Bi živeli samski do konca svojih dni?

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Ko sem bil prepričan da pri 30+ letnicah one najstniške fore več ne palijo, pa sem vseeno občasno poskušal... palite na take plehke in prozorne fore da brezveze, v glavi še vedno isto puhlo kot študentke
smile-1.gif
glavno da je tip lep, rahlo kosmat, pa da zna nakladat v tri dni. Presoje nimate nobene. Izobrazba niti nima nobene zveze tu, puhlo vse od trgovk do odvetnic.

Ali pa da ima Audija. Pa magari rabljen in da je tip brezposeln. Imam frendico, uspešno podjetnico manekenskega videza, ki fura zvezo z osnovnošolsko izobraženim brezposelnim tipom z Audi TTjem. Pa punca ima se mi zdi tam 32 let. Ne moreš, da verjameš.
ja če so njegovi starši dovolj bogati potem on ne rabi službe... ti pa najdi pri sebi kako dobro stvar da me boš preveč zelen od fovšije.
evil.gif
 

ta_pametni

Pripravnik
6. jan 2013
31
0
6
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Ko sem bil prepričan da pri 30+ letnicah one najstniške fore več ne palijo, pa sem vseeno občasno poskušal... palite na take plehke in prozorne fore da brezveze, v glavi še vedno isto puhlo kot študentke
smile-1.gif
glavno da je tip lep, rahlo kosmat, pa da zna nakladat v tri dni. Presoje nimate nobene. Izobrazba niti nima nobene zveze tu, puhlo vse od trgovk do odvetnic.

Ali pa da ima Audija. Pa magari rabljen in da je tip brezposeln. Imam frendico, uspešno podjetnico manekenskega videza, ki fura zvezo z osnovnošolsko izobraženim brezposelnim tipom z Audi TTjem. Pa punca ima se mi zdi tam 32 let. Ne moreš, da verjameš.
ja če so njegovi starši dovolj bogati potem on ne rabi službe... ti pa najdi pri sebi kako dobro stvar da me boš preveč zelen od fovšije.
evil.gif

Ne njegovi starši niso bogati. Je bil en cajt v službi in si je kupil avto. Zdaj je brez službe, z avtom
smirk-1.gif
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.807
80
48
Citat:
Uporabnik koliko pravi:
Ženske pa je vsak dan težje razumeti. V bistvu se niti ne trudim več, ker je vse zgubilo smisel in je škoda vsake minute in vsakega zapravljenega centa.

Se čisto strinjam s tabo. Pri svojih 40+ sem pred pol leta končal vezo z eno, s katero sem se v postelji super ujel. Kar se pa čistoče doma tiče, pa bi lahko marsikaj napisal. Kolikor se baba zna zrihtati z makeupom za med ljudi, pa je doma med štirimi stenami prava katastrofa, kar se pospravljanja tiče.

Raje sem sam, kot pa da bi se še kdaj kakorkoli vezal. Mogoče se še kakšna prava pojavi v lifu, ampak trudil se ne bom. Sicer pa danes sploh ne več veš, ali boš naletel na tipa z joški in odrezanim tičem ali pa na žensko s tičem....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.927
5.463
113
se pravi nauk tega je...

ce izgubis sluzbo....moras prodat avto....in pustit punco/ženo
confused-1.gif
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
540
6
18
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Ko sem bil prepričan da pri 30+ letnicah one najstniške fore več ne palijo, pa sem vseeno občasno poskušal... palite na take plehke in prozorne fore da brezveze, v glavi še vedno isto puhlo kot študentke
smile-1.gif
glavno da je tip lep, rahlo kosmat, pa da zna nakladat v tri dni. Presoje nimate nobene. Izobrazba niti nima nobene zveze tu, puhlo vse od trgovk do odvetnic.

Ali pa da ima Audija. Pa magari rabljen in da je tip brezposeln. Imam frendico, uspešno podjetnico manekenskega videza, ki fura zvezo z osnovnošolsko izobraženim brezposelnim tipom z Audi TTjem. Pa punca ima se mi zdi tam 32 let. Ne moreš, da verjameš.

Jaz bi skoraj upal trditi, da gre za "posesivno" punco, ki v svoji bližini ne prenaša ali slabo prenaša ljudi, ki so ji enakovredni ali jo presežejo v mentalnih ali kakšnih drugih sposobnostih. Take si potem najdejo "manjvredne" fante, ki pa morajo (da zadovoljijo njeno željo po uglednem položaju v družbi) navzven kazat ugledno podobo. Audi TT je za to početje zelo primerno sredstvo. Kdor tega "osnovnošolca " bežno pozna ali ga mimogrede sreča, bo dobil ravno tak vtis, kot ga ta ženska želi.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.278
1.952
113
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Ko sem bil prepričan da pri 30+ letnicah one najstniške fore več ne palijo, pa sem vseeno občasno poskušal... palite na take plehke in prozorne fore da brezveze, v glavi še vedno isto puhlo kot študentke
smile-1.gif
glavno da je tip lep, rahlo kosmat, pa da zna nakladat v tri dni. Presoje nimate nobene. Izobrazba niti nima nobene zveze tu, puhlo vse od trgovk do odvetnic.


