Forex - vlaganje

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
pa kaj mene briga tvoj mat projekt pa kolk služiš..


moja opazka je bila namig nekomu drugemu ki očitno ni dojel fore.. oz je mislil na nekaj drugega..

tko da..
hm sicer maš pa 2 posta.. tko da.. NEHAJ PROVOCIRAT..

edit: takšnega izražanje se v tem podforumu ne uporablja.

se oproščam.. ampak me pa pogrejejo določene stvari
 
Nazadnje urejeno:

moneymaher

Pripravnik
28. dec 2007
36
0
6
med Krko in Savo
Kaj ste se ulovili Sunsuna? Človek vam odpira samo še eno priložnost za zaslužek!

Vsak pozamesnik izbira svoje investicije, lahko pa investirate spret v delnice, recimo HT na Hrvaškem al pa v Srbiju, zdaj je itak vse poceni, al pa držite denar na banki kje inflacija vse pobere!
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

medak

Pripravnik
18. jul 2007
730
0
16
www.potopisnik.si
če ponuja rsničen zaslužek, zakaj to ne naredi na transparenten način, ne pa da menca in menca okoli nečesa, za glavne stvari pa se ne izjasni?
 

moneymaher

Pripravnik
28. dec 2007
36
0
6
med Krko in Savo
Če te Sunsun nije prepričal v zadevo z prvim postom, ne bo te nigdar prepričal! Kot da je važno ime firme in kdo stoji za njo, tudi banke so propadale na fx trgu!
Če ja zadeva narjena da zgoljfa, bo pobrala denar in se ljudje boju
bonk.gif
, a če je zadeva narjena v nameri plemenitenja denara... pač treba malo riskirati!
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.210
680
113
Kdo stoji za tem je zelo pomembno, saj ti te organizaciji zaupaš svoj denar. In ko imaš na svojem računu 10, 20 ali 100tisoč evrov je še kako pomembno, da je ta organizacija resnično likvidna in izplača denar ko ga zahtevaš. Samo eni ste pa res naivni.
Mogoče pa bi lahko ta izjava "Kot da je važno ime firme in kdo stoji za njo, tudi banke so propadale na fx trgu!
Če ja zadeva narjena da zgoljfa, bo pobrala denar in se ljudje boju , a če je zadeva narjena v nameri plemenitenja denara... pač treba malo riskirati! " kandidirala za izjavo leta v Ekonomsko-podjetniškem kotičku. Če ne druzga se bo vsaj kakšen ekonomist mal nasmeju.

lp
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
tole je bla pa ena najbol butastih izjav..

glej.. jaz bom naredu eno tako stvar.. in ti daj 100.000 eur not ker bo to minimalni vložek
zdaj a je to goljufija.. pa sploh ni važno.. ker itak moraš mal razkirat..

admin.. se oproščam za prej.. ampak ene stvari me pa res pogrejejo..
 

medak

Pripravnik
18. jul 2007
730
0
16
www.potopisnik.si
Kdo stoji za tem je zelo, zelo pomembna stvar.
Oni pravijo, da je garantiran donos, s čim to garantirajo? koliko je začetni kapital firme, ima kje prostore? v kakšni kleti v spodnjem dupleku slučajno?
Če ustvari naprimer 5% donos na mesec, iz kje bojo pokrili druge 4%?
Če me s svojim prvim postom ni prepričal, me lahko s svojim 4tim in 5im, nisem rekel da to je nateg, ampak da vse skupaj smrdi po nategu. Če bo objavil kakšne konkretne podatke in da se bo izkazalo, da je to resna firma, ki ima nek kapital in posluje vredu, pol pa ne vidim razloga da nebi tudi sam vložil.
lp m
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.210
680
113
no, pa so končno te FX traderji malo utihnl. prej jih je bil poln gobec, pol ko pa treba pokazat rezultate, garancije, transparentnost polovanja pa vse potihne.

dragi Slovenci, zgleda nam ni usojeno obogatet brez dela.

pa lep dan in obilo poslovnih uspehov vam želim.

lp
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
eh men ni problem povedat... ta teden oz. konec prejšnjega tedna je bil zame obupen. šel dol ene 450 pipov, od tega 2x v šusu po 80 pipov. do sedaj sem naredil nekih 150pipov "popravila" ampak kaj naj... spomin zlate ribice pa gremo naprej...
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.210
680
113
sej to kar govorite posamezniki, ki se ukvarjate z FX je najbrž resnično. samo tukaj govorimo o podjetjih, ki objubljajo visoke donose "brez rizika", podjetja pa so ustanovljena z minimalnim kapitalom in so le neki posredniki med vlagateljem in tujo organizacijo, ki se s tem ukvarja. in prov to sem od enih zgornjih postov napisal: čist možno je naredit v poslu ali dveh ogromen profit, ampak na dolgi rok je stavr bistevno drugačna.

