Bi živeli samski do konca svojih dni?

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Sam res žalostno, Mladci po starih babah plazijo, na tisoče Majčik pa same v posteljah, zaradi diskriminatornega predsodka o starih dedih
bonk.gif

Ka bo še žal mladim na stara leta, ker so mlada na starih ruševinah preživeli
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja pa saj to je v redu. Saj so že ata rekli, da se je treba na starem picikelnu furat učit!
cool-1.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Dejmo mal na nivoju tole debato nadaljevat. Osebni nivo pustite pri miru, če nimate drugih argumentov. Ja?

Pa lej briga mene za Hanse pa Ronaldote pa vaše stare bicikle in njih prispodobe jasno? Glavno je, da je človk pošten, da drugemu ne jemlje osebne svobode in da se da z njim vsaj kokrtolk pomenit brez visokih tonov. A se to strinjamo?

majč
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Mene čisto nič ne moti, če mulci plezajo po starih babnicah, da le mojo na mir pustijo!
tongue-1.gif

Sicer še ni nevemkolko stara, se čist v redu pelje, kuha pa sedaj mnogo bolje, kot na začetku.
grims-1.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Mislim ne vem kaj je narobe če kdo kamorkol pleza, če smo že pri tem?

A to je plod 20 letnega hvaljenja ženke kok dobr kuha al kaj? Pa sej dons pa vsak k ima 5 minut časa, kuha. Celo tipi. Big deal.

majč
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.581
2.429
113
Dober blowjob in smeti mora znat ven nesti... več načeloma človek ne rabi, za uspešno vezo.
tongue-1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Sicer še ni nevemkolko stara, se čist v redu pelje, kuha pa sedaj mnogo bolje, kot na začetku.
pol pa res ni več rosno mlada, ker današnje kuzlice kuhajo sploh ne, niti slabo ne, sploh se nimajo namena naučit, ne znajo nit krožnika v pomivalnega dat, kaj da bi ga blo treba na roke oprat
uf-1.gif

Edino kvaliteto, ki jo čejo prnest s seboj, je da so že pr 20ih imele v sebi več tičev kot včasih vaške kurbe pr 50letih, to je vse kar obvladajo poleg visenja na netu.
Deda bi imele pa oh in sploh pa še poln dnarja mora bit pa ne vem ka še vse
Da sem danes mlad, ostanem sam, ker s takim prasicam lenim zgonjenim pa res ne bi delil in zapravil življenja, ni varijante, raj bi crknu od samote kot tak gnoj na hrbtu do konca življenja prenašat.
...in mislim da je to to, zakaj mladi po starih babah plazijo, vsaj lačen in umazan ni, če že mora uvelo meso žulit.
evil.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Citat:
Uporabnik capl pravi: Da sem danes mlad, ostanem sam, ker s takim prasicam lenim zgonjenim pa res ne bi delil in zapravil življenja, ni varijante, raj bi crknu od samote kot tak gnoj na hrbtu do konca življenja prenašat.

Glavno da zna dober blowjob in smeti mora znat ven nesti baje.



grin1.gif

majč
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Dejmo mal na nivoju tole debato nadaljevat. Osebni nivo pustite pri miru, če nimate drugih argumentov. Ja?

Pa lej briga mene za Hanse pa Ronaldote pa vaše stare bicikle in njih prispodobe jasno? Glavno je, da je človk pošten, da drugemu ne jemlje osebne svobode in da se da z njim vsaj kokrtolk pomenit brez visokih tonov. A se to strinjamo?

majč

Se strinjam s tem, kar si napisala, od "Glavno je,..." naprej...
Sam to velja za tipe in punce, ne pa sam za tipe
smile-1.gif
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.278
1.952
113
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Mja to naj pa povedo tisti, ki so 20 ali pa več let v vezi kako je s tem.

majč

Jest sem mal pod dvajset let. Zadeva špila na vseh področjih - so pa vsekakor svetli in temni trenutki.
Mal je problem, ker moški si zapomnemo tisto obljubo v dobrem in v slabem, ženske si pa z leti zapomnijo samo še v dobrem..
smirk-1.gif
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.278
1.952
113
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Mislim ne vem kaj je narobe če kdo kamorkol pleza, če smo že pri tem?

A to je plod 20 letnega hvaljenja ženke kok dobr kuha al kaj? Pa sej dons pa vsak k ima 5 minut časa, kuha. Celo tipi. Big deal.

majč

Je razlika med kuhanjem in dobrim kuhanjem - ogromna
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Lej, baba rata "taprava baba" po 30. letu starosti in ko zna kvašeno testo narediti tako kot treba.
Vse kar je prej, je tako kot Britney Spears, ki škriplje in škrta vsepovsod : "ups, I did it again!"

Pa dr. Rugelj je tudi izjavil, da je samski človek samo enotretinjski človek. S tem se pa resno strinjam. Ono zgoraj je sicer zajebancija, tole od Ruglja bo pa kar res.
 

zigmar

Pripravnik
22. dec 2008
52
2
8
Ja glede na to da čedalje bolj visimo na pametnih telefonih in računalnikih,bomo res živeli samski do konca svojih dni
 

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.588
8
38
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Evo vprašanje....se sploh kdaj ukvarjate s tem? Ali vas je tega strah? Ali ste tako vpeti v medsebojne odnose, da sploh ne premišljujete o tem? Ali ste tako zadovoljni, da veste, da boste ostali s partnerjem do smrti ? Ali je vzrok temu denar ali ljubezen ali strah? Ali le iščete bližnjice do življenja... ? Ste zadovoljni s svojim življenje, (plastičnim) kolikor vam je dana možnost?
Grozno, ko sem prebrala vse skpaj....
bonk.gif

Ampak ne popustim.
pozdrav.gif

daj svija nehaj težit!!!!!!!!! Daj fu kattttttt ali pa marš v uto!
evil.gif

Rada bi uničila vse PRAVE moške na foorumu!!!!!!!!!!!!
jezen.gif
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
540
6
18
He he he he... povem, da me daje in prašam, če je katera za, pa nastane tale debata...
Edina ženska, ki se oglasi na moj post pa bluzi o vsem drugem, samo ne o tem kar sprašujem... Kam gre ta svet..??!
Še dobro, da ni več dežja in, da me danes malo manj daje. ;-)