilskega tirana broza in mahedrajo naokoli našemljeni s peterokrakami
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Niso izpuhteli, še zdaleč- eden še sedaj vodi ( nezamenljivo) stranko tepcev in zdaleč prekaša svoje učitelje.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Morda nisem dovolj jasno povedal: Janez Janša je tipični produkt kumrovške šole.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Niso izpuhteli, še zdaleč- eden še sedaj vodi ( nezamenljivo) stranko tepcev in zdaleč prekaša svoje učitelje.
Njega nekako ne vidim našemljenega v peterokrako kako se klanja pred podobo pedofilskega trinoga broza. A če ti praviš, potem bo že držalo.
hysterical-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
dinamit-jansa-v-jla.jpg


Telek, ti še marsikaj drugega ne veš. Tudi tega ne, da so v zdravstvu ljudje, ki ti lahko pomagajo pri tvojem stanju.
cool-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Glej, če oni ne bi ropali, kradli, streljali, klali, posiljevali pretepali, ustrahovali (ponavadi stare ljudi), povzročali prometne nesreče, prodajali drogo, štepali froce po tekočem traku izlkjučno zaradi socialnih transferjev itn, itn, itn... ne bi imel nič proti njim.

Kar se katolibanov tiče bi pa lahko tudi uvedli neko SMS obveščanje kdaj je maša, ne pa da začno nabijat u 3pm že ob 6-ih zjutraj.
bonk.gif
In dokler se bodo financirali iz mojih davkov imam tudi pravico kaj povedat čez njih.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Toliko bolj žalostno zate. Jaz sem na svojem že kar nekaj æasa, Robertov vir paæ ni posebej verodostojen.
evil.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Seveda ne more biti, ko pa si skinil slike s profila... A kar oči vidijo možgani težko pozabijo. Pri tebi ni tega problema, saj ti manjka slednja komponenta.