Evrovizija 2015

gr69

Guru
15. dec 2009
11.300
2.398
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Je bila še ena opcija: gledanje Evrovizije na notesniku, ali tablici. Na ljubljanski wi-fi mreži, ali na wi-fiju od soseda.

rolleyes-1.gif


A je tebi sploh jasno kaj se plačuje z RTV naročnino? Hint: ne plačuješ medija prenosa.

Kaj naj si milsim o človeku, ki javno pove, da se je skinili iz "RTV naročnine" - ampak vseeno "gleda" RTV program. Jaz poznam samo eno besedo - začne se na G in konča na J.

Pa preden se kdo razpoči - sicer tudi jaz nisem pristaš skritih davkov (kar RTV naročnina nedvomno je), še bolj kot pa me motijo ljudje, ki se gredo "čistune" in se zgražajo nad goljufi - obenem pa goljufajo vse ostale.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.933
5.000
113
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Kolikokrat boš še to objavil? 5 še ni dovolj?

Zgleda da nenamerno... mogoče odkenjen telefon v hlačnici, ali pa je moj mali smrkavec frckal po telefonu... bom popravil, tanx.
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Očitati tisočim ljudem, ki so glasovali, da niso izbrali njuno pesem, je nehumano, neetično. Vsak zase misli da je najboljši, dokler ga ne sliši nekdo drug.
nahrung002.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Mare2 pravi:
Očitati tisočim ljudem, ki so glasovali, da niso izbrali njuno pesem, je nehumano, neetično. Vsak zase misli da je najboljši, dokler ga ne sliši nekdo drug .
nahrung002.gif
ne, to mislijo samo ljudje, ki ne znajo kritično razmišljat.
grims-1.gif
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.972
3.756
113
Ljubljana
hmpg.net
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Kaj naj si milsim o človeku, ki javno pove, da se je skinili iz "RTV naročnine" - ampak vseeno "gleda" RTV program. Jaz poznam samo eno besedo - začne se na G in konča na J.
Se gremo vislice?
cool-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.286
-8.469
113
Citat:
Uporabnik ferdo pravi:
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Kaj naj si milsim o človeku, ki javno pove, da se je skinili iz "RTV naročnine" - ampak vseeno "gleda" RTV program. Jaz poznam samo eno besedo - začne se na G in konča na J.
Se gremo vislice?
cool-1.gif
Ne vislice. Pištolo. V Beogradu
hysterical-1.gif
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.441
93
48
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Je bila še ena opcija: gledanje Evrovizije na notesniku, ali tablici. Na ljubljanski wi-fi mreži, ali na wi-fiju od soseda.

rolleyes-1.gif


A je tebi sploh jasno kaj se plačuje z RTV naročnino? Hint: ne plačuješ medija prenosa.

Kaj naj si milsim o človeku, ki javno pove, da se je skinili iz "RTV naročnine" - ampak vseeno "gleda" RTV program. Jaz poznam samo eno besedo - začne se na G in konča na J.

Pa preden se kdo razpoči - sicer tudi jaz nisem pristaš skritih davkov (kar RTV naročnina nedvomno je), še bolj kot pa me motijo ljudje, ki se gredo "čistune" in se zgražajo nad goljufi - obenem pa goljufajo vse ostale.


Jaz v bistvu plačujem dvakrat naročnino
bonk.gif
enkrat direktno RTV_ju, drugič pa Siol TV, kjer so tudi programi TV SLO,pa bi lahko eno prakinil brez slabe vesti, da kaj delam nelegalnega.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
To dvoje ni ista stvar - eno je RTV naročnina (financiranje programa TV in Radij v SLO - mislim da ne samo RTVSLo), drugo pa je servis.