Janševiku Erlahu se lahko tresejo hlače

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Škoda, da nisi več moderator, da bi banal take muzlarje, kot so omenjeni.
cool-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Čakamo na Ibizo, da vsaj počisti tisto nesnago iz jam, ker dsf dela alterju veliko škodo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj to ni važno, če ima al nima, itak bi šlo za teologijo.

Poglej kake motnje je mel Erlah

Citat:
Pri tem pa kot razlog moralne škode v gradivu navajajo med drugim moja politično-filozofska razmišljanja o Avseniku in skupini Laibach, retorično vprašanje o atentatu na Milana Kučana, moje stališče do kmetov kot običajnih podjetnikov (moj zagovor prostega trga v kmetijstvu), zadnja vprašanja v zvezi z migrantsko krizo in celo fotografijo poročnega darila s strani mojih prijateljev iz krogov SDS in VSO (čokoladno masažo za naju z ženo, od koder sem objavil fotografijo, kjer imam na sebi čokolado in napis SDS).

Avsenik, Laibach, migrantje, atentat na Kučana, mazanje s čokolado po zabajsanem telesu, gor pa našiše sds itd.

Ivanov problem je bil vedno kader, ker skrajnžei v njem vidijo mesijo in priložnost za obračunavanje. Zato pa ima v svojih vrstah polno "domobrancev" in druge tovrste nadloge.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Saj to ni važno, če ima al nima, itak bi šlo za teologijo.

Poglej kake motnje je mel Erlah

Citat:
Pri tem pa kot razlog moralne škode v gradivu navajajo med drugim moja politično-filozofska razmišljanja o Avseniku in skupini Laibach, retorično vprašanje o atentatu na Milana Kučana, moje stališče do kmetov kot običajnih podjetnikov (moj zagovor prostega trga v kmetijstvu), zadnja vprašanja v zvezi z migrantsko krizo in celo fotografijo poročnega darila s strani mojih prijateljev iz krogov SDS in VSO (čokoladno masažo za naju z ženo, od koder sem objavil fotografijo, kjer imam na sebi čokolado in napis SDS).

Avsenik, Laibach, migrantje, atentat na Kučana, mazanje s čokolado po zabajsanem telesu, gor pa našiše sds itd.

Ivanov problem je bil vedno kader, ker skrajnžei v njem vidijo mesijo in priložnost za obračunavanje. Zato pa ima v svojih vrstah polno "domobrancev" in druge tovrste nadloge.
467716-post_slo.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Samo ta drugi je vsaj okusen.

Kaj vidim gori pri Erlahu, ma pirsing v popku? stieber@ strokovnjak na vseh področjih, kaj je tisto?
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Pa na gatah ima napis uomo (moški)..a to zato, da njegova baba ve, da ima opravka z moškim, če ga glih tja dol pogleda,,
evil.gif
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.374
303
83
KSZ
celotne teme ne bom bral, je bilo pa že na FB "tržičan"-u evidentno, da je tale Erlah čudak (milorečeno)
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Kot je napisal 8888 vsi tako mislimo,eni se sicer delate lepe pa tolčete po Erlahu,sami pri sebi pa veste če hočemo ohranit življenje kot ga imamo teh hord ne smemo sprejet, ker slabše bo za vas komunajzarje, slabše bo za nas kristjane...
 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Kot je napisal 8888 vsi tako mislimo,eni se sicer delate lepe pa tolčete po Erlahu,sami pri sebi pa veste če hočemo ohranit življenje kot ga imamo teh hord ne smemo sprejet, ker slabše bo za vas komunajzarje, slabše bo za nas kristjane...
[cenzura] zarukani!!! Zase govori!!!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pa res, neko Anime zadevo?

Suziæar se je spravil na Erlaha
smile-1.gif


sick.jpg

sick1.jpg


Tržiæanu se res hlače tresejo, ker suzica rad udari
smile-1.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik burst pravi:
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Kot je napisal 8888 vsi tako mislimo,eni se sicer delate lepe pa tolčete po Erlahu,sami pri sebi pa veste če hočemo ohranit življenje kot ga imamo teh hord ne smemo sprejet, ker slabše bo za vas komunajzarje, slabše bo za nas kristjane...
[cenzura] zarukani!!! Zase govori!!!
Saj se ni treba razburjat, lepo povej da tebi bi pa pasalo divjanje po ulicah, požigi ,posilstva... Morda bi se jim celo pridružil ,ker sam ne upaš vsega tega počet...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.562
9.267
113
Keradrama, ona koka bi pa lahko erlahovestvari izbrisala iz svojega walla, sicer pa kaj ga ima za svojga kolga sploh, al kako ze to gre. Aja tisto je bil twiter...ajaja, dramaitčno, v glavnem butli na kupu

Bolj je zaskrbljujoče da imaj ti butli resne želje po vodenju države in s tem krojenju usode naših življenj..uf.. Očitno bo res potrebna ena paravojška enota...