Bi živeli samski do konca svojih dni?

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.295
1.960
113
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Če bi vedla vse odgovore tega sveta pol bi me ti častil kot boginjo, tko pa sem sam debela pa zmešana, kwa češ tud take mormo živet.

Zdej pa k si tko pameten te vprašam kako ločiš bednika od tapravga desca? Iz lastnih izkušenj vem, da ste na začetku vsi tolk medeni, da je že kr kičasto, mogoče me to tolk zmede, da pol ne ločim več kulskih pa ne kulskih? Who knows?

majč
če so vsi medeni potem so bedniki.

Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Dejmo zdaj razčlenit še vprašanje iz naslova teme.

Teoretično, če bi se sedajle ločil in bi bil dovolj premožen bi lahko živel do konca svojih dni samski.

Pogoj je dovolj premožen, da si lahko privoščiš luštne pleharce/dobre kurbe za družbo ko jo potrebuješ.

Ker brez dnarja tud fuka in veselja ni prav veliko, če nimaš doma stalne partnerke

Any comments
za družbo?
17758-icon_confused.gif

za dopust, seks , za na smučarijo, v kino, večerjo...

Kadar se ti zazdi, pa s tisto s katero ti takrat paše.

Brez da imaš doma neko žensko ki te komandira, brez prilagajanja/kompromisov
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
zmaga.gif


Tako ima urejeno en moj drugi kolega, ki je blizu mojih let. :cool

Majč, ti si še premlada za takšno razmišljanje, nujno rabiš nekoga tapravega.
tongue-1.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Čbela moj nasvet - kr takoj obupaj!

Imam dve sodelavki - prijateljici, okrog 35 obe. Zelo nesrečni, ker sta sami. Ena je leta zapravljala za ljubezen z drugim (vendar pa se ni hotla dat dol z njim, tega poglavja sicer ne razumem, je pa tako vzgojena) pa si je našel drugo in jo čez noč (mogoče je bil tudi dan) oplodil. ko sta se čez leta srečala v toplicah, so švigale sttrele z obe strani, vendar ni hotela več.

Druga je dolgih 7 let zapravila v vezi s tipom,ki jo je hotel nemudoma oplodit, vendar ni želela, ker je hotla še mal uživat. Rezultat- čez noč (ali dan) si je našel drugo in jo skokoma oplodil. Moja frendica je zdaj že par let vsa sesuta, ima enega, ki je tipični Alter tip: starejši, ima firmo po očku, ima eno bivšo, ki jo občasno še mal cigumugu, športnik z veliko frendi, ampak tudi moji prijateljici pomaga v njenem fletu in občasno tud malo cigumigu. Ni pa tip za neko resnejšo vezo, kar si ona želi.

Zdej pa tko: obe bejbi sta za prste polizat, tako vizualno kot khm, kako naj rečem, materialno. Naletita pa na same zmešance (psihiče, oženjene, take, ki se hkrati še z drugimi tipkajo, take, ki imajo flat popolnoma elektronski, vse se prižiga in ugaša samo, take, ki hodijo na mamičin grob vsak dan..........) ni da ni.
Bi jim katerega zrihtala, pa vendar poznam samo take, ki so v oklepaju
evil.gif
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Ma tle na Alterju jih je dosti, ki bi ju bili prav veseli, čeprav imaš prav, s(m)o verjetno vsi tisti iz "oklepaja"...
grin1.gif
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
540
6
18
"Leta je zapravljala ljubezen z nekom, pa se ni hotla dol dat..." Zdej al si ti tole malo narobe interpretirala al je pa ona usekana 300/h. Zakaj pa misliš, da imamo dedci babe? Zato, da jih od daleč gledamo?

Sicer pa mislim, da še bog ne razume bab.
Npr: Se spoznata dva v idealnih letih za poroko. Ona sicer že ima nekoga ovohanega, on pa je še sam. Od prvega trenutka je jasno, da pašeta skupaj. Po nekaj mesecih se ona poroči s tistim od prej ovohanim, pa čeprav je na daleč vidno, da to ni to. Samec jo skoraj dobesedno na kolenih prosi, naj gre z njim. Ljubezen med to frišno poročeno in onim samcem je na daleč vidna, a baba vztraja v zakonu in z možem naredita otroka. Samec se čustveno "raztrešči" in je ne more več videti. Ko ona spozna, da je oplela pri samcu, ga v javnosti prosi za ljubezen in partnerstvo in v javnosti razlaga, da je naredila napako s poroko. Samec seveda ne stori koraka nazaj...

A lahko katera razloži zakaj ženske to počnete? Včasih bi kdo pomislil, da nimate 100pik.
 
