Janševiku Erlahu se lahko tresejo hlače

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

erikson

Guru
25. avg 2007
21.466
5.458
113
erlah_v_akciji.jpg


Zanimiv način pisanja, enkrat šumniki so, drugič jih ni, enkrat vejica tako, drugič drugače, enkrat z veliko, drugič ne, ...

Očitno zelo neuravnovešene osebe.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.021
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Zakaj si samo to dal, zakaj nisi dal grožnje muslijev? Zopet zavajaš. Najprej pridete s njihove strani na vrsto ateisti, homosexualci in levičarji, se pravi prav vi!
 

KKK

Pripravnik
18. maj 2009
897
0
16
hm, tu se pa motiš.. Po mojem bodo najprej s konkurenco opravili, to je s takimi kot si ti...

So pa zdaj ugodni pogoji za kakšno ultra desničarsko stranko pri nas; še kako cerkvico se zakuri, vse obesi muslimanom (v stilu Reichstaga), pa se zagotovo pride v parlament na naslednjih volitvah , lol...

Tako da ta provokator pa še par pijančkov imajo lepe možnosti za kariero v življenju
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.300
-8.463
113
Odvisno kje to počneš. Zažgi križ recimo na podeželju v določenih zveznih državah ZDA. Ne bo ti prijetno
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik erikson pravi:
erlah_v_akciji.jpg


Zanimiv način pisanja, enkrat šumniki so, drugič jih ni, enkrat vejica tako, drugič drugače, enkrat z veliko, drugič ne, ...

Očitno zelo neuravnovešene osebe.

V bistvu lahko rečem samo ... katolibani
evil.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Videl sem ga nekaj dni po tem "zažigu", pa ni izgledal prav nič zažgan. Približno tako, kot pri filmskih kaskaderjih, ki gorijo kot bakle, pa jim še brkov ne osmodi.
smile-1.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Videl sem ga nekaj dni po tem "zažigu", pa ni izgledal prav nič zažgan. Približno tako, kot pri filmskih kaskaderjih, ki gorijo kot bakle, pa jim še brkov ne osmodi.
smile-1.gif
Kamnit je.