Ali likate?

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Itaq. In v drugih temah sprašujejo recimo kak pralni stroj kupit.

Daš babi denar in naj si ga kupi-saj ga bo ona uporabljala.
 

andmer99

Pripravnik
11. okt 2007
160
0
16
Citat:
Uporabnik ferdo pravi:
Znam liakt, ampak mi ni treba:

Ingram - camicia con la memoria - non si stira

100% deluje, uporabljam že 15 let, srajce pa nosim vsaj 4 dni v tednu.

Kje nabavljaš te Ingram srajce?

Tudi sam sem namreč pristaš takšnega pristopa, pa bi rad še razširil repertoar na kakšno drugo znamko (trenutno sem na Marvelisu in Olympu).
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.650
6.508
113
Alkoholči, a ti si pravi moški?
 
Nazadnje urejeno:

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.650
6.508
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
očitno že. pa saj fadilči nič ni narobe če si "moderen"

zmaga.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.373
5.889
113
pri taščici
Pral (in likal nujne stvari) sem 10 let. Zdaj iz dobre volje samo se perem in popravljam likalnik s pomocjo alterja. Likalnik je v zakon prinesla žena. Naj ga še uporablja.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.992
3.742
113
Ljubljana
hmpg.net
Citat:
Uporabnik andmer99 pravi:
Citat:
Uporabnik ferdo pravi:
Ingram - camicia con la memoria - non si stira
100% deluje, uporabljam že 15 let, srajce pa nosim vsaj 4 dni v tednu.
Kje nabavljaš te Ingram srajce?
Tudi sam sem namreč pristaš takšnega pristopa, pa bi rad še razširil repertoar na kakšno drugo znamko (trenutno sem na Marvelisu in Olympu).

Udine Arteni. Malo moraš poiskati pravo stojnico. Nekje blizu Brioni. Pa počakajna prodajalca naj on odnese na blagajno. -10% brez besed. Lahko se pa še malo pogovarjaš. so pa to klasične službene srajce.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.650
6.508
113
Sem večkrat v Arteni-ju in me zanima kakšna je cena take srajce?
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.276
1.947
113
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Kaj je to likalnik?

super zadeva

mam pa takega na voice komande

Jest tudi mojmu likalniku rečem da rabim srajco in se zlika.
Da pa še likat začnem, kam pa pridemo....

Edit: Vidim da je pol foruma nekih pomehkuženih pussiyev. Dejmo se rajš ment kdo zna motorko popravt, ketno nabrust, pošvasat dva železa skupaj, poštrihat mulcu bicikl...

To so moška opravila, jebo vas likanje
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.390
5.421
113
Pravi moški naredi, kar je treba... Pri tem pa ni nesiguren sam vase, da je kaj manj moški pod določenimi če-ji...
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.276
1.947
113
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Pravi moški naredi, kar je treba... Pri tem pa ni nesiguren sam vase, da je kaj manj moški pod določenimi če-ji...

Je rekla ženska...

Ženske ste desce pomehkužile do te mere, da bodo kmalu nekateri začel kupovat tampone - za lastno uporabo. Sploh mestne srajčke so obup
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.390
5.421
113
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Pravi moški naredi, kar je treba... Pri tem pa ni nesiguren sam vase, da je kaj manj moški pod določenimi če-ji...

Je rekla ženska...

Ženske ste desce pomehkužile do te mere, da bodo kmalu nekateri začel kupovat tampone - za lastno uporabo. Sploh mestne srajčke so obup

ta ženska še vedno pere za vse svoje tri fante, vendar ga je njegova mama hendikepirala s tem, da ga je vzgajala v duhu, ki mu ti praviš "pravi" moški. Tvoj pravi moški se ne zna sam zrihtat do nekih ustaljenih norm. Ko enkrat nima pomoči ženske, je na ravni otroka - umazan in strgan, pa še lačen povrhu in to naj bi bila odlika "pravega" človeka (moški ali ženska)? Če ti nečesa ni treba početi to ni isto kot da ni potrebno znati...
 

