Forex - vlaganje

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
hm.. misliš..
upam da imaš več sreče z tvojim programom kot z branjem..

če pogledaš malo bol nazaj po postih boš pogruntal da ti in nekdo drugi ponujata podobno stvar..
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Ti bom razlozil, ker ti dan kasneje se kar ni jasno: moj "program" je parodija na traparijo, napisano zgoraj. Vprasal si me ali je to zame dober program ? Seveda je dober ... zame; ce bi se slucajno nasel pogolten bedak, ki bi denar vplacal, bi pac ostal brez njega.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
Sej ne vem če je že blo...pač dobro napisano..

Klik

okoli tega ffx-a se dviguje toliko prahu cisto samo zato, ker ga danes ze vsak promovira, kot edinstven in ultimativen instrument za visoke mesecne donose. zakaj ga promovira? ker je za to nagrajen z kaksnim % do 4-ega nivoja.

kar pa ne pomeni, da je celotna zadeva blef. mogoce pa res deluje. vsekakor bosta cez leto ali dve obstajali 2 skupini ljudi. tisti ki so vlozili in tisti ki niso. eni skupini bo vsekakor zal. mogoce bo to skupina, ki ni vlozila
cheer.gif


se en link http://www.zurnal24.si/cms/novice/gospodarstvo/index.html?id=36454

ta clanek v zurnalu sicer ni vreden niti tega, da se ga prebere, ampak je zanimiv pogled nevlagateljev na ta cuden pojav ki se mu rece forex.....
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.050
1.460
113
39
V članku niso "proti" forexu...problem je v načinu trženja in "nategovanja" nevednežev...
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
ksz... Potrebno je ločiti med Forex trgom in med Forex HYIP načrti, ki so modernizirane piramide (ogromne obresti, garantirani donosi...). Članek v Žurnalu je čisto OK.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
...so pa smešni komentarji vseh "posrednikov" pod člankom. Še en naval vikend svetovalcev. Vložite 5k€, čez par let boste pa milijonarji. Eh...
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.050
1.460
113
39
Hehe..prav vidim kak so živčni...dejansko se enemu smili Bogdan Pušnik, ker se njegove misli pač ne ujemajo z izjavami "finančno neodvisnega naložbenega guruja in profesionalnega pralca možganov ki želi vsem dobro"..ki jim je predaval kake 2 soboti nazaj...

Če pa ima avdija TT...veš kak je že on uspel....
grims-1.gif
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
V članku niso "proti" forexu...problem je v načinu trženja in "nategovanja" nevednežev...

glede na to na kaksnem nivoju je clanek napisan ni cudno, da so potem ljudje nategnjeni....
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
Hehe..prav vidim kak so živčni...dejansko se enemu smili Bogdan Pušnik, ker se njegove misli pač ne ujemajo z izjavami "finančno neodvisnega naložbenega guruja in profesionalnega pralca možganov ki želi vsem dobro"..ki jim je predaval kake 2 soboti nazaj...

Če pa ima avdija TT...veš kak je že on uspel....
grims-1.gif

kje je pusnik predaval? so to brezplacna predavanja?
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Citat:
Uporabnik ThorZEN pravi:
...so pa smešni komentarji vseh "posrednikov" pod člankom. Še en naval vikend svetovalcev. Vložite 5k€, čez par let boste pa milijonarji. Eh...

ksz ....

me prav zanima, koliko od vas je v tej igri imenovani forex.....
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.050
1.460
113
39
Ok, članek je spisan bolj po domače...

Heh, ne- Pušnik ni predaval- v članku je nekej pokomentiral in pol en doli piše da kao BPH-ji nimajo pojma o forexu..

Pa da še to odgovorim - z forexom se ne ukvarjam..se mi zdi zadeva ki bi ji zlo težko prišel do dna, če bi ji sploh..ok, delnice in vso borzno dogajanje se mi zdijo "lažje" za ukvarjanje z njimi...


Ma sej...itak da forex ni neka lopovščina - pač ena izmed množice zadev s katerimi lahko trguješ (al pa s koruzo, al pa stare slikice iz životinjskega carstva preprodajaš)...mi pa grejo hudo v nos neki biznis friki s kravato od fotra ko majo vse v malem mezincu, a pol ga nekej vprašaš pa skor ne ve kaj je forex, kaj so kaki hedge skladi..oz sploh nima pojma...sam ve, da more svojo staro mater pa 6 frendov nafopat z naučenimi stavki nekoga ko ravno tak nima pojma...da bo skasiral tiste %...

Tem bimbotom kaj dosti sploh ne morš zamerit...oni pač lapajo dalje kaj so slišali in dejansko ne vejo da ni tako...bolj zamerim njihovim "šefom"...oni se lažejo zavedno!


hawk
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Citat:
Uporabnik ericks pravi:
Citat:
Uporabnik ThorZEN pravi:
...so pa smešni komentarji vseh "posrednikov" pod člankom. Še en naval vikend svetovalcev. Vložite 5k€, čez par let boste pa milijonarji. Eh...

ksz ....

me prav zanima, koliko od vas je v tej igri imenovani forex.....

Že nekaj časa, a v forexu in ne v HYIP forexu s 15%/mesec. Pri Žurnalu so temu pravilno rekli "forex".
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Citat:
Uporabnik jh07 pravi:
''Te prevare imenujemo forex.'' svetovna izjava v članku,
hysterical-1.gif

Neroden prevod, v originalu bi bilo forex scams ali forex hyip scams. Google it.

http://en.wikipedia.org/wiki/Forex_scam
http://www.forexscams.org/
http://www.cftc.gov/customerprotection/fraudawarenessandprevention/forex/index.htm

V tujini so to že dali skozi, slovenčke pa se nateguje uspešno tudi nekaj let za ostalim svetom. No, če tukaj uspejo transparentni scami kot je Gem collection, potem kaj takega izgleda že povsem profesionalno.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Citat:
Uporabnik ThorZEN pravi:
Citat:
Uporabnik ericks pravi:
Citat:
Uporabnik ThorZEN pravi:
...so pa smešni komentarji vseh "posrednikov" pod člankom. Še en naval vikend svetovalcev. Vložite 5k€, čez par let boste pa milijonarji. Eh...

ksz ....

me prav zanima, koliko od vas je v tej igri imenovani forex.....

Že nekaj časa, a v forexu in ne v HYIP forexu s 15%/mesec. Pri Žurnalu so temu pravilno rekli "forex".

koliko % mesecno? kateri sistem?
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.050
1.460
113
39
Saj ni nobenga dvoboja...razločit samo hočemo Forex od igric ki izrablajo to ime...




Lepo da si se logirala samo zato da nam to sporočiš...
smirk-1.gif