Evrovizija 2015

I

Izbrisan uporabnik #488

To skrbi, da sta mislila na top 5
hysterical-1.gif


Citat:
''Seveda si razočaran, ker misliš, da je glasba na koncu. Kljub temu pa sumiš, da ni samo glasba niti ne samo politika. Tudi, če bi šla še enkrat vse znova, ne bi nič drugače naredila,'' je za 24ur.com po finalu povedal Raay, ki skupaj z Marjetko stojita za svojo glasbo.

Njuni glasbo? pa saj je blo vse umetno iz sintisajzerja
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Po vseh teh letih, še ljudje vedno upajo na dobre uvrstitve in mislijo da ima Slovenija možnosti :D Saj človek ne more verjet no. Tukaj se lepo kaže, da se ljudje nikoli ne naučijo objektivnosti. Za to pa lahko vladajo razni Pahorji, če je narod tako naiven in lahkomiseln.

Kot da velike države briga ena Slovenija.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Ja, Nemčija je velika država in je zato imela veliko pik. Pa Francija tudi.

Pa Azerbajđan, ki je zmagal leta 2011. Če sta imela zanič nastop sta imela pač zanič nastop. Pa še snemali so Marjetko s tem svojim pačenjem nonstop od blizu, kot da so nas hoteli Avstrijci zanalašč sabotirat. Nikogar drugega niso nonstop tak v faco kazali
bonk.gif


Sicer pa proti vizualno fantastičnemu švedu in vokalno odličnim italijanom in rusinji tako nismo imeli kaj iskat, bi pa lahko vseeno bili višje, ker gre pesem hitro v uho, kar je pri evroviziji pomembno.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
No saj tudi to je neke vrste davek, ki se ga nobeno gospodinjstvo ne more ognit.

ne-ne-1.gif

Moje gospodinjstvo se je temu dve leti nazaj USPEŠNO ognilo. pravzaprav zahtevalo odpoved plačevanja RTV prispevka. Dobilo dovoljenje za neplačevanje. Pismeno.

Letni prihranek (se mi zdi) je tako 144 evrov.
Nekaj je. Deset let = 1440. 30 let preko 4300 evrov. Nekaj je... Če si skromen, minimalist.

Če pa si maksimalist pa mobi za (vsaj) 700, naročnina 25 Gb, ali celo neomejen prenos podatkov, gliser z 140 konjskim motorjem, itd.

Kaj me moti, če nekdo ima 25 Gb? Njegova NErealnost.
To, da kar potegne dol v šestih mesecih, ne more (čas!) pogledati niti v šestdesetih letih lajfa... Ni možno, no way, NOT.
 

QBR

Pripravnik
26. okt 2012
886
0
16
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:

............ Pa še snemali so Marjetko s tem svojim pačenjem nonstop od blizu, kot da so nas hoteli Avstrijci zanalašč sabotirat. Nikogar drugega niso nonstop tak v faco kazali
bonk.gif

Kaj pa še! Avstrijcem se je treba toplo zahvalit. Bolš njena faca, kot pa da tri minute kažejo od njene stare mame kvačkan prt, iz katere so ji naredili obleko.
crazy1.gif

Moja prva asociacija, ko sem jo videl, je bila na: TEKSTILKO kontejner
bonk.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Evrovizija je sam.en velik sov. Jaz pogledam zaradi scen, ki je bila letos super.
Komadi so mi pa bedni
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Drgac pa je kdo v predstavitveni sceni opazil Lipicance na Avstrijskem štajerskem?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.093
3.576
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Drgac pa je kdo v predstavitveni sceni opazil Lipicance na Avstrijskem štajerskem?
Vse države so predstavitvene posnetke naredile v Avstriji, pač na zematiko svoje države.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Drgac pa je kdo v predstavitveni sceni opazil Lipicance na Avstrijskem štajerskem?
Ja, mislim ne vem katera budala se je spomnil da predstavitveni video o sloveniji posnamejo v Avstriji. Je to reklama ta Avstrijo al za Slovenijo?
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Drgac pa je kdo v predstavitveni sceni opazil Lipicance na Avstrijskem štajerskem?

A pa si ti opazil kako so naši vrnili Avstrijcem? Ko se je Tinkara Kovač oglasila v živo je pozdravila z "Good evening from Lipica!"
hysterical-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.324
-8.450
113
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Kaj me moti, če nekdo ima 25 Gb? Njegova NErealnost.
To, da kar potegne dol v šestih mesecih, ne more (čas!) pogledati niti v šestdesetih letih lajfa... Ni možno, no way, NOT.
Komot. Eni gledamo nadaljevanke in filme v 720p in 1080p
Če si pa ti ostal pri VGA resoluciji, to ni moj problem
evil.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.093
3.576
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik membrain pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Drgac pa je kdo v predstavitveni sceni opazil Lipicance na Avstrijskem štajerskem?
Ja, mislim ne vem katera budala se je spomnil da predstavitveni video o sloveniji posnamejo v Avstriji. Je to reklama ta Avstrijo al za Slovenijo?
Te budale so bili avstrijci, gostitelji prireditve.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.529
6.589
113
Ampak kakšen fail pa je to, da zmečeš miljone miljone in miljone, potem pa dobiš na tekmovanju... 0 točk?
 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Sam res. Kaj je fora belgijcev???

Najslabs komad vseh casov, na stavnicah v podnu ... Tocke so dobili pa od vseh drzav. Skupno 4. al 5. mesto.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Drgac pa je kdo v predstavitveni sceni opazil Lipicance na Avstrijskem štajerskem?

A pa si ti opazil kako so naši vrnili Avstrijcem? Ko se je Tinkara Kovač oglasila v živo je pozdravila z "Good evening from Lipica!"
hysterical-1.gif

U ja, to sem šele po shovu porajtu
cheer.gif


V čem je bila fora s slušalkami? A sta mogoče kaka huda DJ-ja?
 
Nazadnje urejeno:

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.340
960
113
Nemka je ostala brez točk? Pa tako fejst in tako fajn je koketirala...
redface-1.gif