lp
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
Citat:
Uporabnik MAKY_ pravi:
eh men ni problem povedat... ta teden oz. konec prejšnjega tedna je bil zame obupen. šel dol ene 450 pipov, od tega 2x v šusu po 80 pipov. do sedaj sem naredil nekih 150pipov "popravila" ampak kaj naj... spomin zlate ribice pa gremo naprej...

sam ne se zdej napopat da moraš nujno keš nazaj dobit in pejt raj na kaj drugega..
recimo jest mam usd/eur pa če tuki pušnem grem na kaj drugega... fecmo futures al pa neki v tem stilu..
skratka ne na silo.. počas.. pa ne duplirat..
ampak saj to že veš verjetno..
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
itak da vem... sam jaz raje delam samo na enem trgovalnem paru, ki se mu lahko 100% posvetim. mal težje je začet tko iz 0 da sploh porajtam, kako se gible par, katere novice in podatki vplivajo nanj,..

sej že kle sem se zajebal, ker sem napačno predvideval vpliv parih podatkov... u bistvu sem imel 7 stopov po -25 pipov, 2x ga nisem dal in sem se sprijaznil pri -50 pipov, 2x sem še probaval do -80 sem raje odnehal ker ni blo kritja za long če bi šlo na -110 recmo... sicer sem potem res naredil + pipov nazaj tako da se bil včeraj na -110 vse skupaj. [censored] ga počasi pa bo...
 

neo317

Zelenc'
31. jan 2008
5
0
1
Živjo!

Moneymaher, napisala si da lahko kej več izvemo glede tegale Roba Bookerja. Mene bi to zanimal. Samo nikjer ne najdem tvojega maila ali ostalih kontaktov. bi mi prosim lahko nekako sporocila, ker bi me zadeva zanimala. In se mi tudi zdi da ni tako napačna. Hvala!

Odgovori.si
 

moneymaher

Pripravnik
28. dec 2007
36
0
6
med Krko in Savo
Bok Neo317!

Ne vem kaj te natančno zanimna o sodelovanju z Robom Bookerjem. V enem od mojih prvih postova sam poskušalja čim bolje razložiti celo zadevo, pa bi te prosila da se vrneš nazaj in porebereš. Če je slučajno kakšno prašanje ostalo neodgovorjeno, ker prašaj, lahko preko foruma, lahko tudi preko zasebnog sporučila.
Lep pozdrav!
 

ojanez

Pripravnik
2. sep 2007
253
18
18
KSZ,

a kdo ve kaj več o neki kao novi zadevi "Thorex"? Tržilo ga naj bi podjetje Valuta plus d.o.o., ki ima spletno stran na naslovu visokdonos.si, pojavljajo pa se tudi na strani thorexinvestment.com.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.751
210
63
Citat:
Uporabnik ojanez pravi:
KSZ,

a kdo ve kaj več o neki kao novi zadevi "Thorex"? Tržilo ga naj bi podjetje Valuta plus d.o.o., ki ima spletno stran na naslovu visokdonos.si, pojavljajo pa se tudi na strani thorexinvestment.com.

thorex je se ena od firm ki ponuja storitev oplemenitenja denarja na podlagi forex-a.
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
ufff dons ga spet tolče... od zjutraj je tečaj šel dol -180 pipov... mater sm mel prvi order našiman na 1,4740 kar je blo 90 pipov pod open... ko se je izvedel sem pričakoval da se bo počasi obrnil... oz. da bo vsaj za 20 pipov šel nazaj gor... eee wrong... še za hmmm skor 80 pipov je šel extra dol.. vmes sem sicer naredil vsaj nekaj tako da če me sedaj čisto pojebe, bom šel sam za enih 50 pipov vse skupaj dol..
 

medak

Pripravnik
18. jul 2007
730
0
16
www.potopisnik.si
ksz.

Torej kaj napovedujete glede tečaja dolarja? mislite da bo šlo še navzdol, se bo popravil ali stagniral? je možno da bojo volitve tista prelomnica?
lp, m
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
volitve bodo vsekakor prelomnica in takrat se bo dolar okrepil. predvem ker predivdevam, da bo veliko več državnega proračuna prostega na račun zmanjšanja vojske. velik vpliv ima tudi samo evropsko dogajanje in kakšni zapleti pri veliki inflaciji npr v nemčiji.
 

moneymaher

Pripravnik
28. dec 2007
36
0
6
med Krko in Savo
Evo malo sam se pošpilala z osnovama fx na dnevni karti EURUSD.
Jaz vidim trojni vrh, in z tega aspekta zadeva se lahko interpretira na naslednji način;
če v prihodnosti EURUSD uspe končati pod rumeno linijo, trend linija katera povezuje dva najniža vrha v tem vzorcu, obeta nam se pad minimalno do 1.4148, lahko pa tudi nižje do 1.3855.
Kako se od marca 2002 EURUSD kreče u uzlaznem kanalu 1.3668 bo bila zanimiva točka, od katere se bo odbil, ali pa nastavail padati.
221151-EURUSDdailychannel.gif
 

Priponke

  • 221151-EURUSDdailychannel.gif
    221151-EURUSDdailychannel.gif
    40,4 KB · Ogledi: 360