Fiat Agea

shift

Guru
20. jul 2007
9.752
2.039
113
za šankom
zaenkrat za avto tudi ne vem da ga imam,razen rednih servisov,pa cena rabljenga je bila smeh
cool-1.gif

nov je po ceniku bil 25600€ jaz sem dal malo manj kot 10.000€ za 3 leta staro
 

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
Naredil z Grande Puntom T-jet cca 150.000km, brez omembe vrednih okvar (če se prav spomnim, precvikan kabel na ABS senzorju in menjava BOV ventila zaradi čipanja). Ko mi kdo reče, da se Fiati kvarijo, se samo nasmehnem in si mislim svoje
smile-1.gif
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
od 14 avtomobilov, ki sem si jih lastil je bilo vmes pet fiatov, tudi zdajsnji. sem tihi fan kaj naj recem in odkar se je poslovil stilo iscem in cakam pravo zamenjavo

Nisem fan, sem imel pa veliko Fiatov (7), ker se ekonomsko splača.
Do pred kratkim sem imel novega Bravo 1.4 T-Jet Sport. Lahko rečem, da tako dobrega avta Fiat še ni naredil. Pa ni to samo moje mnenje, ampak ga hvalijo tudi na večine testih. Tako, da ti ni treba nič iskat, sam kupi. Pa še cena je presneto ugodna. Letnik 09 dobiš za 6k€.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Citat:
Uporabnik creep pravi:
Ko mi kdo reče, da se Fiati kvarijo, se samo nasmehnem in si mislim svoje
smile-1.gif

To lahko potrdim tudi sam. Kar sem imel do sedaj avtov (okrog 20), sem imel s Fiatom daleč najmanj problemov.
Ampak mi je všeč, da ima slab renome, ker na ta račun dobim zelo ugodno rabljene. Žal nimajo nič pametnega s 7 sedeži, zato v bodoče ne pride v poštev.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Jaz pa z nobenim drugim avtom toliko stroškov kot s famoznim 1.9 JTD 8v 115hp v Stilotu.

Pa vse te stroške bi še nekako pozabil če bi avto vsaj dober bil, tako sem se pa še 1 leto po nakupu tepel po glavi zakaj takrat nisem poslušal znanca, ki mi je svetoval naj pustim ta jetra pri miru in kupim 2-3 leta starejšega Golfa IV.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Kako pravijo. Ena lastovka še ne prinese pomladi....
Drugače pa ja, se prodaja ogromno uvoženih Stilotov z magičnimi kilometri. Če kupiš kakega od njih, potem to sledi.
Enako bi bilo z vsako drugo znamko oz. bi si upal trditi, da še slabše, vsaj po mojih izkušnjah.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.116
113
39
MB
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Jaz pa z nobenim drugim avtom toliko stroškov kot s famoznim 1.9 JTD 8v 115hp v Stilotu.

Pa vse te stroške bi še nekako pozabil če bi avto vsaj dober bil, tako sem se pa še 1 leto po nakupu tepel po glavi zakaj takrat nisem poslušal znanca, ki mi je svetoval naj pustim ta jetra pri miru in kupim 2-3 leta starejšega Golfa IV.

sej pa pri tebi je bil samo vztrajnik ?
grin1.gif


moja đejtidi je glih obrnila 230k
smile-1.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.752
2.039
113
za šankom
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Jaz pa z nobenim drugim avtom toliko stroškov kot s famoznim 1.9 JTD 8v 115hp v Stilotu.

Pa vse te stroške bi še nekako pozabil če bi avto vsaj dober bil, tako sem se pa še 1 leto po nakupu tepel po glavi zakaj takrat nisem poslušal znanca, ki mi je svetoval naj pustim ta jetra pri miru in kupim 2-3 leta starejšega Golfa IV.

jaz sem z istim(no žena) obrnil 250k km, razen rednih servisov ni bilo problema,eden bolj hvležnih avtov kar sem jih kdaj imel