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Edit: Vidim da je pol foruma nekih pomehkuženih pussiyev. Dejmo se rajš ment kdo zna motorko popravt, ketno nabrust, pošvasat dva železa skupaj, poštrihat mulcu bicikl...

To so moška opravila, jebo vas likanje

Znam in počnem tudi to. To je itak samoumevno.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.165
2.258
113
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Itaq. In v drugih temah sprašujejo recimo kak pralni stroj kupit.

Daš babi denar in naj si ga kupi-saj ga bo ona uporabljala.

Se ne strinjam, sploh če je tvoj denar oz. denar iz družinskega proračuna in če so oblačila tvoja, če so boljša in če ti je mar kako izgledajo ta oblačila po XY pranjih. Ponavadi ko grejo babe same po takšne aparature jih napizdijo in jim neke zadeve porinejo.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Itaq. In v drugih temah sprašujejo recimo kak pralni stroj kupit.

Daš babi denar in naj si ga kupi-saj ga bo ona uporabljala.

Se ne strinjam, sploh če je tvoj denar oz. denar iz družinskega proračuna in če so oblačila tvoja, če so boljša in če ti je mar kako izgledajo ta oblačila po XY pranjih. Ponavadi ko grejo babe same po takšne aparature jih napizdijo in jim neke zadeve porinejo.

Lej, če imaš smotano babo, si sam kriv. Vsak naj pokriva svoje področje. Tako kot se ona ne meša v to, kako kosilnico, motorno žago whatever bom kupil, se jaz ne mešam v pralni stroj, štedilnik, pečico itn. In če srajca ni zjebana po 10-ih letih uporabe, se menda spozna. Problem so edino ovratniki-brada.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.165
2.258
113
Žal ne razumeš... ženska pač ni tehnični tip, smotana gor/dol. In raje kot da mi domov privleče Bekota grem in pogledam in naročim sam. Pa nima to nobene veze s kosilnico.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.390
5.421
113
Glede na temo, na katero si mislil, ti lahko povem, da jaz že ne bi pustila, da mi moj izbere pralni stroj. Prvič pere ne, torej o nekih izkušnjah kaj je važno in kaj ne, sploh ne more govoriti. Drugič vsak moški itak misli, da ni drugega važno kot število programov. Ta bolj odgovorni pa še to, da ima 5 let garancije. Tle se pa neha... Očitno je pa res, da se moški štulijo zraven, ker drugače proizvajalci ne bi tinte izgubljali s pisanjem vseh tistih programov gor na mašino, pa ne bi tekmovali v obratih pri centrifugah in podobnih kretenizmih, ki so važni toliko kot lanski sneg...

Če moški pri teh zadevah pogleda še kaj več in ve, da je pomembno tudi kaj drugega, je pa to redkost. tako kot so redke ženske, ki bi bolje izbrale kosilnico, motorko ipd. Obstajajo, ampak na splošno gre pač prej za izjemo kot pravilo.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Nekaj bi vprašal: je razlika med tem, ko moški reče, da zna likati (in prati perilo) in ko reče, da lika (in pere perilo)?

For the record: Jst lajkam in likam. Tui na fejsbuki.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Žal ne razumeš... ženska pač ni tehnični tip, smotana gor/dol. In raje kot da mi domov privleče Bekota grem in pogledam in naročim sam. Pa nima to nobene veze s kosilnico.

Hja no, jaz s tem nimam problema. Ve kaj je faznbrifer, točno ve kaj pomeni ring 17 ključ, cvikcange, pajser, loči med akumulatorsko in navadno bormašino, zna zapet nakladalko in konec koncev gre mimo no name znamk kot da jih ni.

Zdaj bom pa nehal, ker jo že preveč hvalim.
grin1.gif


Če pa imaš doma krvosesa, ki mu je do nedavnega vse k riti prinesla mamica in po možnosti še ati, stara mama itn, potem je pa to resen problem, priznam.