Pa to so take neodrasle ženske, ki so ostale nekje zadaj v najstniških letih, ki pri 35 še hodijo ven ½žurat½ in podobne zgodbe.
Enako kot desci ki se ne morejo odlepit od maminga zizka - nesamostojni, nesposobni živet brez mamic.

Obojih je kar veliko zgleda, kolkor je ločitev in razpadov zvez - neodrasli, neizdelani ljudje pač.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.278
1.952
113
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Citat:
Uporabnik zmerni_radikalec pravi:

Kako že gre tista:
najstnice gledajo najbolj neuporaben del na moškem telesu - trebušnjake
mlade dame so že malce bolj praktične, da je vsaj kaj za primit - rit
zrele ženske pa gledajo, da bo znal še kaj postoriti - roke

Najzrelejše ženske pa znajo že vse same, zato pa moškega sploh ne potrebujejo več
tongue-1.gif

Ni to čist tko, sori. Se pa kar tolaži s tem ,mogoče ti bo nucal
evil.gif
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.278
1.952
113
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Ma ne, ko si enkrat 30+ začneš komplicirat, pa ti ni važen samo izgled pa puhlice ampak še kaj drugega, naprimer a mi bo priklopu vodo pa štrom pa avto pelu na servis pa z mizari se menu za omaro pa zrihtu pomivalc da dela.

Kaj boš pa ti naredila pri 30+ letih za svojga desca, v primerjavi s tisto ki je stara 23let in ima še samostoječe zizike ter kompaktno rit? Ajmo da slišmo a znaš samo postavljat pogoje, al znaš tut ti kej nudit.

Da nadaljujem, ker 23 letnica, z dobrim geštelom in če je mal spogledljiva - pri 40 let starem descu se samo sleče nič druzga ji ni treba naredit. Mal ponošena 35-40 letnica se mora kar dobro potrudit, da vzbudi zanimanje.
Tukaj je kar razlika veš...
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Ja nevem, zj se pa odločite, v drugi temi ugotavljate ravno nasprotno, da so 30+ bolj izkušene in se jim ni treba tolk potrudit. Iz tega sledi, da ste zahtevni vi tipi. Huj ste ratal kot babnce, sami ne veste kaj bi.

majč
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.658
6.519
113
Ni važno koliko je stara. Važno je da ni debela, pa da dobro izgleda.
 

zmerni_radikalec

Fizikalc
5. apr 2008
1.298
27
48
40
Nekje v naši ljubi kokoški
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:Najzrelejše ženske pa znajo že vse same, zato pa moškega sploh ne potrebujejo več
tongue-1.gif

Vedno ko slišim kaj takšnega, me stisne v želodcu. Nekako ne verjamem. Pa recimo da si srečna, želja pa še vedno obstaja.

Veš kaj Mamca ti bom svetoval, da drugič rečeš, nič več ne iščem, se pa morda pustim najti. Nikoli ne reči nikoli.
smirk-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:


Pa to so take neodrasle ženske, ki so ostale nekje zadaj v najstniških letih, ki pri 35 še hodijo ven ½žurat½ in podobne zgodbe.
Enako kot desci ki se ne morejo odlepit od maminga zizka - nesamostojni, nesposobni živet brez mamic.

Obojih je kar veliko zgleda, kolkor je ločitev in razpadov zvez - neodrasli, neizdelani ljudje pač.

meni se močno zdi, da si ti tem "nedoraslim" ženskam fauš, ker uživajo, ti pa živiš v nekem zakonu, ker nimaš keša za kvaliteten samski lajf, kot si povedal med vrsticami..

Pa te ženske, ki jim presojaš, da jih nihče noče napičit, še vedno lažje pridejo do tiča, kot kakšen 40-letnik do 23-letne.
 
Nazadnje urejeno:

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:

Ali pa da ima Audija. Pa magari rabljen in da je tip brezposeln. Imam frendico, uspešno podjetnico manekenskega videza, ki fura zvezo z osnovnošolsko izobraženim brezposelnim tipom z Audi TTjem. Pa punca ima se mi zdi tam 32 let. Ne moreš, da verjameš.

