Bi živeli samski do konca svojih dni?

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik cnpod pravi:
He he he he... povem, da me daje in prašam, če je katera za, pa nastane tale debata...
Edina ženska, ki se oglasi na moj post pa bluzi o vsem drugem, samo ne o tem kar sprašujem... Kam gre ta svet..??!
Še dobro, da ni več dežja in, da me danes malo manj daje. ;-)
pa ka še kr nisi nič fukal?....kolkrat na teden pa fukaš pol sploh?.....se ti bo zasušilo
rolleyes-1.gif
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
ksz

Kar se tiče spoznavanja kompatibilnih ljudi po 30+ je dejansko problem.

Po 30. letu ima človek nekako že izdelano predstavo, kaj bi rad in se je z vsakim letom manj pripravljen prilagajati predstavam drugih. Plus si misli "kaj mi je tega treba", in "I'm too old for this shit", da bi se izpostavljal nekemu nerealnemu ocenjevanju in pričakovanjem, ki jih imajo moderne ženske.

Ne preseneča me, da se moškim enostavno ne da (myself included). Pričakovanja, ki jih imajo danes ženske, so takšne, da je časovni in emocionalni vložek za moškega enostavno prevelik v primerjavi z možnostjo uspeha. Ker danes mora biti moški vse, kar naj bi bil moški, plus vse to, kar naj bi bila ženska (ok, minus rojevanje). Nea gre tako.
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
540
6
18
Leta gospodovega 2001 sem enkrat. Zdaj se je pa spet nekaj nabralo in sem razmišljal, da bi spet...
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Ne preseneča me, da se moškim enostavno ne da (myself included). Pričakovanja, ki jih imajo danes ženske, so takšne, da je časovni in emocionalni vložek za moškega enostavno prevelik v primerjavi z možnostjo uspeha. Ker danes mora biti moški vse, kar naj bi bil moški, plus vse to, kar naj bi bila ženska (ok, minus rojevanje). Nea gre tako.
467716-post_slo.gif

Dobro da sn starejši, poznam pa to od mojih mulcev, pri vseh kuzlicah, ki so jih že privlekli domov, sem tudi jaz obupal in se najbolj bojim, da bi se kira oplodila, sam to ne, , da bi imeli vnuki tak gnoj za mater......pa še midva s tastaro bi nafukala, kot nafukajo vsi stari starši, ker se jim otroc smilijo in praktično oni skrbijo za njih, ker so novodobne mame popolnoma nesposobne in egoistične.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.210
680
113
Citat:
Uporabnik alfabet pravi:
ksz

Ne preseneča me, da se moškim enostavno ne da (myself included). Pričakovanja, ki jih imajo danes ženske, so takšne, da je časovni in emocionalni vložek za moškega enostavno prevelik v primerjavi z možnostjo uspeha. Ker danes mora biti moški vse, kar naj bi bil moški, plus vse to, kar naj bi bila ženska (ok, minus rojevanje). Nea gre tako.

467716-post_slo.gif
, bi dal NAJBOLJŠI, pa ni table.
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Me vam do kolen ne sežemo, ker smo prelene, predebele, preneumne, presuhe....z nami se menite samo še od samega dolgčasa....

majč
 

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.588
8
38
"ženska" oz. "Salome" ČEELICAMAJA
to veste že odkar smo vam z zobmi trgali meso iz kosti dinozavrov, samo huzle se bi rade zdej ko je internet spremenile
hahahahaha
no go bjačččččččččč

kuk, voš and klin maj haus bičz! Dons bi pa vse še lik dik od moja sosed, pa hebala svoja mož v mozak!
10.gif
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.210
680
113
ma baba je ko firma.
štartaš je ful stroškov, ker kao vidš poslovne priložnosti (pohištvo, avto, fleti, cunje), kmal vzel še kakšen kredit pol pa delaš pa delaš pa delaš,mine leto,dve,tri in pride potres na gospdarskem trgu (pridejo lepši, bogatejši, hitrejši,..itak vse bolš pr sosedu pa prjatlci kot doma), pol pa še neki probaš delat še ob sobotah pa nedeljah dodatno (vlagaš v vajino vezo, druženje, dobrikanje) da bi splaval iz zosa, ampak zadeva gre na koncu v stečaj. upnik si sam, stečajna masa je pa itak šla k banki k ma prednost, sej ma lepšo fasado, več dnarja pa še obnašat se zna (k ti se itak nikol nisi znov)

lp
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Ne razumem tega tvojega "življenskega mota". Osebno ne poznam nobene ženske, ki živi na račun moškega, obratno pa, veliko tipov, ki živijo na račun ženske, sami so pa nule, delajo se pa hude frajerje.

majč
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Zato k je to tak šovinistični forum, k tle tipi jamrate skupinsko čez ženske, da vam moram sem in tja kako spustit. Ne morem da ne bi.

majč
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
540
6
18
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Zato k je to tak šovinistični forum, k tle tipi jamrate skupinsko čez ženske, da vam moram sem in tja kako spustit. Ne morem da ne bi.

majč

Pr men ni blo nč šovinističnega, samo biološka nuja... ;-)
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
540
6
18
Hmm... tratenje časa, bi rekel, sorči.
Čas je zlato, gremo dalje...
 
Nazadnje urejeno:

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Citat:
Uporabnik TMJ pravi:

daj svija nehaj težit!!!!!!!!! Daj fu kattttttt ali pa marš v uto!
evil.gif

Rada bi uničila vse PRAVE moške na foorumu!!!!!!!!!!!!
jezen.gif

Ej, una roba za mišiæe, k si jo pred kratkim nabavljal......am......... je OK?
Ker men se zdi, da ti je mal preveč prijelo, al pa ti je v napačen konc udarlo..........
confused-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zakaj je Maja tako zafrustrirana? Pa ne moreš kar serijsko srečevati samo barabe! Razen če si "plehpitzch..."
rolleyes-1.gif