Nazadnje urejeno:

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Ja noo, tale tvoja res nima 100 pik, medtem ko mojidve jih imata precej več kot 100.
Očito se takih tipi bojite . Ne vem pa, zakaj.
evil.gif
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
540
6
18
Dej telefonsko. Najboljš od obeh. Jest se nbene ne bojim... :)
Pa obožujem take k majo velik pik...
Npr. kakšnih žensk se bojim... Takšnih pri katerih ne uspem razbrati "rdeče niti". Danes ne, ne, ne. Ok, pol pa ne. Jutri ja, ja, ja. Pojutrijšnjem ne vem, ne vem, ne vem. Taka ni vredna, da jo kuža omoči.
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Čbela moj nasvet - kr takoj obupaj!

Imam dve sodelavki - prijateljici, okrog 35 obe. Zelo nesrečni, ker sta sami. Ena je leta zapravljala za ljubezen z drugim (vendar pa se ni hotla dat dol z njim, tega poglavja sicer ne razumem, je pa tako vzgojena) pa si je našel drugo in jo čez noč (mogoče je bil tudi dan) oplodil. ko sta se čez leta srečala v toplicah, so švigale sttrele z obe strani, vendar ni hotela več.

Druga je dolgih 7 let zapravila v vezi s tipom,ki jo je hotel nemudoma oplodit, vendar ni želela, ker je hotla še mal uživat. Rezultat- čez noč (ali dan) si je našel drugo in jo skokoma oplodil. Moja frendica je zdaj že par let vsa sesuta, ima enega, ki je tipični Alter tip: starejši, ima firmo po očku, ima eno bivšo, ki jo občasno še mal cigumugu, športnik z veliko frendi, ampak tudi moji prijateljici pomaga v njenem fletu in občasno tud malo cigumigu. Ni pa tip za neko resnejšo vezo, kar si ona želi.

Zdej pa tko: obe bejbi sta za prste polizat, tako vizualno kot khm, kako naj rečem, materialno. Naletita pa na same zmešance (psihiče, oženjene, take, ki se hkrati še z drugimi tipkajo , take, ki imajo flat popolnoma elektronski, vse se prižiga in ugaša samo, take, ki hodijo na mamičin grob vsak dan..........) ni da ni.
Bi jim katerega zrihtala, pa vendar poznam samo take, ki so v oklepaju
evil.gif
ker srake skupaj letajo al kako že gre tisti potem rahlo dvomim da imata super podstrešje pospravljeno, ker drugače bi si lahko že normalne dobili.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Dej ti telefonsko. Al pa mail. Ti napišem.
Sam ne vem, kva naj rečem, od kje te poznam.....nečem se mešat, bi pa res rada kej dobrega nardila
smile-1.gif
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
540
6
18
:)
Reč ji, da sva se dol dala in, da me lahko priporočaš... :))

Morda dobiš zasebno sporočilo.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Draga Skala, s ti normalna?
cheer.gif

Si samski? Zakaj? Kolko let imaš?
Moram rečt, das em prav pomislila na Alter mladce ob vsem tistem jamranju da ni normalnih tipov.....
rolleyes-1.gif


Ni to res, da si lahko kar tako dobiš normalnega, v vsej tej ponudbi čudno vzgjenih ljudi.......moških ali žensk....
frown-1.gif

V mojih cajtih je bilo vseen drugače.....ampak verjamem, da želja po nasprotnem spolu ni ugasnila niti danes
cool-1.gif
, samo problem je, kje in kako se dobiti.
Rda bi pomagala, sam ne vem, kje in kako.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
no saj lepo da jima pomagaš ko delaš reklamo. samo za reklamo moraš tudi napisati, kje se roba dobi
grims-1.gif


aja drugače ne nisem normalen. ampak vseeno včasih kaj normalnega napišem. in veš v tvojih cajtih si bila mogoče ti malo bolj neumna (da ne napišem mlajša in bolj naivna
evil.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Ej unmu špiritu smo take mal bolj popolnjene všeč. Nimaš kej.
smirk-1.gif


majč

jap, take alterjevke kot si ti jaz pohrustam za malico, ko se razjezim pa mi švigajo strele iz oči. Vsaj tako pravi legenda.
 
Nazadnje urejeno:

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Eh, ne vem, kaj naj rečem, vedno se znaš dobro umestiti.....
tongue-1.gif

To me v pravzaprav rajca.
cheer.gif
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Draga Skala, s ti normalna?
cheer.gif

Si samski? Zakaj? Kolko let imaš?
Moram rečt, das em prav pomislila na Alter mladce ob vsem tistem jamranju da ni normalnih tipov.....
rolleyes-1.gif


Ni to res, da si lahko kar tako dobiš normalnega, v vsej tej ponudbi čudno vzgjenih ljudi.......moških ali žensk....
frown-1.gif

V mojih cajtih je bilo vseen drugače.....ampak verjamem, da želja po nasprotnem spolu ni ugasnila niti danes
cool-1.gif
, samo problem je, kje in kako se dobiti.
Rda bi pomagala, sam ne vem, kje in kako.

Škoda da nisem ledig pa brez otrok, bi lahko za obe tvoji sodelavki poskrbu ..
grims-1.gif