Zakaj ne. Pametna ženska. Denar itak ma sama, če je podjetnica, ne rabi tipa z denarjem, važno je, da zgleda frajer in ima dober avto.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Jah, tako razmisli, ženska, ki je sposobna sama skrbeti zase, ne rabi provajderja. vem, da to dejstvo tradicionalne tipe moti, a tako je.
 

Emma

Zelenc'
18. apr 2015
20
0
1
Ljubljana
Živim sicer s fantom, ampak - si predstavljam bit (še kdaj) samska? Ja, v tem primeru je to Plan B. Sicer bi to za sabo potegnilo, da moram it nazaj k staršem, ker svojega stanovanja nimam, ampak bi si naredila stanovanje počasi v hiši. Nekaj eno leto, nekaj drugo. Potem pa, če bi spet koga spoznala, bi pač moral it živet k meni
grin1.gif
hec hec... po dogovoru.

Ne bi me bilo strah, tudi če bi zdaj izvedela, da bom samska do konca življenja... znam oziroma uživala sem tudi, ko nisem imela nobenega, znam biti sama s sabo in sama sebi dovolj, srečna s kavo in knjigo (in internetom). Znam it sama na kavo nekam, kjer berem revijo, knjigo, uporabim wifi, gledam videoposnetke, delam kaj za faks,..

Vzrok, da bom ostala s partnerjem skupaj, ni denar, čeprav je res to, da ko sta dva, si veliko lažje privoščiš marsikaj, npr. kake luksuzne zadeve, ki bi jih sam težko izvedel oziroma je tudi bolj prijetno, če je zraven tebe še nekdo.. Midva sva se našla, ujemava se praktično v vsem (seks, oba sva bolj lenobne sorte, rada dobro papcava, sva sama sebi dovolj in greva v družbo in žurat le, ko nama to zapaše,... skratka pač dosti skupnega je pomembno, da ostaneš skupaj) in za naju oba je to TO. Seveda kdaj jaz kot ženska vse skupaj popestrim s kakim dramskim vložkom, ampak nič pomembnega
grin1.gif


Sem zadovoljna s svojim življenjem nasploh, imam službo ki jo obožujem, delala bi še čez vikende če bi le lahko, plača sicer ni ne vem kaj, ampak bo višja,.. sicer mi osebno več pomeni, da hodim z veseljem v službo kjer so tudi zelo kul sodelavci in dobim mogoče manj kot nekdo, ki zjutraj vzame persen, da sploh lahko pomisli na službo.. v bistvu vse je klapalo in ko je v moje življenje prišel še on, je bilo kot češnja na vrhu smetane
smile-1.gif


Je lažje, če imaš nekoga, da se lahko zaneseš nanj, da veš da te ma rad ne glede na vse, da te ljubi takega kot si, da si sproščen kot bi bil sam... nikakor pa ne bi bila v vezi samo zaradi denarja ali občutka, da moram nekoga imet..
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Sem zadovoljna s svojim življenjem nasploh, imam službo ki jo obožujem, delala bi še čez vikende če bi le lahko, plača sicer ni ne vem kaj, ampak bo višja,.. sicer mi osebno več pomeni, da hodim z veseljem v službo kjer so tudi zelo kul sodelavci in,
de b se ti južna prsmodila pa najljubša cota strgala pa ..........
tongue-1.gif
 

Emma

Zelenc'
18. apr 2015
20
0
1
Ljubljana
Zanimivo res, da praktično vsak, ki ga poznam, ima za jamrat o službi... OK, sem tudi jaz bla v službi skoraj eno leto, telefonska prodaja - plačan od lastne iznajdljivosti,.. bognedaj da si zbolel, hotel met dopust, delo tudi ob sobotah, bognedaj da si začel pospravljat ob 15.59, ker je blo treba še klicat... Mogoče tudi zato zdej tok cenim, kar imam
smile-1.gif


Se opravičujem za oftopik!!
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Če bi bil jaz samski do konca svojih dni, bi se ga verjetno zapil.
tongue-1.gif


Saj ni tako slabo imeti tam nekje eno (..) - pač sorodno dušo, ki ravno tako s seboj nosi neke probleme, tako kot tudi jaz sam svoje.
tongue-1.gif

Pa se nekako zgliha.

Pa pridejo otroci in z njimi vse sorte - v glavnem pa veselje, bogdaj čimveč tega. Družina dobi s tem neverjeten smisel, ki ga nikakor ne občutiš brez otrok. Da bi moral sam vzgajati? Raje ne, ne želim si tega. Če bo treba, bo pa treba, kaj češ!
tongue-1.gif


V vsakem primeru se absolutno strinjam z dr. Rugljem, ki je postavil definicijo, da je samski človek samo 1/3. človek.