Ali likate?

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
nič hudega, če ne razumeš, saj kot kaže glede na druge teme, tudi ne bo to nikdar tvoj problem. Če se boš pa še odločal, ne pozabi, otroci stanejo tako v evrih kot času. Tudi slednjega je treba imeti dovolj.

Se strinjam. Če eno ali drugo manjka, je hitro pogreb.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.276
1.947
113
Nisem jaz petelinček, samo še znam nekako ločit delo na moški in ženski del.
Kot disclaimer: Za šiht delam delo ki ga ne opravljejo ženske in nekako ločim to tudi doma.

Grem out, jebovas da sem šel debatirat v likanje
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.276
1.947
113
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Kaj tisti ki sami zivite, nic ne perete in likate?

Jaz sem poročen že dvajset let, ne vem zakaj bi sam likal?

A imaš kakšen pameten razlog, razen da se pridružim novim ½trendom½
 

B81

22. jul 2007
34.540
8.982
113
Eh ok, potem ti ni treba.
Pac tudi odvisno od sluzbe...ce rabis obleko in srajco vsak dan, je ze fino, ce znas zlikat, ce ni zene pri roki.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Lej, si petelinček, vsaj tako izgleda. Tudi če je morda tvoja ženska perfektna gospodinja, ji vsekakor moraš servisirati odzadaj. Ji boš kar prepustil svobodno odločanje o tehniki v bajti? Verjetno ne, saj nisi naiven - ali pač??

Tisto o "ženskih in moških poslih" je pa precej izprijeno. Pomeni, da nisi sposoben partnerstva in se boš slej ko prej ločil. Ko je moja imela išias pol leta, - ne nameravam govoriti, kaj vse sem pri bajti delal, pa imam še vedno krono gor na buči !
rolleyes-1.gif

In ko sem jaz bil operiran za pruh, tudi ne bom govoril, kaj je moja počela okoli mene.

Da, Jabe je najbolj zrela ženska v tej debati.
aplauz.gif
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.276
1.947
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Lej, si petelinček, vsaj tako izgleda. Tudi če je morda tvoja ženska perfektna gospodinja, ji vsekakor moraš servisirati odzadaj. Ji boš kar prepustil svobodno odločanje o tehniki v bajti? Verjetno ne, saj nisi naiven - ali pač??

Tisto o "ženskih in moških poslih" je pa precej izprijeno. Pomeni, da nisi sposoben partnerstva in se boš slej ko prej ločil. Ko je moja imela išias pol leta, - ne nameravam govoriti, kaj vse sem pri bajti delal, pa imam še vedno krono gor na buči !
rolleyes-1.gif

In ko sem jaz bil operiran za pruh, tudi ne bom govoril, kaj je moja počela okoli mene.

Da, Jabe je najbolj zrela ženska v tej debati.
aplauz.gif

Lej ne tega jemat čisto striktno črno-belo. Tudi jaz naredim vsa gospodinjska opravila če je potrebno.
Kakšen pralni stroj imamo mi je vseeno, se ne spoznam na te stvari in me ne zanima - to se pri nas žena odloča.

Moja poanta je bila - zakaj bi se nekaj silil z likanjem, če mi ni treba. Zato ker je moderno, da dec lika, ali kaj?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

S tem se tudi jaz zelo strinjam. Tudi jaz ne likam in na splošno se izogibam gospodinjskih poslov. To je stvar najinega dogovora, pa tudi sama najbolje ve, da je varneje, če se izogibam kuhinje. Se pa tudi kdaj zgodi, da je treba, kaj čmo in doslej sem še vedno preživel.
tongue-1.gif


Nikakor pa ne pustim, da bi moja kupovala tehniko po svoji buči. Kadar ji to pustim, privleče nek plastik fantastik vesoljske oblike in za dvakratno uporabo - tadrugič že crkne!
rolleyes-1.gif