Berghoff noži

twinman

Fizikalc
17. jul 2012
1.172
16
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Če imaš kaj viška, povej. Sem se spomnil, da bi lahko na vikendu zamenjal noæe, tam so sami taki, ki "niso bli več OK za doma"

Tipična tipovska.......sem se lih spomnu, da jih rabm
aplauz.gif
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Zelo pohvalno, kako se je Petrol pripravil na akcijo. Oglašujejo, da bo akcija trajala do februarja 2013, nožev pa jim je že zmanjkalo!
uf-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.944
1.099
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik marc pravi:
Zelo pohvalno, kako se je Petrol pripravil na akcijo. Oglašujejo, da bo akcija trajala do februarja 2013, nožev pa jim je že zmanjkalo!
uf-1.gif

Preberi si 13. točko splošnih pogojev (ki so na kupončki in na spletu) ...
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.770
262
83
Največja slovenska vas
Sicer si nisem prebral pogojev, vendar vseeno: Danes sem poslal brata po tri (3) izbrane nože. Na petih (5!!!!) pumpah v Ljubljani, katere je obiskal, so imeli zgolj nož za luplenje.... Na nobeni izmed Petrolovih pump mu niso hoteli pomagati, kje v Ljubljani se da dobiti nože...

Edit: Pogledal 13.točko... akcija velja od septembra do februarja, oni pa so kvazi razprodali nože oktobra!!!??? Še dobr, da niso razprodali bencina...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.893
113
pri taščici
30 km izven lj jih je v sredo bilo se kar nekaj. Studiram da bi kakega vzel, pa moja pravi da ze za nafto dost pustim na pumpi( nozev pa tudi za prvo silo dovolj)
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Jaz upam, da bom na periferiji kakega zahaklal, itak me pa samo 2 do 3 zanimajo (kuharski, "japonski" in za meso)
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Sicer si nisem prebral pogojev, vendar vseeno: Danes sem poslal brata po tri (3) izbrane nože. Na petih (5!!!!) pumpah v Ljubljani, katere je obiskal, so imeli zgolj nož za luplenje.... Na nobeni izmed Petrolovih pump mu niso hoteli pomagati, kje v Ljubljani se da dobiti nože...

Edit: Pogledal 13.točko... akcija velja od septembra do februarja, oni pa so kvazi razprodali nože oktobra!!!??? Še dobr, da niso razprodali bencina...

Zanimivo meni je na petrolu za vecnamenske klesce pogledal po racunalniku in mi povedal tocno kater petrol jih ima in koliko.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.944
1.099
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:

Edit: Pogledal 13.točko... akcija velja od septembra do februarja, oni pa so kvazi razprodali nože oktobra!!!??? Še dobr, da niso razprodali bencina...

Se peljem februarja proti Sarjevu, pa mi zmanjka vitreksa. Se ustavim na sicer lepo urejni pumpi enih 50 km pred SA, pa mi frajem pravi "Nemamo, nestalo još u novembru".

Je pač zmanjkalo. Se zgodi. Bolje to, kot da jim ostane.
Sicer pa: menda nova pošiljka nožev pride v sredo.
 

Petrol

Petrol d.d.
31. avg 2011
109
22
18
Spoštovani,

zaradi izjemnega odziva kupcev na lojalnostni program Berghoff na slovenskem ter hrvaškem trgu, se bo v prihodnje zgodilo, da bo za krajši čas mogoče pomanjkanje posameznega artikla. V takem primeru vam sporočamo, da boste do želenega artikla vsekakor lahko prišli, saj akcija zbiranja nalepk traja do 3. februarja 2013, unovčevanje pa do 17.2.2013.

Še prej pa si izberite kak drug nož, saj večina kupcev zbira celotno kolekcijo.

Lep pozdrav,
Klemen Geršak
Področje marketing
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Sam ma folk nek fetis na noze in pribor ali set le tega, tudi na policijskih licitacijah so se skor pozrli in dali zadnje dnarje za neke sete nozev. Noze so prodali po 200eur, dewaltovo krozno zago pa za 100eur.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Če se ne motim se kuhinjski nož ne obranava kot hladno orožje a ne.
evil.gif
 

twinman

Fizikalc
17. jul 2012
1.172
16
38
Ljubljana
Ok ne vem če štekaš.....fetiš na nože ali pa potreba po dobrem osnovnem kuhinjskem nožu sta dve stvari. Fetišist si bo sicer lahko kupil tud kuhinjski nož za 6.99eur ampak pol je bolj kej druzga kot fetišist. Na policijskih licitacijah dopuščam možnost, da so imeli tudi kuhinjske nože, se pravi, da se je dalo dobit kak vrhunski nekomu ukraden set za male pare, kar 200eur v takem primeru tudi pomeni. Če torej ponudijo na Petrolu soliden nož po taki ceni ga vzameš, če ga rabiš. Ni vrhunski je pa dober......lahko bi bil pa mal lepš uravnotežen, ampak za 6,99eur se ne pritožujem preveč.....
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
No, jaz imam onega IKEA za cca 20 eur in moram reči da je tale petrolov boljši. Edino ročaj mi tam deluje bolje (je iz nekega temnega lesa in rahlo hrapav oziroma se čuti malo teksture, ravno toliko da en drsi iz rok.